Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 64 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ημερομηνια ενδεικτικη...Προτιμω milf κ αυτο που θελω πιο πολυ ειναι η κοπελα να εχει δικο της χωρο ουτως ωστε να γλιτωνω το ξενοδοχειο η να καθαρισω το σπιτι μου!!!
Ετσι βρηκα τη Μαγια..Πολυ ευκολη επικοινωνια και στο τηλεφωνο καταλαβαινεις ποσο καλος ανθρωπος ειναι..
Στα του αγωνα τωρα πολυ καλη σε οτι της ζητησεις δεν λεει οχι σε τιποτα εκτος απο πρωκτικο...Ενα κλασικο milf ειναι ουτε κατι τρομερο αλλα ουτε κατι ασχημο!!τα λεφτα σου δεν τα κλαισ σε καμια περιπτωση...
Το μονο που με χαλασε στην Μαγια ηταν οτι τη δευτερη φορα που την επισκευτηκα δεν πολυγουσταρα δεν ξερω γιατι...Δεν ειναι οτι εκανε αυτη κατι διαφορετικο αλλα κατεληξα στο συμπερασμα οτι ειναι απο τισ γυναικες που θα πας μια φορα και that's it!!!
Οποτε το δικο μ συμπερασμα ειναι οτι κανει οτι τησ ζητησεις με χαμογελο και δειχνει να γουσταρει και αυτη αλλα δεν ειναι απο τα call girls που θα την εχεις standaraki κ θα πηγαινεις ξανα και ξανα!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 01, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
50€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
4 Οκτ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
82
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, circuitboy, Ntiknik και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Ιανουαρίου, 2017
ακριβως ετσι είναι τα πραγματα για μενα η εμφανιση της μου αρεσει πολύ σε σχεση με την ηλικια της βεβαια εχω να την παρω εναμιση χρονο.εγω προσωπικα δεν την εκανα στανταρακι γιατι στις υπηρεσίες της δεν εχει anal.cim cif,
10 Ιανουαρίου, 2017
Ετσι οπως τα λεει ο φιλοςς, αντιπροσωπευτικοτατη η κριτικη, ακριβως τα ιδια , δεν περνας ασχημα απλα δεν σου κανει να ξαναπας...
(Updated: 26 Ιανουαρίου, 2017) 26 Ιανουαρίου, 2017
γεια σας παιδια και tsourekas002 1/1/2017 ημουν στιν πατριδα μου οποτε μου κανι εντυποση η ενδεικτικη ημερομηνια που αναφερις στο σχολιο σου για μενα, να ειστε καλα
13 Φεβρουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αγαπητη Μαγια, ακριβως γιαυτο σου λεει οτι ειναι ενδεικτικη, το οτι το εγραψε με αυτην την ημερομηνια λεγοντας ενδεικτικη εννοει οτι δεν ειναι αυτη αλλα απλα βαζει μια τυχαια ημερομηνια....ηθελα να σε ρωτησω επι τη ευκαιρια κανεις και outcall ?
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4