Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 22 10
Ξενοδοχεία 29076
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Χώρος (γενικά)
 
7.0
Καθαριότητα
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
9.0
Διακριτικότητα
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Το χοτελ το επισκέφθηκα πρώτη φορά προσφατα μεσημεριανες ωρες με κολ γκερλ απο γνωστο γραφειο.Το επελεξα επειδη ειχε 15 ευρώ το διωρο το απλο δωματιο.
Η τοποθεσια βρισκεται σε καλο σημειο μιας και είναι σε στενό κάθετο της θησεως αλλα απεναντι ειναι μια καφετερια αν θυμαμαι καλα και σε περνουν ματι αν πας με αμαξι ειτε πας πεζος.Επισης πιο αθλιο παρκινγκ δεν εχω ξανασυναντησει σε χοτελ,υπογειο θεοστενο και ζητημα να χωραει 3 μεγαλα αυτοκινητα,μάλιστα όταν έφυγα απ το χοτελ εκανα 100 μανούβρες για να βγάλω το αμάξι και το γρατσουνησα
Η νεαρή ρεσεψιονιστ είναι ευγενική και διακριτικη.Μου έδωσε το κλειδί χωρίς καμιά καθυστέρηση και ανεβηκα σε δωματιο του δευτερου οροφου το οποίο ήταν καθαρό χωρίς να είναι κάτι το ιδιαίτερό απο αποψη αισθητικης μοιάζοντας με τα δωμάτια του λακομπα και του ολυμπικ.Οι πετσετες ασφραγιστες και η ντουζιέρα είχε συρταρωτή πόρτα.Αλλα μόλις ειρθε η κοπέλα ξεκινησαν οι γκαντεμιές δηλαδη απο πανω ξεκινησαν να τρυπανε και να βαράνε με τα σφυρια.Πραγμα το οποιο δεν μου είχε ξανασυμβεί σε χοτελ ημιδιαμονης.Πηρα την ρεσεψιονιστ για να αλλάξω δωμάτιο άλλα μου είπε ότι και σε αλλά δωμάτια η κατάσταση θα είναι η ίδια μιας και κάνουν εργασίες ανακαινισης.Ετσι τελείωσα με την κοπέλα και έφυγα ρίχνοντας μαύρη πέτρα πίσω μου
mihla
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
21 Μαϊ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
194
Likes:
7.169
Πόντοι:
30.298
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LanciaRallye037, mad_max, doc_lin και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού