Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 155 10
Sex Studio 169630
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Νεα κοπελα σε παλιο μπουρδελο,η τσατσα γνωστη(τοσες τσαρκες εχουμε κανει,ολες γνωστες εχουν γινει) Ντροπή
Μικρο κοριτσακι,πρεπει να ειναι καπου στα 19-20(για τους φαν του ειδους) Ματάκι καρε μαλλι,ωραιο σωμα νεανικο,απο φατσα δεν λεει και πολλα(μια καθημερινη γκομενιτσα) Σπασίκλας
Περασα με το γυμνο(μυλο δεν εβαλα ακομα Γλώσσα )στα 40ε και τελειωμα στο στομα(επι λεξη στο λαρυγγι ειπε η τσατσα)
Ηταν και ο λογος που μπηκα αν και κατι μου ελεγε οτι θα φαω φολα απο μεσα μου,αλλα δεν υπηρχε τιποτα το αξιαγαμητο εκεινη τη νυχτα.Η σκεψη μου για λιγο ειχε παει στη Μαριζα που βγηκε απο το δωματιο γυμνη τελειως με τα μασταρια να κρεμονται αλλα αμα ξερεις οτι ειναι κομοδινο δεν κανεις ουτε τον κοπο,κριμα γιατι ειναι μουναρος η μικρη Κεφάλι σε τοίχο!
Στο δωματιο μονο νιπτηρας(βρε τι μου θυμιζει)παλι καλα που ειχα κανει μπανιο απο πριν,με το που μπηκε η μικρη,εβγαλε τα ρουχα της και αρχισε να με τσιμπουκωνει,οπα κατσε μανταμ της λεω στα Αγγλικα(η τσατσα ειπε οτι ξερει Αγγλικα αλλα αυτη δεν ξερει καλα καλα ουτε Ουκρανικα Κεφάλι σε τοίχο!)χωρις φιλια,χαδια πως περιμενεις να σηκωθει η πουτσα του αντρα? Χμμμ;
Ουτε κανενας μουναρος εισαι ουτε εχεις αυτο το ''κατι'' που αναβει τον κοσμακι,αναθεμα αν καταλαβε τι της ελεγα Κεφάλι σε τοίχο! αυτη εκει με το μισοπεθαμενο πουλι στο στομα της να προσπαθει να το σηκωσει με μια πιπα με μεγαλη πιεση στο κεφαλακι οπου με πονουσε αρκετα,οταν πηγα να τον βγαλω απο το στομα της με το χερι μου αυτη αλλο τοσο εδινε φορα και δυναμη Θυμός
Τρωει την πρωτη σφαλιαρα(σαν χαδι)στον κωλο μπας και σταματησει αλλα τιποτα,τοτε τον βγαζει και με χτυπαει κι αυτη στο ποδι Μαλακία
Πω πω λεω φρικη,ξεχασα να πω οτι οταν εβγαλε τον κορσε που φορουσε τα βυζια της ειναι 3αρια αλλα νερουλα και κατα συνεπεια ξερετε τον νομο τηε βαρυτητας...
Επιασα την πουτσα μου και προσπαθουσα να τη σηκωσω μονος μου και αυτη μου εγλειφε τα αρχιδια,σε βαθμου που σταζαν και εγινε το σεντονι μουσκεμα Ντροπή
Με τα πολλα τα καταφερα,η πιπα της ισως ειναι βαθεια σε μικροτσουτσουνους(οχι οτι εγω εχω κανενα παλαμαρι 30 ποντους)αλλα τι να πει κανεις.
Της λεω ανεβα απο πανω,μου απανταει οχι ειναι μεγαλο Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
Γαμω το κερατο μου,την βαζω κατω βαραω,εβαζε τα χερια της στο μουνι,λεω δε γινεται ετσι κοπελια,ελα στα 4,μα τι λες ειπαμε ειναι μεγαλο Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
Πιπα απο μερους της,φαντασια απο μερους μου και τελειωμα στο στομα της οπου τουλαχιστον αυτο το εκανε καλα,χωρις να πεταχτει σαν κατι αλλα βουρλα και πηγε σιγα σιγα στο νιπτηρα και τα εφτυσε...
Αυτες και οι 3 ηραθαν με το ιδιο καραβανι(Καρινα,Βικυ και Ρετζινα)οποτε μπορει κανεις ευκολα να καταλαβει οτι ηρθαν να κανουν αρπαχτη και να πανε λεφτα στη χωρα τους(POS θα βαλεις σ'αυτα τα μερη Τσιπρα???)
Απο τα τραγικα συμβαντα της βραδιας οτι με το που βγηκα η τσατσα με ρωτησε αν περασα καλα και εφαγε το ακυρο,εκει πεταει το θεεικο,ε λογικο ειναι,το κοριτσι ειναι απο το πρωι στη δουλεια,αμε στο διαλο μωρη και συ,που μου πασαρεις τη φολα με γλυκο τροπο στην αρχη και μετα μου λες τις μαλακιες σου Γαμήσου

Υ.Γ Να προσθεσω οτι ηταν αξυριστη στο μουνι(τριχες 2 ημερων,οχι κατι κανταιφια που ανεβαζουν στις φωτογραφιες απο γκομενες-γυναικες μας)οταν ηρθε για να μου γλειψει τις ρογες με δαγκωνε σε αφορητο βαθμο και οταν επαιζα εγω με τις δικες της ρογες συνεχεια μου χτυπουσε το χερι,πρεπει να εχει ψυχολογικα το κοριτσακι,δεν μπορω να το δικαιολογησω αλλιως!!!


Φερτε καμια πουτανα της προκοπης,ρε μουνια νταβαδες να ουμε Γαμήσου

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 03, 2017
Όνομα κοπέλας
Ρεγκίνα
azazel
Τιμημένος
Εγγραφή:
20 Ιουν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
215
Likes:
17.194
Πόντοι:
35.697
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, mad_max, colonel nathan jessup και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού