Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 100 10
Call-Girls 113970
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Θεωρώ ότι η κριτική του Duo στην "περιοχή" της Αντελίνας αδικεί την Μαρίνα αλλά επειδή συνεννοήθηκα με την Αντελ γράφω εδώ.

Αντελίνα - Μαρίνα λοιπόν εν μέσω χιονιά, κρύο καιρός για τρίο.

Το στόρυ αρχίζει 9/1 μέσα στο κρύο είχα εξάψεις και ψαχνόμουν... Η Νάγια μόλις είχε αναλάβει, φουλ δουλειά, οι συνδυασμοί duo στο Glamour δεν καθόντουσαν και η Monica την είχε κάνει ωχ λέω "deja vu" την έκατσα. Κάπου μέσα μου ηχούσε το τραγούδι "Don't cry for my Argentinaaa ...", και ενώ η διάθεση μου ήταν μαύρη σαν τα σύννεφα το βλέμμα μου πέφτει στο νεοαφιχθέν duo οπότε από Argentina άρχισε να χτυπάει Adelina.

Τηλεφωνάκι, συνεννόηση με γελάκια και χαμόγελα το ραντεβού duo κλείστηκε σε ξενοδοχείο προς τα βόρεια για την επομένη, στο μυαλό μου το άσμα άλλαξε "τα χριστιανόπουλα θα πάνε σινεμααά να δούνε πράκτορα 007ααα..."

Η πόρτα του δωματίου ανοίγει, 2 μελανούρια με σλάβικα χαρακτηριστικά, βαμμένα τόσο όσο, μακρυά μαλλιά, με παιχνιδιάρικη διάθεση, συνολάκι φούστα μίνι και ίδια μπλούζα πλεχτά για το κρύο, ροζ η Αντελ μαύρο η Μαρίνα, τι θα πιείτε ? τσάι πράσινο λένε τα κορίτσια, απόσταγμα κριθαριού εγώ. Ολα αυτά στην πορεία από την πόρτα στο κρεββάτι ενώ ταυτόχρονα γδυνόντουσαν. Εσώρουχα προκλητικά όπως στα threads αλλά όχι πρόστυχα .

Ντουζάκι, τριβόντουσαν μεταξύ τους, φιλιόντουσαν, με κοίταγαν προκλητικά, γδυνόμουν και η Αντελ χτύπαγε με την παλάμη τον χώρο μεταξύ τους... το κεφάλι μου σφυροκόπαγε
I'm here to tell ya honey
That I'm bad to the bone
Bad to the bone
B-B-B-Bad
B-B-B-Bad
B-B-B-Bad
Bad to the bone

Γλωσσόφιλα η Αντελ - τις ρόγες η Μαρίνα, και οι δύο τις ρόγες, τις ρόγες η Μαρίνα - τον πούτσο στο στόμα η Αντέλ, φτυσίματα μικρά ρουφήγματα και χτυπήματα με τη γλώσσα η Αντέλ - γλύψιμο στα αρχίδια η Μαρίνα, άψογος συγχρονισμός, χωροθέτηση το έργο έχει ξαναπαιχτεί άπειρες φορές εμφανές.

Ελεος κορίτσια ένα κορμί χειμώνα - καλοκαίρι έχω.

Λίγο πριν το τέλος - μπλέ ο πούτσος - πέρασμα προφυλακτικό με το στόμα η Αντέλ reverse-cowgirl να βλέπω την θεική κωλάρα της και "you need pussy I give you pussy" όρθια μπροστά μου η Μαρίνα να τη γλύφω, το αριστερό μου χέρι να μαλάζει το στήθος της Μαρίνας (2.5 φυσικό λίγο αφράτο και μυτερό ρώγα αντοχής σε πολλά - τούμπανο 3.5 της Αντέλ στρογγυλό σιλικόνη) και το δεξί μου στα κωλομέρια της Αντέλ να δίνω και κάνα σφαλιαράκι (το κράτησε ψιλομανιάτικο και μου έριξε μία στα όπισθεν ενώ πήγαινα για ντουζάκι πριν το β γύρο), το τέλος ήρθε με την Μαρίνα να τρέμει από το "γλύφτινγκ" και εγώ να χύνω την Αντελ τραβώντας τα χαλινάρια... εεε μπαρδόν τα δύο κωλομέρια με δύναμη.....

Τσαι, ουίσκι σόσιαλ μετά μετάφρασης διότι η Μαρίνα το Αγγλικό δεν το κατέχει. Κατέχει όμως όλα τα άλλα οπότε στα @..δια μου.

Γέλια αλέγκρα κατάσταση, σας πήρε ο Πούτιν την Κριμαία που σας είχαν δωρίσει σαν να παίρνουνε δαχτυλίδι δώρο από το δάχτυλο γκόμενας εγω - χαχαχα αυτες εστω και με Linguaphone.

Δεύτερος γύρος, τσιμπούκι εναλλαξ απο τις δυο, ωωωπ στα τέσσερα η Μαρίνα να σφυροκοπάω με δύναμη την μουνάρα της, φλωσσόφιλα, πιπίλισμα στις ρόγες και στα αρχίδια η Αντέλ. Τραβούσα με δύναμη τη Μαρίνα - "you want to come to ass??" η Αντελ. ΕΕΕΕ πως να αρνηθείς... λύγισα.

"Her ass " και μου δείχνει την κωλάρα της Μαρίνας που νόμιζα ότι ΔΕΝ έπαιζε. Λιπαντικό μινιμουν και τον βάζω στον κώλο της Μαρίνας ενώ η Αντελ με το ένα χέρι είχε πιάσει τον πούτσο μου και τον κάρφωνε με μανία στον κώλο της Μαρίνας με το άλλο χέρι μου είχε γραπώσει τον κώλο και με έσπρωχνε με ορμή να σπρώξω την Μαρίνα.

Ελα ντε που στον β γυρο συνηθως δεν χύνω με τίποτα. Η Μαρίνα είναι φτιαγμένη να τον έχει μέσα στον κώλο και να ηδονίζεται. Της βάζω και 2 μαξιλάρια κάτω από την κοιλιά να αντέχει το σφυροκόπημα.

Η Αντελ μου δείχνει το στόμα της να τελειώσω εκεί. Βγάζω το λάστιχο, και αρχίζει μια δεκάλεπτη πίπα η Αντέλ και ταυτόχρονα γλυφοκώλι μανίας η Μαρίνα... "You give love a bad name...."

Κατέθεσα στο στόμα της Αντελ, τα έφτυσε στο μπάνιο." Κορίτσια να πάρω φωτό τις κωλάρες σας??? Αλλά θα τις ανεβάσω..." No Problemo μου λένε.
On your skin
Take off your clothes
Blow out the fire
Don't be so shy

Φιλιά και αποχαιρετισμός.

VFM στα 150 έδωσα 200 (+50) διότι είμαι φαν του κώλου.

Μάγκες μην με βάλετε στη διαδικασία ποιά είναι πιο όμορφη, ποιά έχει στρογγυλότερο κώλο ή βυζί, αν συγκρίνεται με την τάδε ή την δείνα ανεξάρτητη.

Κοπανήστε δύο ουισκάρες και πέστε να τις ξεσκίσετε. Αυτά και να περνάτε καλά. Ελπίζω η χημεία σας να δέσει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 10, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Dirty69
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
13 Απρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
7.213
Πόντοι:
23.470
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anatoliz, Georgios1989, flybywire και 45 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Ιανουαρίου, 2017
Πολλά μπράβο h_harryk69..!! Προσκύνημα
Ωραία κριτική, ωραία εμπειρία..!! Ένα duo που έχω στην λίστα μου σε προσιτή τιμή..!! Σου εύχομαι να "ροκάρεις" πάντα!! Γιατί στο τέλος του δρόμου μας μένουν μόνο οι εμπειρίες να θυμόμαστε..
11 Ιανουαρίου, 2017
Thnx συναθλητή ... το ίδιο εύχομαι και δι'υμάς. Οταν πας να είσαι ξεκούραστος οκ??? Μεγάλο χαμόγελο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2