Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 100 10
Call-Girls 113786
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η Adelina είναι ένα 26χρονο ουκρανάκι λίγο διαφορετικό από τα συνηθισμένα λόγω κάποιων ασιατικών χαρακτηριστικών στο πρόσωπο, που όπως την κάνουν πολύ καύλα, αφού έχει και καταπληκτικές χειλάρες.
Χαμογελαστό κορίτσι, ευδιάθετο, με αέρα, λίγο πρόστυχο, λίγο σέξι, λίγο γλυκό. Ντύσιμο ωραίο και ψηλοτάκουνα, καύλα.
Τούμπανο στο σώμα, γυμνασμένη, βυζάρες φτιαγμένες καταπληκτική δουλειά, κωλάρα για πολλά πουτσοσκάμπιλα.
Επικοινωνία στα αγγλικά.
Μετά το ντουζάκι κατευθείαν επίθεση, ξέρει να περιποιείται τον άντρα, γλωσσόφιλα φουλ, χαδάκια, γλείψιμο στο στήθος και βουρ για πίπα. ΚΟΡΥΦΑΙΑ αυτή την στιγμή στην Αθήνα. Καραμέλωμα μπάλες, πιάσιμο από τα μαλλιά και deepthroat μέχρι πνιγμού.
Πρώτος γύρος τέλος, τα καθάρισε όλα μέχρι σταγόνας.
Ρώτησε αν θέλω να μπούμε μαζί στο ντούζ, ωραία φάση χαμουρευτήκαμε κι εκεί λίγο.
Στο δεύτερο γύρο σειρά μου να την περιποιηθώ, ωραίο μουνάκι πεντακάθαρο, το μωρό γουστάρει τρελά, μετά από λίγο βάζει καπότα και καβαλάει ανάποδα. Τρομερό πήδημα μόνη της με εμένα να έχω θέα την κωλάρα της, όλα τα λεφτά!
Την λέω για anal παρότι δεν είχα συμφωνήσει κάτι τέτοιο, δέχεται με ακόμα 50, σύνολο δηλαδή 150 έδωσα για μια ώρα.
Έτσι όπως ήταν ανάποδα άρχισα να βάζω κωλοδάχτυλο να ετοιμαζόμαστε, ωραία τρυπούλα πολύ σφικτή, καταπληκτική αίσθηση μετά που την έστησα στα 4 και μπήκα μέσα.
Εναλλαγή στάσεων τα πάντα όλα, το μωρό βογκούσε και κοπανιόταν στα μαξιλάρια. Ζητά να τα ξαναπάρει στο στόμα, βγάλσιμο προφυλακτικό και μετά από λίγο τσιμπούκωμα τα ξαναρούφησε όλα.
Πολύ καλή συνάντηση, με ένα πολύ καυλιάρικο μωρό, σε νορμάλ κόστος, καθόμαστε παρακαλάμε τις ντίβες επειδή το παίζουν ελληνίδες.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Θησέας, THV, topscorer και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού