Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 96 10
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Μολις ειδα στο σαιτ του στουντιο οτι δουλευει η Εμμανουελα, πηρα τηλ για επιβεβαιωση.
Το σηκωσε η ιδια και μου ειπε οτι εχουν προβλημα με τον ηλιακο θερμοσιφωνα και δεν μπορει να δουλεψει χωρις ζεστο νερο.
Της ειπα οτι μαλλον θα πρεπει να εχουν παγωσει οι σωληνες και αν ριζουν ζεστο (οχι καυτο) νερο μπορει να ξεπαγωσουν.
Μου ρωτησε που ειναι οι σωληνες και ειπα στη ταρατσα, πηρε το ασυρματο ανεβηκε πανω και μου αναφερει οτι η ταρατσα ειναι γεματη νερα. Γρηγορα τον υδραυλικο της συστησα. Με ευχαριστησε γιατι αν δεν ειχα παρει τηλ δεν θα το αντιλαμβανονταν.
Πηρα μετα απο καποια ωρα και μου ειπε η ιδια οτι φτιαχτηκε. Ωραια της λεω, ξεκιναω,
Εφτασα μετα απο μισαωρο, αγγαλιες, φιλια χρονια πολλα, ευχαριστιες για τη διαγνωση και τις συμβουλες. Δινω το 50αρικο, περναω μεσα, εβγαλα τα χοντρα ρουχα, και ζητησα νερο.
Ερχεται η τσατσα και μου λεει οτι με το 50αρικο περνω απλο. Τωρα μου το λες. Βρες τα με την κοπελα μου λεει.
Μετα αρκετη ωρα ηλθε η Εμμανουελα,φιλια καθολου (εχω βαλει κραγιον - βλακειες δηλαδη, που βρηκε να τα πει) και αρχιζει ενα αερογλυψιμο στα @@. Που ειναι το ελευθερο λεω, οχι πηρες απλο.
Για την αυξηση (60αρι) μου ειπε οτι παει καθε βδομαδα στο γιατρο. Μα αυτο ετσι και αλλοιως θα πρεπει να το κανει.
Φευγω, τα λεφτα μου. Μου εφερε το 50αρικο και εφυγα.
Το 132 και η Εμμανουελα καβαλησαν καλαμι και εν μεσω κρισης ανεβασαν τιμες.
Επισης στη συγκεκριμενη φαση ισχυει η ρηση του Ηρακλειτου:΅"ουδεις αγνωμονεστερος του ευεργετηθεντρος"

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 09, 2017
Όνομα κοπέλας
Εμμανουελα
mkavlos
Ανώτατος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
267
Likes:
3.421
Πόντοι:
10.450
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 antonheret, xilnik, Φανούρης Τζούρας και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Ιανουαρίου, 2017
Τι πενηνταρια κι εξηνταρια ακουω για 15 λεπτα τρελαθηκατε;
DN
Duke Nukem
10 Ιανουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

πριν καβαλησουν το καλαμι στο 50αρι η Εμμ προσφερε υπεραρκετα...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2