Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 294 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Με αυτη την κριτικη εισερχομαι στο ΤΟΠ 10 των αξιολογητων στο συγκεκριμενο σαιτΝαι!Ναι!Ναι! Ανεβηκα τα πολλα σκαλοπατια και εισηλθα στο σαλονι του εν λογω οικου.Η ευγενικη τσατσα μου παρουσιασε την Κιρα.Προκειται για μια 22χρονη Ουκρανη ιεροδουλη με σχετικα ομορφο γλυκο Σλαβικο προσωπο, μακρυ μαυρο ισιο μαλλι , λευκο δερμα , κανονικο αναστημα , μικρη κοιλιτσα , καποια ιχνη κυτταριτυδας στον κωλο και σωμα με πιασηματα.Ανακοινωθηκε ελευθερο στοματικο τελειωτικο στο σωμα.

Εδωσα ενα 20ρικο και περασα στο δωματιο.Υστερα απο λιγο ηρθε η χαμηλων τονων Κιρα.Δεν μιλαει καθολου Ελληνικα.Μιλαει λιγα Αγγλικα.Απο οτι καταλαβα τα αντιλαμβανεται.Την εβαλα να ξαπλωσει πανω στο σωμα μου και αρχισα να την χουφτωνω.Χουφτωνα την κωλαρα της.Αυτη με κοιτουσε με βλεμμα βοδιου και δεν εκανε κατι.Πεσανε μονο μερικα πεταχτα φιλακια στο στομα.Μετα αυτη αρχισε να μου κανει καποια προκαταρκτικα.Μου εγλυφε τα βυζακια μου.Μετα κατεβασε το βλεμμα της και ειδε την καυλωμενη μου πουτσα! Μια εκφραση φοβου και εντυπωσης εμφανιστικε στο προσωπο της! Ειχε πλακα! Μου εκανε νοημα αν θελω ελευθερο στοματικο.Της εγνεψα καταφατικα και αυτη αρχισε την ακαποτη τσιμπουκοδρομια.Η πιπα της τελειως ερασιχτεχνικη.Αδιαφορη τελειως.Απλως εγλυφε μηχανικα το κεφαλι της μεγαλης μου πουτσας.Με τα μπαλακια δεν ασχοληθηκε.Η πιπα της ειχε μεγαλη διαρκεια.

Οταν σταματησε την πιπα τοτε την ξαπλωσα και εγλυψα για λιγο το καθαρο ροδοκκοκινο μουνακι της.Αυτη εκλεισε τα ματια και εβγαζε καποια πνιχτα επιφωνηματα ηδονης.Της καρφωσα το καυλι μου στο πολυ στενο μουνακι της και αρχισα να την γαμαω στην ιεραποστολικη σταση.Την γαμουσα και αυτη με κοιτουσε με ενα χαζο βλεμμα.Οταν ανεβαζα λιγο ρυθμο αυτη εδειχνε να ποναει.Δεν ανεβασα στροφες.Δεν ηθελα να την ζορισω.Δευτερη σταση την εστησα στα τεσσερα.Της τον καρφωσα και αρχισα να την γαμαω.Αυτη κουνουσε το σωμα της προς τα πισω.Την γαμουσα και την βαρουσα στα κωλομερια.Οταν ενιωσα το τελος να πλησιαζει τοτε πεταξα το προφυλακτικο και την εστησα στα τεσσερα.Ωραια η θεα της κωλοτρυπιδας της και του μουνιου της στα τεσσερα! Ακομη και τωρα που τα γραφω καυλωνω! Ειναι ενας συνδιασμος ασπρου και ροδοκκοκινου! Εγω τραβουσα μαλακια σε μικρη αποσταση απο τον κωλο της και της ειπα να κοιταει τον καθρεπτη.Αυτη κοιτουσε ντροπαλα και αμηχανα σαν παρθενα τον καθρεπτη! Μετα απο λιγο εκτοξευτηκε μια μεγαλη ποσοτητα σπερματος πανω στον κωλο της και το μουνι της! Καποια χυσια πεσανε πανω στο μουνι της! Τα χυσια σταζανε στο μουνι της και τον κωλο της! Της εδωσα χαρτι για να σκουπιστει.Αυτη σκουπιστηκε , ντυθηκε , με χαιρετησε ντροπαλα και εφυγε απο το δωματιο.

Συνοψιζοντας , η Κιρα ειναι μια ιεροδουλη αξιολογης εμφανισης.Η ολη φαση ομως ηταν τελειως αματιουρ! Εμενα με ξενερωνει αυτο! Λες και πηγα με παρθενα! Λιγα πραγματα στα προκαταρκτικα , αδιαφορη πιπα , μικρη συμμετοχη στο κυριως σεξ.Το μονο θετικο ειναι οτι ειναι υποτακτικης ψυχολογιας και δεν δειχνει σημαδια βιασυνης.Ουτε η τσατσα μας ενοχλησε.Δηλαδη γαμησα με την ησυχια μου.Εμεινα πανω απο ενα τεταρτο στο δωματιο.Ειναι παντως καθαρη ιεροδουλη και δεν μου ηρθαν ασχημες οσμες.Το μονο θετικο σημειος της συνευρεσης ηταν οτι με αφησε να την χυσω πανω στον κωλο! Δεν θα την προτεινα παντως σε απαιτητικους πελατες! Ελπιζω να σας βοηθησα!
Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κίρα
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, Φανούρης Τζούρας, haker301978(1) και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού