Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 129 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Με την Στέλλα (13/01/2017)
η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε ξημερώματα Πέμπτης πρός Παρασκευή στις 02.05 . Μετά από βόλτα στα σπιτάκια της περιοχής όπου δεν υπήρχε κάτι καινούργιο σε κοπέλα ενώ και πολλοί οίκοι ήταν κλειστοί το ενδιαφέρον μου το κέντρισε εδώ η Στέλλα.
45άρα Ρωσίδα(μάλλον Ουκρανή) με μαύρα μαλλιά μέχρι τους ώμους κανονικό σώμα , λίγο κοιλίτσα αλλά και υπέροχα γεμάτα 3.5άρια βυζιά που διαγραφόντουσαν μέσα από το στενό μαύρο εφαρμοστό φορεματάκι που φορούσε. Τα βυζιά της(να τα δω ελευθέρα) και το τελειωτικό σε αυτά με έκαναν να περάσω .
Πλήρωσα και πέρασα στο δεξί δωματιάκι που δεσπόζει το πόστερ με την Πάμελα Άντερσον. Φρεσκαρίστηκα και την περίμενα . Όσο ξεντυνόταν μιλήσαμε λίγο , δουλεύει κοντά 1.5 μήνα σε αυτή την δουλειά ενώ πριν δούλευε στη νύχτα...της έκανα κομπλιμέντο για τα βυζιά της σχεδόν κοκκίνησε ενώ χαριτολογώντας το απέδωσε στο τουρσί....
Ανέβηκε από πάνω μου , με φίλησε λίγο σε λαιμό και στήθος , κατέβηκε πιο κάτω και μου έκανε για λίγο ισπανική όπου σε γενικές γραμμές θα την χαρακτήριζα καλή , κατεβαίνοντας πιο κάτω με ρώτησε αν θα φορέσουμε προφυλακτικό(για την πίπα εννοείτε) , πήρε το μωρομάντιλο και με καθάρισε , προσπαθούσε να μου πάρει πίπα αλλά τα μαλλιά της έπεφταν συνέχεια μπροστά στο πρόσωπο της και την ενοχλούσαν...προσφέρθηκα να της τα κρατάω με τα χέρια μου...η πίπα της μέτρια προς καλή αλλά και αρκετά μονότονη για τα γούστα μου.
Πέρασμα προφυλακτικού , ξάπλωσε ανάσκελα , της έγλυψα λίγο το μουνάκι όπου γαργαλιόταν και μετά μπήκα μέσα της και άρχισα να την γαμάω , όσο την γαμούσα επιχείρησα να την φιλήσω αλλά μου είπε ότι είναι απαγορευμένο...Αλλαγή στάσης και στήσιμο στα τέσσερα , δεν στηνόταν καλά γιατί γλιστρούσαν...τα γόνατα της έτσι μετά από κάνα 3λέπτο της είπα να την χύσω στα βυζιά , ξάπλωσε αφαίρεσα το προφυλακτικό και ανέβηκα από πάνω της , αφού για κάνα δίλεπτο γάμισα τα βυζιά της με αυτή να μου λέει χύσε...αλλά χύσε μέχρι τον λαιμό μου ...όχι στόμα όχι πρόσωπο μετά από λίγο έχυσα στις βυζάρες της με την Πάμελα στα δεξιά μας να μας κοιτάει...
Την ρώτησα αν θέλει χαρτί αλλά μου απάντησε ότι πάει να κάνει μπάνιο , πήρε τις γόβες και το φόρεμα της στα χέρια της με χαιρέτησε και έφυγε.
Στο δωμάτιο έκατσα περίπου 12-13 λεπτά και ήταν μια καλή γενικά κατάθεση για δεκαρικάκι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 13, 2017
Όνομα κοπέλας
Στέλλα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
185.634
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού