Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 190 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Κυριακή βράδυ στις 23.25. Μετα από αναφορές του προφέσορα για αυτήν την έψαχνα , όμως όταν πήγαινα απόγευμα αυτή είχε γυρίσει πρωί και όταν πήγαινα πρωί αυτή γύριζε απόγευμα...ρώτησα λοιπόν την υπηρεσία και μου απάντησε ότι από σήμερα θα δουλεύει από τις 23.00 . Αφού πήγα για καφέ με φίλους και μετα σινεμά με παρέα όταν τελείωσε η ταινία επέστρεψα . Η υπηρεσία μου ανακοίνωσε ότι δουλεύουν δυο κοπέλες η πρώτη ήταν η Ζάνα (έχει τιμηθεί με καλές εντυπώσεις)και δεύτερη κοπέλα ήταν η Ντανιέλα ,ανακοινώθηκε για την πρώτη ακα τελειωτικό στο σώμα και για την Ντανιέλα άκα τελειωτικό και αυταρχικό , ενώ κάνουν και παρτούζα στα 30 ευρώ. Η Ζανα συνέχιζε από το απόγευμα(ήταν δίδυμο με ένα ξανθό μπάζο ...Ξένια αν δεν κάνω λάθος)περίμενα λοιπόν να δω την Ντανιέλα.
Μετά από κάποια ώρα εμφανίστηκε στο σαλόνι μία λεπτή μίλφ με μαύρο μαλλί με ξανθιές τούφες το οποίο προσέγγιζε στο ύψος των ώμων της , μικρό βυζί (πού ύστερα στο δωμάτιο διαπίστωσα ότι είναι και σακουλιασμένο), φορούσε φουστίτσα και από πάνω το σουτιέν. Εμφανισιακά δεν με ενθουσίασε μπορώ να πώ και μάλιστα είναι έτσι τα χαρακτηριστικά του προσώπου της που μοιάζει σαν να είναι μουτρωμένη. Αποφάσισα όμως να την δοκιμάσω.
Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο , φρεσκαρίστηκα και την περίμενα . Στο δωμάτιο έρχεται αμίλητη και δεν σε προδιαθέτει (αρχικά)ότι θα περάσεις καλά , βέβαια σε αυτό συμβάλει και το ότι δεν μιλάει ούτε ελληνικά ούτε αγγλικά έτσι υπάρχει πρόβλημα επικοινωνίας , πριν διαπιστώσω ότι δεν μιλάει τίποτα πέρα της μητρικής της γλώσσας , μου πέταξε και την ατάκα I am from ρωσίδα… όταν την ρώτησα από που είναι. Τέλος πάντων , έβγαλε το σουτιέν της και τα σακουλιασμένα από κάτω βυζιά της η αλήθεια είναι ότι είναι λίγο αποκρουστικό θέαμα , πήγε να βγάλει και την φουστίτσα αλλά όταν διαπίστωσα ότι από κάτω δεν φοράει εσώρουχο της έκανα νόημα να την αφήσει.
Την πλησίασα την χούφτωσα και έπαιξα με το μουνάκι της ενώ ταυτόχρονα φιλιόμασταν . Ξαπλώσαμε και τα πράγματα έγιναν λίγο ανάποδα , τι εννοώ , χωρίς προκαταρκτικά κατευθείαν άρπαξε τον πουτσο μου στο στόμα της , πίπα καλή αν ήταν λίγο πιο υγρή θα ήταν τέλεια...κάνει και περάσματα από αρχίδια , αφού με έκανε τούμπανο σταμάτησε , ανέβηκε από πάνω μου και άρχισε να με φιλάει στον λαιμό στο στήθος και στα πλευρά ενώ στην συνέχεια κατέβηκε πάλι ανάμεσα στα πόδια μου και μου έκανε πάλι πίπα , την σταμάτησα και της έδειξα να στηθεί ανάσκελα , της ανασήκωσα λίγο τα πόδια και άρχισα να γλύφω το μουνάκι της... πρέπει να της άρεσε γιατί ήταν και η μόνη στιγμή που λίγο αφέθηκε , για λίγο βέβαια μίας και στην συνέχεια μου τράβαγε τα μαλλιά και δάγκωνε τα χείλη της , σταμάτησα και σηκώθηκα προς τα πάνω για να την φιλήσω , εκεί έπιασε τον πούτσο μου με το χέρι της και τον έτριβε στα μουνόχειλα της , δεν απείχε και πολύ από να τον βάλει ή να μπει ο πούτσο μου στο μουνί της και μου έδωσε την εντύπωση ότι δεν θα αντιδρούσε ή δεν θα έλεγε αντίστοιχα όχι...
Πέρασμα προφυλακτικού , πρώτη στάση με αυτήν ανάσκελα , τον έπαιρνε βαθιά ενώ αποζητούσε τα φιλιά μου , παραλλαγή της στάσης με τα πόδια της πάνω από τους ώμους της , τα χαρακτηριστικά στο πρόσωπο της παρέμειναν τα ίδια ,θα την χαρακτήριζα ψυχρή επαγγελματία όχι για την μη συμμετοχή της αλλά για την προσήλωση της στο να περάσεις καλά ..., αλλαγή στάσης και στήσιμο στα τέσσερα , της ανασήκωσα λίγο την φουστίτσα και την πήρα για κάνα 5λέπτο πισωκολλητά , σταμάτησα έβγαλα το προφυλακτικό και αυτή σχεδόν ταυτόχρονα σαν να έχει καταλάβει τι θέλω να κάνω γύρισε και πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της , άρχισα να χύνω και αυτή ειχε ανοιχτό το στόμα της τα πρώτα μπήκαν στο στόμα της μετά όμως έκανε λίγο πιο πίσω και μάζευε τα χύσιa μου με την γλώσσα της ενώ άλλα πήγαιναν στο πρόσωπο της , όταν σταμάτησα να χύνω πήρε τον πούτσο ξανά στο στόμα της και τον στράγγιξε καθόλου.
Αμίλητη σηκώθηκε πλύθηκε και αποχώρησε απο το δωμάτιο . Στο δωμάτιο έκατσα σχεδόν 20 λεπτά χωρίς καμία ενόχληση από υπηρεσία η βιασύνη της Ντανιέλας .Μετριότατη εμφανισιακά δεν σε προδιαθέτει ότι θα περάσεις καλά αλλά σχεδόν πάντα τα φαινόμενα απατούν...πολύ καλή πίπα , καλά προκαταρκτικά αν και τα έκανε αντίθετα καλά στησίματα , δεκτική και με συμμετοχή πάρα πολύ καλή . Το 2017 άρχισε με 2/2 πολύ καλές καταθέσεις μίας και η απογευματινή κατάθεση ήταν καλή . Δεν θα έλεγα όχι στο να την ξαναπάρω άμεσα αν και μου καρφώθηκε στο μυαλό να τις πάρω παρτούζα με την Ζανα που έχει και ωραίο κορμάκι και καλά είχα περάσει όταν την είχα πάρει. Ο καιρός θα δείξει ...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 01, 2017
Όνομα κοπέλας
Ντανιέλα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
188.698
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού