Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 39 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μετα απο ενα χρονο εκανα επιστροφη στο αθλημα των call girl και city tours..η μαριλου ηταν απωθημενο και φαντασιωση..καιρο τωρα..ραντεβου στο κεντρο...η κοπελα ηρθε στη ωρα της..με ενα σεξυ κολλητο.φορεμα...μπηκε για μπανακι..(μεγαλο συν αυτο)..και πριν ακομα βγει απο το μπανιο ..τη αρχισα σε τρελο χαμουρεμα..τρελα.γλωσσοφιλα...και κατευθειαν τσιμπουκι..και.γαμησι στο.στομα αλλα pieree woodman..η κοπελα δεκτικη κ.καυλωτικη σε.ολα...τη εχυσα στομα μετα απο κανα 10λεπτο...μου εδειξε τα χυσια στο στομα και μετα πηγε να τα φτυσει!!εντελως τσοντα κατασταση και ακρως επαγγελματικοτατη η μαριλου!!δευτερο γυρο ξεκινησε αμεσως και μονη της ..με πολυ χαμουρεμα..βαθυ τσιμπουκι(οπου ειχε στηθει με τετοιο τροπο.οπου φαινοντουσταν τα παντα στο.καθρεφτη)..και αμεσως.καποτα...γαμησι απο πανω...και γυρισμα στα 4 οπου τη πηρα μονο κωλο..(εβαλε λιγο τζελ..ειχε φοβερη αισθηση)..τη γαμαγα σα τρελος κ γουσταρε..δε διαμαρτυρηθηκε λεπτο...γτ πεσανε.κ σκαμπιλια πανω στη κωλαρα της.......το.τελος ηρθε στη κωλαρα της..μετα απο κν 20λεπτο σφυροκοπηματος.....!!μετα καθισαμε γ.λιγο αραξαμε..και διαπιστωσα οτι.περα απο.μουναρα..ειναι.κ.οκ ατομο...και αξιζει καθε μα καθε ευρω...για τη εποχη μας!!τη συστηνω ανεπιφυλακτα!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
210€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Μέλος
Εγγραφή:
9 Μαϊ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
57
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Tanker1972, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, THV και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Ιανουαρίου, 2017
Τυπέ μου τον χρόνο περνώ 2-3 ct μέχρι εκεί είμαι οποτε διαλέγω επιλεκτικά τις "καλύτερες" για εμενα . Σκέφτομαι σοβαρά να την πάρω
13 Ιανουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Παρτην οπωσδηποτε..και εγω ειμαι επιφυλακτικος πολυ...αλλα η κοπελα γαμαει..κυριολεκτικα..παρε κωλο και cim ....για να το.ζησεις φουλ...εγω στο bill hotel πηγα..ετσι κ ετσι δεωτρελαθηκα με το χοτελι πολυ
13 Ιανουαρίου, 2017
και γω απωθημενο την εχω...εχω ερθει αθηνα 3-4 φορες αλλα η ωρα που δουλευει δεν κολαει ρε γαμωτο .Που θα παει όμως.....μπραβο σου φιλε
13 Ιανουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Η μονη μαλακια ειναι.αυτο να καταφερεις να βρεις ωρα γτ εχει.πολυ δουλεια το μωρο..
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4