Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 230 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
3.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Είπα να γραψω και εγω μια κριτική.
Η συννενόηση ήταν πολύ καλή με την κοπέλα. Έστειλα μηνυμα και έκανε αναπάντητη μετά απο λίγο, καθότι ήταν σε ραντεβού.
Ευγενική και άνετη. Πήγα νωρίτερα να φρεσκαριστω΄,μιάς και ήμουν στη δουλειά. Έστειλα μνμ τον αριθμό του δωματίου. Δεν άργησε να χτυπήσει την πόρτα.
Ανοίγω.... λεω μπα πρεπει να ειναι η καθαρίστρια ! αλλά δεν.... Το μαλλι λιγδέ πιασμένο πρόχειρα.Από πρόσωπο μηδέν. Γδύθηκε να πάει για ντους..... άκολη , βυζι ψιλοπεσμένο . Όχι πολύ του γούστου μου.
Τεσπα παμε στο ντους μαζι λιγο μπαλαμουτ και πεφτει στα γονατα. Όχι άσχημα. Λογω στενότητας του θαλάμου προτείνω να παμε στο κρεβατι.Με πιάνει σε κάτι γλωσσόφιλα που είναι Ο.Κ. Προχωρώ σε γυάλισμα της περιοχής του αιδοιου, όπου απουσιάζανε οσμές και φαινόταν μακροσκοπικά υγιές. Έδειχνε να το απολαμβάνει. Γυρισαμε 69 όπου γυαλίσαμε τις επίμαχες περιοχές ο ένας του άλλου.
Αφού η κορασίδα τον έκανε λαμπίκο , την έβαλα να καθησει και πάνω.Όταν κάποια στιγμη όντας εγώ ανάσκελα, άρχισα να ανεβοκατεβαίνω σαν μπιστόνι η μικρη ανταποκρίθηκε με φωνές αρκετά αληθοφανείς. Βαρέθηκα να αλλάξω και μετά απο λίγο την κάλεσα να πιει τους χυμούς μου , όπου και το έκανε χωρίς κιχ. Αφού τον στράγγιξε τα έφτυσε μεσα στο προφυλακτικό και πηγε για ντουζακι.
Στον 2ο γυρο ξεκινησαμε πάλι με περιποίηση της περιοχής. Ντιπθροουτ προσπαθει αλλά δεν... δεν το ξερει και με ποναγε.
Η ανόρθωση ήρθε σχετικά γρηγορα . Προσπάοησα για 2ο φινάλε αλλά δεν με εμπνέει για πιο πολλά.Δεν έχει τίποτα να σε τραβαει να θες να γαμάς καλά. Αντιθέτως ένιωσα σκαφτιάς και μετά απο λίγο απλά σταματησα. Της ειπα ότι δεν ειναι η μερα μου και έδωσα τελος.
Η κοπέλα έχει διάθεση αλλά δεν έχει τα εμφανισιακά προσόντα.Είναι κάτω του μέτριου. Τα 80 είναι πολλά.Νομίζω ότι με 100 υπάρχουν επιλογές υπηρεσιών και εξ. εμφάνισης.
Ό κόλος δεν είναι για μένα το παν.Αν όμως πετυχει ... τύφλα ναχει το μουνί.
Η συγκεκριμένη δεν δίνει, αλλά λίγο δάχτυλο δέχεται.Το σχήμα όμως του πισινού της έτσι και αλλιώς δεν λέει.
Πολά είπα, αντε γειά ! Τα ξαναλέμε μάγκες.


Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 12, 2016
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
yanakis
Μέλος
Εγγραφή:
20 Μαρ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
86
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΓΙΩΡΓΟΣ(11), lilas7, Noah_1 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

22 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Ιανουαρίου, 2017
Αν και γιορτάζεις σήμερα ( Χρονια Πολλα) εγω α στα "χώσω" λιγο και να με συμπαθας.
Δεν εχω συναντήσει την κοπελλα αλλα εχει σε γενικές γραμμές καλες κριτικες και σιγουρα κανει το καλυτερο που μπορει.
Το οτι "χάνει" εμφανισιακά θα επρεπε να της δώσε κίνητρο να ειναι οςο πιο πολυ περιποιημένη γινεται για να κερδίζει κάποιους πόντους. Βέβαια σε όλους δεν αρέσουν τα ίδια και αρα μπορει να μην καλύπτει όλες τς απαιτήσεις όλων των πελατών.
Νομιζω οτι θα είχα την ίδια εντύπωση με την δική σου και αυτός ειναι ο λόγος που δεν εχω επιδιώξει ραντεβου.
Και πάμε στο δια ταύτα. Εχεις βάλει δυο κριτικες στις οποιες δεν έμεινες ευχαριστημένος. Γράφεις οτι στα 100 ευρω υπαρχουν εμφανισιακά καλυτερες προτάσεις και το ερώτημα μου ειναι εαν υπαρχουν γιατι δεν γράφεις γι αυτές μπάς και μας φτιάξεις τη μέραΧμμμ;
Γιατι προτιμάς να βάλεις ενα τίτλο που σιγουρα δεν την τιμάει και οταν ειδικα εχει κανει όπως ομολογείς καθε προσπάθεια να σε ικανοποίησει με τις υπηρησιες της. Βγάζεις λιγο κακιά χωρίς λόγο. Ειςαι αντικειμενικός, οκ αλλα σε τι προσφερει αυτή η κριτικη, πέρα απο ενα "χαστούκι" στη κοπελλα ?
07 Ιανουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

φίλε μου απ την στιγμη που δεν έχεις συναντησει την κοπέλα όπως λες και..... νομίζεις ότι θα ειχες την ιδια εντύπωση - αρα συμφωνούμε- και ......ότι είμαι αντικειμενικός και όλα αυτα?????? μηπως φάσκεις και αντιφάσκεις???
Το call girl πρέπει να προσέχει την εμφάνιση διότι αυτό πουλάει. Αν δεν μπορεί να είναι καλύτερη απο πουτανα μπουρδελου με 20 ευρω, ας κανει αλλη δουλειά. Απο κει και μετα, βαζω κριτικές αν θελω ,όποτε θέλω και όπως θελω .- Θα έρθουν και οι θετικές.
Αυτός ο τίτλος έιναι που πρέπει να ξέρεις και να γνωρίζεις . Η ννα ας αλλάξει προς το καλυτερο ¨και σε αυτο βοηθάνε οι κριτικές καλές κακές.
07 Ιανουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

εγω παντως διαβαζοντας την κριτικη δεν καταλαβα οτι θελει το ..κακο της ,και οτι μας τα περιεγραψε οπως τη βιωσε την κατασταση
07 Ιανουαρίου, 2017
Γέλασα με την κριτική! Σίγουρα δεν είναι και πολύ κολακευτική για την κοπέλα (όπως παρατηρεί και ο Συναδελφός παραπάνω), αλλά τα λες καλά και οι πληροφορίες πολύτιμες! Καλή Χρονιά και σε άλλα (καλλίτερα) με υγεία!
07 Ιανουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Έχεις δίκιο, αλλά πλάκα είχε η κριτική και έδινε χρήσιμες πληροφορίες!
07 Ιανουαρίου, 2017
Αν και πληρωνεται να πηδηχτει μαζι σου εχει μια αξιοπρεπεια, την οποια εσυ φιλε μου δεν εχεις. Είναι μαλλον θεμα παιδειας . Αντε και χρονια σου πολλα
07 Ιανουαρίου, 2017
Συμφωνω απολυτα και κριμα που δεν πρωσπαθει να το σωσει με ντυσιμο -βαψιμο αλωστε τοσο χρημα μαζευει ...
07 Ιανουαρίου, 2017
δυο λογια και απο μενα γιατιβλεπω οτι βγαζεις μια κακια για την κοπελλα.την αννα την εχω συναντησει τρεις φορες και της τρεις φορες ελαμπε απο καθαριοτητα το κοριτσι περιποιημενα στην τριχα μοσχομυριζε. αμφιβαλλω πολυ οτι το μαλλι της ητανε λαδωμενο.ο δε κωλος της ειναι οτι πιο ομορφο υπαρχει στο bou.εχει ενα γαματο στηθος που ολοι οπως και εγω εχουμε τρελλαθει να το πιπιλαμε.μηπως λεω μηπως ενδιαφερεσε για δικους λογους να κανεις κακο στην Αννα?οχι και καθαριστριας η φυσιογνωμια της εχει δυο υπεροχα πρασσινα ματια. δεν ειναι μοντελλο αλλα δεν ειναι και ασχημη ενα γλυκο κοριτσακι ειναι.αν βρηκες εμφανισιακα καλυτερες γραψε μας να την βρουμε και εμεις τα παιδια.....ακολη και πεσμενο βυζι σε ποιο συμπαν το φανταστηκες???????
D
demon14
07 Ιανουαρίου, 2017
το like ειναι για την κακια που βγαζειςΧμμμ;
D
demon14
08 Ιανουαρίου, 2017
Και τι πειράζει αν έχει εμφάνιση καθαρίστριας; Σε άλλο θρεντ άλλωστε ψάχνουμε για καθαρίστρια που να κάνει και άλλες καθαριότητες Γλώσσα
22 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3