Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 202 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την έχω συναντήσει 3 φορές στο πρόσφατο παρελθόν κι έστω κι αργά είπα να πω κάτι κι εγώ για αυτόν τον πύραυλο που λέγεται Μαρίνα. Τα 2 πρώτα ραντεβού ήταν solo, το τρίτο duo με Αντιγόνη. Η Μαρίνα με το που μπαίνει στο δωμάτιο είναι full energy, σε βουτάει και αλλάζετε τα φώτα ο ένας στον άλλο. Γλωσσόφιλα χωρίς σταματημό, σεξ σε όλες τις στάσεις και με απόλυτη ένταση, κανονική τσόντα και μάλιστα από τις υπερπαραγωγές. Anal μου το απέκλεισε όλες τις φορές αλλά στα υπόλοιπα δεν λέει όχι. Στο ντουέτο η Αντιγόνη δεν μου πολυάρεσε αλλά η Μαρίνα έβγαλε έναν ανταγωνισμό απίστευτα καυλωτικό του στιλ είναι δικός μου, εγώ θα τον πάρω, εμένα θα σκίσει κι εσύ μόνο θα κοιτάς και τέτοια, τρελό γλείψιμο με τη φίλη της, τελείωσε στο στόμα της δεν ξέρω πόσες φορές και βέβαια η απόλυτη εμπειρία του διπλού στοματικού και όλοι οι δυνατοί συνδυασμοί. Την επόμενη φορά πάντως θα την πάρω πάλι μόνη γιατί όταν έχεις τη Μαρίνα δεν έχεις μάτια για άλλη δίπλα της. Το ότι έδειξα πάντως σαφή προτίμηση σε αυτή στο ντουέτο την καύλωσε απίστευτα και μια καυλωμένη Μαρίνα είναι το κάτι άλλο. Κλείνοντας, η φωτογραφία λένε ότι δεν είναι δική της αλλά την αντιπροσωπεύει τέλεια. Κορμάρα με στήθος τούμπανο και διάθεση ατελείωτη!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
60€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
7 Ιουν 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
0
Likes:
3
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, koumanidas, IanAlderson και 59 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Ιανουαρίου, 2017
Καλησπέρα καλή χρονιά, μήπως μπορείς να μου δώσεις το τηλέφωνο της Μαρίνας?
04 Φεβρουαρίου, 2017
για σου φιλε το τηλ της μπορω να εχω? ευχαριστω
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2