Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 100 10
Sex Studio 108063
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καταδρομική επίσκεψη στην Έλενα που είχα την περιέργεια να συναντήσω ακούγοντας ότι είναι ότι καλύτερο εμφανισιακά αυτήν την περίοδο. Εμφανίζεται η κοπέλα και ομολογώ ότι την περίμενα καλύτερη. Πολύ ωραίο πρόσωπο, αλλά το σώμα δεν είναι και τόσο εντυπωσιακό, είμαι γενικά φαν των πετίτ. Τρώω τον παπά της τσατσάς για 40 ευρώ με χαλαρό πρόγραμμα και μπαίνω. Σε λίγο έρχεται το μωρό. Όπως είπε και προηγούμενος συναθλητής από κοντά σε κερδίζει τελείως. Ευδιάθετη, χαμογελαστή βγάζει το σουτιέν και μου τρέχουν τα σάλια. Πολύ ωραίο στήθος, με υπέροχες ρώγες, το οποίο και περιεργάστηκα δεόντως. Η επιδερμίδα της είναι το κάτι άλλο, πραγματικά βελούδινη, ίσως η καλύτερη που έχω συναντήσει. Έρωτας Μόνο μείον η κοιλιά της η οποία είναι ελαφρώς φουσκωμένη. Λίγα χαδάκια και φιλάκια για προκαταρκτικά και πέρασμα καπότας. Καλούτσικη πίπα, όχι τίποτα το ιδιαίτερο, τον πήρε όμως όλο μέσα. Πρώτη στάση ιεραποστολικό. Ωραίο μουνάκι, μικρό και σχετικά στενό το οποίο και είχε γρασάρει από πριν. Επαφή με τα μάτια δεν είχαμε σε καμία στιγμή. Είτε είχε τα μάτια κλειστά είτε κοιτούσε στο πλάι. Πάντως έβγαζε μερικές τελείως ψεύτικες κραυγές. Ανέβασμα στροφών και επειδή το τέλος πλησίαζε αλλαγή σε doggy. Κώλος καλός αλλά αγύμναστος. Σφυροκόπημα για λίγο και το τέλος έφτασε. Ντύθηκε, με χαιρέτησε με ένα πεταχτό φιλάκι και έφυγε. Γενικά καλή εμπειρία που άφησε μια θετική αύρα. Αν κρατούσα και λίγο παραπάνω, δύσκολα βέβαια με τέτοιο μωρό, θα ήταν μία απόλυτα πετιχυμένη συνεύρεση. Η συμπεριφορά της είναι λίγο τυπική, αλλά δεν έβγαλε αρνητική ενέργεια σε κανένα σημείο. Έχω φάει τρελές φόλες και απόλυτες ξεπέτες από πολύ χειρότερες εμφανισιακά κοπέλες. Αυτή τουλάχιστον είναι μπιμπελό. Εντάξει δεν δίνει το κάτι παραπάνω αλλά μην τα θέλουμε και όλα δικά μας. Άλλες ζητάνε 200 για μία ώρα και ούτε βλέπονται, ούτε καν προσπαθούν να δημιουργήσουν λίγο ερωτισμό. Ομολογώ ότι από τα σχόλια των προηγούμενων περίμενα τελείως ξενέρωτη συμπεριφορά, εξ' ου και ο τίτλος της κριτικής.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 02, 2017
Όνομα κοπέλας
Έλενα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
358
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19, Geokoro και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού