Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 158 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Υστερα απο την αναγνωση του Φανουρη απο κατω για την καταθεση του στην Μαρια τη φυλακοβια την ειχα βαλει στο στοχο.Ετσι σημερα το μεσημερακι επωφεληθηκα της ηλιολουστης αλλα κρυας ημερας και κατεβηκα στο Μεταξι.Αφου εκανα μια μικρη βολτα 4-5 σπιτια εφτασα στο Ιασωνος 44 το αριστερο.Εκει η τσατσα μου παρουσιασε μια κοπελα μιλφ,μελαχρινη,με τατουαζ αρκετα και σκυλε φατσα.Ειπε το προγραμμα δεν ανεφερε φουλ ειπε τα γνωστα τσιμπουκακι,ελ.πιασηματα κλπ κλπ και φυσικα ανεφερε το κουλουρι.Ονομα δεν ειπε αλλα οι περιγραφες εδειχναν την φυλακοβια.Την ειχα ξαναδει παλαιοτερα αλλα δεν ειχε τυχη να την παρω ποτε.Εδωσα το 10αρικο και περασα στο δωματιο.Ενταξει δεν ειναι και το καλυτερο απο αποψης καθαριοτητας/χωρου αλλα εχω μπει και σε πολυ χειροτερα οποτε οκ.Αφου τελειωσε με εταιρο συναγωνιστη ηρθε σε εμενα.Πλησιασε στο κρεβατι και εβγαλε τα εσωρουχα της .Εχει σφιχτο κορμι και καλο βυζακι αλλα φαινεται οτι δεν ειναι και καμια παιδουλα τα εχει τα χρονακια της.Προκατ δεν εκανε αλλα ειχε ερθει κοντα μου και επετρεπε την προσβαση στις τρυπουλες της,τις οποιες ομως δεν εξερευνησα.Μου εβαλε καποτα και εκανε πιπα οντως βαθεια και δυνατη οπως αναφερει ο Φανουρης ενω ειχε φερει το τουρλωτο κωλο της προς τα εμενα για να ασχολουμε με αυτον.Μου εγλυψε και τα αρχειδια και αυτο το βαζω στα θετικα.Οταν τελειωσαμε με την πιπα την εβαλα στα τεσσερα οπου εκανε πολυ καλο στησιμο και εγω της γαμησα το κουλουρι.Την γαμησα μονο ετσι μεχρι το τελος το οποιο ηταν συντομο.Οταν τελειωσε η παρασταση με ρωτησε αν ηταν καλο και αφου με ευχαριστησε αποχωρησε απ το δωματιο.
Συνοπτικα για ενα δεκαρικο αξιζει κανεις να την παρει με μεγαλο δελεαρ το κουλουρι της που δινει απλοχερα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 08, 2017
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Υπηρεσίες
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, alex2003, Jim25jim και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού