Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 158 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τη γνωστή "φυλακόβια" συνάντησα στο πίσω μπουρδέλο.
Σύμφωνα με την υπηρεσία, πρόσφερε «φουλ» στο δεκάρικο. 'Ομως όταν ήρθε στο δωμάτιο μού είπε πως δεν έγλειφε χωρίς καπότα, οπότε το φουλ που ανακοινώθηκε στην πραγματικότητα ήταν «φουλ του κώλου» (πρωκτικό χωρίς ελεύθερο στοματικό)
Ξεκίνησε με πίπα βαθιά και δυνατή. Προκαταρκτικά δεν μου έκανε.
Κατά τη διάρκεια της προσπάθειάς μου να εισχωρήσω τη βάλανο του εν πλήρη στύση πέους μου στο καλοσχηματισμένο, χωνοειδές περικλανίδιό της με προέτρεψε, με τα φτωχά ελληνικά της, να σπρώξω γερά, άνευ φόβου. 'Οπως χαρακτηριστικά μου είπε: — Απ' τον κώλο γαμιέμαι συνέχεια. Χωρίς να παίρνω ρεπό.
Παρ' όλη την παραπάνω δήλωσή της η αίσθηση που είχα απ' την άδεια κοπροδόχο λήκυθό της ήταν ικανοποιητική — ένιωθα καλά την πρόστριψη. Σ' αυτό βοηθούσε κι η σωστή στάση που είχε πάρει: μούρη χωμένη στο μαξιλάρι, η μυώδης πλάτη τεντωμένη, καπούλια τουρλωτά.
Λιπαντική γέλη, δεν ενδιαφέρθηκε ν' αλείψει σε καμία στιγμή.
Η αίσθηση του κόλπου της —γιατί σε 'κείνη τη στάση τη γάμησα κι απ' το μουνί, όπως και στη στάση της καουμπόισσας αργότερα— ήταν επίσης ικανοποιητική — εντάξει, δεν ένιωσα την προηγούμενη "εφαρμογή" αλλά από την άλλη είχε καλούτσικη συμμετοχή οπότε διατήρησα τη στύση μου.
Το τέλος ήρθε εντός του απευθυσμένου — του κωλάντερου, κοινώς.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 05, 2017
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Υπηρεσίες
Φανούρης Τζούρας
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
10 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
526
Likes:
3.685
Πόντοι:
14.156
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, alex2003, sotis99 και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Ιανουαρίου, 2017
Φανούρη έλειπες για καιρό ή κάνω λάθος;;; Χμμμ;
10 Ιανουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

'Ελειπα εξίμισι μήνες (από τέλη Μαΐου μέχρι μέσα Δεκεμβρίου).
Εκείνη την περίοδο μόνο κάτι φωτογραφίες είχα ανεβάσει (Αύγουστο και Σεπτέμβριο) στην ημερήσια ενημέρωση.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2