Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 49 10
Call-Girls 96053
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Βρέθηκα στην Αθηνα κ λόγο ακύρωσης ραντεβού που είχα κανονίσει πολύ πριν κατέβω έψαχνα για μια γρήγορη λύση που τελικά αποδιχτικε vfm η συνάντηση κλείστηκε με ενα 2 τηλεφωνήματα έφτασε στην ώρα τησ όμορφα ντυμένη πεντακάθαρη κ μόλις μπήκε μέσα μου όρμηξε έπαθα την πλάκα μου ειδικά με την πίπα τησ στην πολυθρόνα κ αυτη στα γόνατα στα ορθια αυτη ξαπλωμένη στην άκρη του κρεβατιού κ να τον παίρνει ανάποδα μέχρι πνιγμού τα πάντα λα.
Στενό πεντακάθαρο μουνάκι κωλαράκι για πολλές σφαλιάρες στα 4 είναι κόλαση κοντούλα λίγο κ αβυζι αλλα έχει τοση όρεξη για πούτσο που σε κάνει να τα χάνεις πετάχτηκαν 4 γύροι κοινώς το μωρό την ιδρώνει την φανέλα δν σε αφήνει σε ησυχία.
Βογγητά αληθινά η οχι δν ξέρω αλλα ήταν την καταλιλη στιγμή με την καταλιλη ένταση.
Έμεινα πολυ ευχαριστιμενοσ αξίζει κάθε ευρω τησ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Gamikos
Σεβαστός
Εγγραφή:
7 Ιαν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
1.143
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, doc_lin, muffer35 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Ιανουαρίου, 2017
4 γύροι σε μια ωρα ? πλακα κανεις ?
03 Ιανουαρίου, 2017
Καλή η Άννι ρε φίλε αλλά μην παραπλανούμε τον κόσμο....Η κοπέλα δεν τα δέχεται στο πρόσωπο, ούτε στο στόμα.
03 Ιανουαρίου, 2017
λαχάνιασα μέχρι να το διαβάσω! τελείες ρε παιδιά Γλώσσα
04 Ιανουαρίου, 2017
ρε μάγκες δν εχω κανα λόγο να πω ψέματα οτι πεχτικε γράφω τισ 2 απο τισ 4 με τελείωσε με πίπα κ μια φορά τα πίρε στο πρόσωπο ίσως είναι θέμα χημείας
γράφω κριτικές όχι για να το παίξω καπιος η να πω δράκους άπλα για να βοηθήσω με τις εμπειρίες μου όπως κ εγω βοηθιεμε με τισ εμπειρίες των υπολοίπων
04 Ιανουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν είπε ο τύπος οτι τα "δεχτηκε". Μπορει να εκπυρσοκρότησε το όπλο του πανω στη πίπα.
05 Ιανουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εγώ σε πιστεύω. Γιατί ξέρω οτι δίνει και κωλαρακι σε ορισμένους. Γενικά τα κοριτσια εχουν ενα προγραμμα αλλα με κάποιους κάνουν και εξαιρέσεις. Ιςως γιατι ειναι συχνοί πελάτες, ιςως γιατι εκείνη τη μέρα ηταν σε φάση που γούσταραν, ιςως γιατι υπήρχε η χημεία.
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6