Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 96 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Για καφε στον κεραμεικο με εναν φιλο και καποια στιγμη μου λεει θα παω σε ενα στουντιο μετα ερχεσαι?δυο τρεις φορες να εχω παει σε στουντιο και αυτες πριν πολλα χρονια..δεν παω ρε αφου το ξερεις απανταω .εσυ χανεις μου λεει ειναι θεα η μαντονα !ειχα τις πληροφοριες μου αλλα το επαιξα κινεζος ΓλώσσαΓλώσσαθα ερθω του λεω να την δω απο κοντα..στο καπακι σκαει τηλ και απο τη "γυναικα" νιωθω λιγες ενοχες αλλα τελικα παω!!ΧαμόγελοΧαμόγελο και τελικα μπηκα ΝτροπήΝτροπή
λοιπον η μαντονα ειναι γνωστη στους πιο πολλους απο εσας αφου ειναι χρονια στον χωρο..τα εχει τα χρονακια της αλλα πολυ καλο σωμα κωλαρα βυζαρες χειλαρες προσωπο εκφυλο σκετη τσοντα!!!μπαινει στο δωματιο μιλαμε για κανα λεπτο και εχει καταλαβει αμεσως πως δεν εχω και μεγαλη εμπειρια στους χωρουςΝτροπήΝτροπήχαλαρωσε μου λεει και αρχιζει ενα τσιμπουκι χωρις χερια κολαση ερχεται στα πλαγια και συνεχιζει και εγω να της πιανω την κωλαρα την σταματαω γιατι λιγο ηθελα να...χαλαρωνω λιγο την γειφω και της τον ξαναβαζω στο στομα και παλι τσιμπουκαρα ΜατάκιΜατάκιαπο στασεις μια και καλη στα τεσσερα οπου και ηρθε το τελος.
υγ.εχω διαβασει εδω πως κανει ραντεβου και σε χοτελ θα γουσταρα πολυ ενα δυωρο ραντεβου μαζι της αλλα η τιμη που εχει αναφερθει(200/h) νομιζω πως ειναι τσιμπημενη..ΚαπέλοΚαπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαντόνα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
5 Ιαν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
464
Πόντοι:
326
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 antonheret, Invisible Man, jimy.m. και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού