Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 120 10
Call-Girls 261771
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την είχα βάλει από καιρό στο μάτι την Αννούλα και είπα να κάνω ένα δώρο στον ευατό μου μιας και ο άγιος με ξέχασε τις γιορτές...
Η επικοινωνία πολύ εύκολη. Μερικά sms και το ραντεβού κλείστηκε χωρίς πρόβλημα. Μου έκανε πολύ καλή εντύπωση επίσης η έγκαιρη ενημέρωση για την ελάχιστη αργοπορία της και η ευγενική της συμπεριφορά όταν άλλαξα ξενοδοχείο λίγο πριν το ραντεβού. Η συνάντηση έγινε στο Gls στο χρυσό δωμάτιο. Μπήκα για ντουζάκι και την περίμενα. Μόλις ήρθε και άνοιξα΄την πόρτα έμεινα μαλάκας... Λέω δεν μπορεί αυτό το μουνι να το γαμήσω εγώ σήμερα. Πολύ γλυκό προσωπάκι που βγάζει αθωότηα και καύλα μαζί. υπέροχο ζεστό χαμόγελο που σου μεταδίδει αμέσως την καλή της διάθεση. Σώμα πολύ καλό με κωλάρα για σκίσιμο και μικρό στητό βυζάκι με πολύ ωραία ρόγα. Στα του αγώνα... Μπήκε πρώτα για ντουζάκι και μετά άρχισε το μπαλαμούτι... Μου είχε γίνει κάγκελο και η Άννα τον πήρε στο στόμα της. Η πίπα της οσκαρική αλλά την έκοψα γιατί έβλεπα το μουνάκι της και ήθελα να το σκίσω. Την ιεραποστολικά και στα 4. Η Άννα αντέχει γερό σφυροκόπημα. Εκεί τέλειωσε ο πρώτος γύρος... Μπήκαμε για ντουζάκι και μέχρι να μου γίνει κάγκελο ξανά (δεν άργησε και πολύ) γνωριστήκαμε λίγο καλύτερα. Στο δεύτερο γύρο αποφάσισα να χαρώ αυτό το υπέροχο κωλαράκι και να του ρίξω ένα καλό ξέσκισμα... Μπήκα με δυσκολία στην αρχή αλλά μετά γαμιόμασταν στα 4 κανά μισάωρο έτσι με μένα να παίζω με την κλειτορίδα της και το μουνάκι της να έχει γίνει μούσκεμα... Ο κώλος της αξίζει με 1000. Γενικά η κοπέλα ήταν πολύ καυλα. Δεν είπε όχι σε΄τίποτα και ένιωθα σε όλη τη φάση ότι πηδάω μια μουνάρα που γνώρισα κάπου έξω. Κόστος στα 150. Αυτά από μένα για απόψε γιατί με ξεζούμισε το μωρό. Καλά γαμήσια συναγωνιστές

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πρωκτικό
Ναι
napoleonV1
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
9 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
73
Likes:
7.972
Πόντοι:
24.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ettore, anon., iuakoya και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού