Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 83 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Το απόγευμα του χιονιά στην Αθήνα κάτι με έσπρωξε να κατευθυνθώ μετά την δουλειά μου προς την Αγίου Πέτρου. Το παρκάρισμα στην περιοχή γενικα είναι πολύ δύσκολο , αλλά κατά διαβολική σύμπτωση αυτή την φορά βρήκα θέση ακριβώς απ' εξω .Μπαίνοντας η ευγενέστατη υπηρεσία (Νατάσα νομίζω το όνομα της ) αφού μου ευχήθηκε και της ευχήθηκα για τον καινούριο χρόνο με πληροφόρησε ότι μόλις είχε ξεκινήσει την βάρδια της η Μαίρη. Χωρίς να περιμένω τίποτα άλλο την ρώτησα άν ήταν ελεύθερο το μεγάλο δωμάτιο με την ντουζιέρα και μετά την καταφατική της απάντηση πέρασα κατ΄ευθείαν , αφού πλήρωσα το μπλέ χαρτί , και μπήκα στην ντουζιέρα για φρεσκάρισμα . Αξίζει να αναφέρω ότι ο χώρος και οι παρεχόμενες υπηρεσίες είναι σε επίπεδο πολύ παραπάνω από μπουρδέλο, με σαλόνι πεντακάθαρο και περιποιημένο με γούστο και μέ ένα από τα τρία δωμάτια να διαθέτει ντουζιέρα , ζεστό νερό και καθαρές πετσέτες (οχι σφραγισμένες). Δεν είχα τελειώσει ακόμη το ντουζάκι όταν μπήκε μέσα αεράτη και ορεξάτη η Μαίρη .Την Μαίρη την είχα πρώτη φορά γνωρίσει όταν δούλευε στη Διδύμου, όπου είχα μείνει ενθουσιασμένος από το μπρίο της , την θηλυκότητα και την ζεστασιά της. Χωρίς να είναι η ωραία γυναίκα που θα γυρίσεις στο δρόμο να την κοιτάξεις , με ανάστημα κάτω του μετρίου , εκπεμπει μία ζεστασιά και έναν αέρα που σε τραβάει. Είναι κοινωνικότατη , διαχυτική , παιχνιδιάρα και σου δίνει απλόχερα την αίσθηση ότι είσαι για λίγο με την κοπέλα σου. Εκτοτε την έχασα όταν άλλαξε επαγγελματική στέγη και την ξαναβρήκα το περασμένο καλοκαίρι στην Αγίου Πέτρου , μετά από κριτική συναγωνιστή . Από τότε την επισκέπτομαι αρκετά συχνά.
Βγήκα από το ντούζ με την πετσέτα , αγκαλιαστήκαμε και ευχηθήκαμε για τον καινούριο Χρόνο . Μετά τις κλασσικές ερωταποκρίσεις για το πως περάσαμε τις ημέρες αυτές , μου είπε ότι μόλις ξεκίνησε η βάρδια της (ξεκινάει στις 6 το απόγευμα ) και αρχίσαμε το παιχνίδι .Οπως πάντα ήταν εξαιρετικά θερμή , ευχάριστη , διαχυτική και δεκτική σε όλα . Γλωσσόφιλα με πάθος και γλύψιμο σε όλο μου το σώμα . Ενώ εκείνη έγλυφε , εγώ την χαίδευα και την δαχτύλιαζα , ενώ εκείνη έδειχνε να το απολαμβάνει . Η πίπα της πολύ υγρή και καυλωτική με μπόλικο καραμέλωμα της γύρω περιοχής . Κατάφερα και κρατήθηκα περίπου δεκαπέντε λεπτά , εως ότου ήρθε το τέλος μέσα στο στόμα της. Αφού τα ρούφηξε μέχρι τελευταίας σταγόνας , τα έφτυσε διακριτικά στον νιπτήρα , έπλυνε το στόμα της , με φίλησε , με ευχαρίστησε και έφυγε . Ηταν άλλη μία επιτυχημένη συνεύρεση με την Μαίρη ,που ζέστανε το παγωμένο απόγευμα . Ξέχασα να αναφέρω ότι η Μαίρη είναι Ελληνίδα , για όσους έχουν βαρεθεί τα αλλοδαπά προϊόντα .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 10, 2017
Όνομα κοπέλας
Μαίρη
Μέλος
Εγγραφή:
14 Σεπ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
148
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, professorx, TOMMY DEVITO

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού