Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 41 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Για τη Μαρία —μια ρωσίδα μιλφ, με ίσιο, ξανθό μαλλί μέχρι τους ώμους, συμπαθητικό πρόσωπο, πλούσιο κόρφο, σαρκωμένο σώμα— η υπηρεσία μού ανακοίνωσε ισπανική χωρίς καπότα και πίπα με καπότα.
Στο δωμάτιο, η κοκότα, με βρήκε ολόγυμνο και όρθιο (και πεϊκός όρθιο. Εντάξει, για ν’ ακριβολογώ, ψιλοόρθιο).
Moυ έκανε καλή εντύπωση που δεν είχε αντίρρηση τα πρώτα αγκαλιάσματα (ήπια οσμή ιδρωτίλας), φιλιά και γλειψίματα να λάβουν χώρα εκεί.
Επρόκειτο για απλά φιλάκια κι ακρογλώσσια γλειψιματάκια, απ’ τη μεριά της, στα γνωστά σημεία (θηλές, λαιμό, λίγο στο αυτί), τα οποία βελτιώθηκαν στη συνέχεια —σε σχετικό βαθμό—, ενώ κάποια στιγμή μου πρότεινε και τη «γυμνή ισπανική» της.
Αντ’ αυτής τής ζήτησα να μου φορέσει καπότα.
Μου την ξετύλιξε κατά μήκος κι αφού κάθισε στην άκρη του κρεβατιού προχώρησε σε μία σύντομη, βαθιά πίπα.
Για πρώτη στάση επέλεξα πισωκολλητό όρθιο-γονατιστό (εκείνη στα τέσσερα στην άκρη του κρεβατιού, εγώ όρθιος στο πάτωμα από πίσω της). Δυστυχώς τις πρώτες ψωλιές δεν τις "άκουσα" καλά. Χρειάστηκε να δώσω κάμποσες και να διορθώσω κομματάκι τη στάση του σώματός της, για να βελτιωθεί η αίσθηση.
Για δεύτερη στάση επέλεξα ν’ ανέβει από πάνου. Εκεί ανεβοκατέβηκε ικανοποιητικά, αλλά σύντομα σταμάτησε.
— Αχ… (Εκείνη)
— Τι έγινε, κουράστηκες;
— Να γυρίσουμε λίγο κανονικά;
Μπουρτ!…
— Οπ, έκλασε το μουνάκι!
— Αέρα είχε.
Για τρίτη στάση, λοιπόν, επέλεξε ιεραποστολικό. Καλά ανοίγματα, απ’ τη μεριά της, καλές επαφές, κάποια φιλάκια στο πρόσωπό της, ικανοποιητική πρόστριψη, σιγανά βογκητά δικά της.
Ολοκλήρωσα, με μία μικρή ποσότητα σπέρματος να γεμίζει τη θηλή του ελαστικού, σιγανοβογκώντας επίσης.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 05, 2017
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Φανούρης Τζούρας
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
10 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
526
Likes:
3.685
Πόντοι:
14.156
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sotis99, PEODAS, Tsakonan και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Ιανουαρίου, 2017
Ουπς!... Ο τίτλος δίνει την εντύπωση πως η συνεύρεση διήρκεσε δέκα παραπάνω λεπτά απ' τον κανονικό χρόνο των δέκα λεπτών...
Λοιπόν, αυτό που θέλω να πω είναι πως η όλη φάση βάσταξε δέκα λεπτά, συν κάτι.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1