Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 54 10
Sex Studio 55785
Γενική βαθμολογία
 
2.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Μετά από βόλτα με τον συναγωνιστή Μπουξο κατέληξα στο εν λόγω μαγαζί. Η Μπιανκα είναι μια σκιννη Ρουμάνα χωρίς στήθος με μακρύ μαύρο μαλλί. Μπήκα με 40 ελεύθερο στοματικό προσφορά από 50. Έκανα το μπάνιο μου και περίμενα την κοπέλα. Μπήκε στο δωμάτιο αρκετά ψυχρή και προσπάθησα να σπάσω τον πάγο με τις γνωστές μαλακιες. Αφού έβγαλε τα εσώρουχα της άρχισε να γλείφει τον πουτσο μου σαν να έγλυφε παγωτό ξυλάκι. Μετά από λίγο με ρώτησε αν ήμουν κουρασμένος γιατί δεν μου σηκωνόταν. Την ρώτησα αν ξερει να κάνει πίπα και της εξήγησα πως τον βάζουν στο στόμα, όχι έτσι. Έβαλε λοιπόν το μισό κεφαλάκι στο στόμα. Της λέω άστο και αρχίζω να τον παίζω. Κατάφερα να τον σηκώσω λίγο για να βάλω το προφυλακτικό. Αυτή μόνο κοιτούσε. Την βάζω ιεραποστολικά της σηκώνω τα πόδια και μετο ένα πιάνω το πουλί να το καρφώσω. Ρίχνει το άλλο πόδι κάτω και κλείνει την είσοδο στο πουλί. Κάπου εκεί άρχισα να νευριάζω και να βλέπω πως ούτε χημεία υπάρχει ούτε διάθεση. Την γυρνάω στα 4 με τα χίλια ζόρια γιατί άρχισε να μου λέει για τον χρόνο και πως έπρεπε να τελειώσω. Τον έβαλα με το ζόρι μέσα και άρχισα να σκέφτομαι μια πρώην μου για να χύσω, άρχισε να μου πει πάλι για τον χρόνο και μου έπεσε. Είχε πάρει και μια σταση με την πλάτη ψηλά για να μην μπορώ να μπω βαθιά. Την έδιωξα και με ρώτησε αν έφταιγε αυτή. Με εκνεύρισε ακόμα περισσότερο. Ντύθηκα και έφυγα. Η τσατσα εξαφανισμένη αφού κατάλαβε πως κάτι έγινε. Μαύρο από μένα . Και στην πουτανα και στην τσατσα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μπιάνκα
scorpiosstelios
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
5 Μαρ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
269
Πόντοι:
306
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, Geokoro, Blastbeat208 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού