Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 557 10
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η Σοφια ειναι μια Ρουμανα μιλφαρα με σχετικα ομορφο σκυλε προστυχο προσωπο , μακρυ μαυρο μαλλι , κανονικο αναστημα , μικρομεσαιο φυσικο στηθος , λευκο δερμα , σωμα με πιασηματα και ζουμερη κωλαρα με ιχνη κυτταριτιδας.Ανακοινωθηκε ελευθερο στοματικο και πρωκτικο στο προγραμμα της κοπελας.

Μιας και μου αρεσουν οι γυναικες μεσης ηλικιας αποφασισα να τιμησω το μιλφακι.Αν και η αληθεια ειναι οτι δεν εχουν γραφτει και τα καλυτερα λογια για την συγκεκριμενη.Πληρωσα και περασα στο δωματιο.Υστερα απο λιγο ηρθε η χαμογελαστη κοπελα.Μιλαει αρκετα καλα Ελληνικα.Αυτη ξαπλωσε απο πανω μου και εγω αρχισα να χουφτωνω την κωλαρα της.Υστερα με ρωτησε αν θελω ελευθερο στοματικο στην πιπα.Μετα την καταφατικη μου απαντηση , διχως να κανει καποια προκαταρκτικα , περασε στο σταδιο της ακαποτης τσιμπουκοδρομιας.Ηταν ξαπλωμενη απεναντι απο εμενα και με πιπωνε.Η πιπα της ειχε πολυ χρηση χεριου και ειχε γρηγορο ρυθμο.Δεν θα ελεγα οτι η πιπα της ηταν αδιαφορη αλλα ηταν αγαρμπη.Η πιπα της ειχε αρκετη διαρκεια.Μου ρουφηξε και τα μπαλακια μου.

Οταν σταματησε την πιπα τοτε αμεσως εβαλε κρεμα στο μουνακι της χωρις να με ρωτησει αν θελω να την γλυψω.Το βαζω στα αρνητικα αυτα.Την ξαπλωσα ανασκελα.Το μουνακι της ηταν εμφανως αξυριστο.Και αυτο το βαζω στα αρνητικα.Της τον καρφωσα και αρχισα να την γαμαω.Την γαμουσα σε γρηγορους ρυθμους και αυτη εβγαζε αληθινα επιφωνηματα.Δεν με αφηνε ομως να την γλυψω στον λαιμο.Λεει οτι γαργαλιεται.Βαρεθηκα να γαμαω μουνι.Την διαλεξα κυριως επειδη κανει φουλ προγραμμα.Μου αρχισε τις δικαιολογιες οτι την εχω μεγαλη.Τεσπα , τελικα την επεισα.Αυτη στηθηκε στα τεσσερα και εχωσε το καυλι μου στην στενη της κωλοτρυπιδα.Αρχισα να την ξεκωλιαζω σε γρηγορους ρυθμους.Αυτη εβγαζε τωρα πιο δυνατα βογγητα! Ετσι με εμενα θα ιδρωνει ο κωλος της για να βγαλει το 20ρικο! Σφαλιαρες στον κωλο δεν ηθελε! Τριτο αρνητικο.Δαχτυλο στο μουνι δεν ηθελε! Πολυ ωραια η αισθηση του κωλου της! Μετα απο μερικα λεπτα μου ειπε οτι δεν αντεχει αλλο γαμησι απο κωλο! Τι κριμα! Βγηκα απο μεσα της και της τον ξανακαρφωσα στο μουνι! Λυπαμαι αυτον που θα της εγλυψε μετα το μουνι!!! χαχα!!! Αυτη αρχισε να πεταει μαλακιες για τον χρονο και οτι πρεπει να χυσω.Τεταρτο αρνητικο γιατι εθεσε θεμα χρονου.Την γαμουσα σε δυνατους ρυθμους και μετα απο λιγο αρχισα να χυνω μεσα στη μουναρα της.Την κρατησα μεχρι να τα χυσω ολα.Αυτη ντυθηκε στα γρηγορα , με χαιρετησε και αποχωρησε απο το δωματιο.

Συνοψιζοντας , η Σοφια ειναι μια μιλφαρα πουτανα αξιολογης εμφανισης.Δεν κανει ομως προκαταρκτικα.Η πιπα της ειναι μετρια και αγαρμπη.Δεν θελει να κανει σταση 69 και γενικα δεν θελει να γλυφουν το σωμα της.Δεν δεχεται σφαλιαρες στην κωλαρα της.Δεχτηκε μετα απο κωλογαμησι να της τον καρφωσω παλι με το ιδιο προφυλακτικο στο μουνι , με οτι αυτο συνεπαγεται για την υγιεινη της.Εθεσε το θεμα χρονου χωρις να μας ενοχλησει η τσατσα.Ειχε αξυριστο μουνι.Το μονο θετικο ειναι οτι δεν εβγαλε μερεντα στο πρωκτικο σεξ.Επισης πιστευει οτι δεν ειναι πουτανα!!! χαχα!!! τι αλλο θα ακουσουμε! Δεν θα την προτεινα σε απαιτητικους μπουρδελιαρηδες! Ελπιζω να σας βοηθησα!
Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σοφία
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, fouxter, dmtrsxxx και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Ιανουαρίου, 2017
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ
RESPECTΝαι!Ναι!
02 Ιανουαρίου, 2017
Tι σου ειπε για το οτι και καλα δεν ειναι πουτανα;Χμμμ;
03 Ιανουαρίου, 2017
Ειπα κατι γενικο για τις πουτανες και μου ειπε οτι αυτη δεν ειναι!!!Ναι! Ελεος!!!Money Mouth
03 Ιανουαρίου, 2017
εύχομαι να τις χιλιάσεις ...
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4