Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 223 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η συνάντηση με την Γιάννα έγινε πριν κάνα μήνα περίπου. Η Γιάννα κατά'με είναι μια όμορφη κοπέλα και έτσι την διάλεξα,αν και δεν είχα δει την ετερη κυρία καθώς ήταν σε δωμάτιο με άλλον παίχτη. Δίνω το αντίτιμο στην τσατσα που δεν ήταν και η καλύτερη (σαν να βαριοτανε,σαν να μην με ήθελε να περάσω στο δωμάτιο,τι να πω δεν ξέρω).

Αφού μπαίνω στο δωμάτιο κάνω μπανακι και ξαπλώνω στο κρεβάτι. Έρχεται η Γιάννα ύστερα από λίγο βγάζει τα εσώρουχα της και μου κάνει νόημα να πάω κοντά της.Με αγκαλιάζει και με φιλαγε στο λαιμό και εγώ χουφτωνα τον κωλο της.Ο μικρός είχε πάρει μπρος και η Γιάννα μου τον έπαιξε για λίγο και μετά τον πήρε στο στόμα της. Ύστερα τον εβαλε στα βυζακια της και μου τον ξαναεπαιξε(αυτό μου έχει μείνει πιο πολύ από όλα).Ξαπλώνω στο κρεβάτι και έρχεται από πάνω μου και μου κάνει μια καλή πιπα. Μου βάζει το προφυλακτικό και της λέω να ανέβει από πάνω. Μείναμε σε αυτήν την στάση για λίγο και επειδή θα τελείωνα της λέω να γυρίσει στα 4 και άρχισα να δίνω πόνο και έτσι μας βρήκε το τέλος.


Συμπέρασμα καλά πέρασα αλλά δεν έφυγα πλήρως ικανοποιημένος,χωρίς να ξέρω το γιατί. Σίγουρα θα ξαναπάω στο εν'λόγω μαγαζί αλλά δεν ξέρω αν θα ξαναπάρω το ίδιο κορίτσι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Γιάννα
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
20 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
125
Likes:
21.640
Πόντοι:
28.900
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, alpula, mad_max και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού