Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 155 10
Sex Studio 169628
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
ΒΙΚΥ (μάλλον Ρουμάνα) Boobies Αποφάσισα να διαπιστώσω από πρώτο χέρι αν όντως η εν λόγω κοπέλα είναι τόσο καλή όσο δείχνει το ξανθό προσωπάκι της. Πηγαίνοντας στη αρχή της βάρδιας περίμενα κανά 20 λεπτο μέχρι να έρθει και βλέποντας τη ντυμένη με το τζινάκι της με χαιρετάει με ένα γλυκό χαμόγελο και ένα κορμί μοντέλο λέγοντάς μου συγνώμη που άργησα! Η τσατσά με ρωτάει αν θα περάσω και της λέω να τη δω και ντυμένη γιατί μου αρέσει το σαλονάρισμα...πράγματι μετά από λίγο έρχεται: κορμάρα!, αναλογίες μοντέλου και χαμόγελο γλύκα, οπότε αποφάσισα να περάσω με απλό πρόγραμμα αφού δεν προσφέρονται σπέσιαλ πιάτα...Στα του αγώνα απόλαυσα καταπληκτικά προκαταρκτικά που έχουν πάντα μία ιδιαίτερη σημασία για εμένα, απίστευτο social και ένα γλυκό χαμόγελο οικειότητας σαν να είμαστε φίλοι από καιρό και συναντηθήκαμε να περάσουμε ωραία. Τη φίλησα σχεδόν παντού kissass.. αυτά τα πόδια της δεν παίζονται.. μοντελίσια... αλλά και στήθος, πρόσωπο, λαιμό, μέση... όλα τα σημεία που μου αρέσουν τα δοκίμασα. Headbaning!
Στο κυρίως πιάτο τώρα, αρκετά καλή πίπα ξαπλωτά με στάση για να δακτυλοσκοπώ το υπέροχο στενό νινάκι της και μετά όρθια που μου αρέσει για να βλέπω και στον καθρέφτη... γκάβλα ... τρέλα 2funny 2funny, μετά στάση στα τέσσερα, κανονική και πιο όρθια με συμμετοχή της για να πιάνω και το στήθος της, υπέροχα Headbaning! Headbaning! τελειώσαμε μαζί έντονα και με μία ωραία επαφή των κορμιών μας!! pipa2
Μετά φιλιά και συζήτηση... και σαν φίλοι είπαμε πολλά Wanker kissass2
Συμπέρασμα το κορίτσι είναι γλύκα και έχει ένα τρόπο να σε κερδίζει με το εκπληκτικό χαμόγελό της και την οικειότητα που νιώθεις και φυσικά με τα μοντελέ ξανθά προσόντα της.
Οι ξανθές Ρουμούνες είναι η αδυναμία μου. fuck2 zfuck Εάν έδινε και κώλο θα ήμουν σταθερός πελάτης fuck2 fuck2

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βίκυ
Gioutsos
Μέλος
Εγγραφή:
11 Μαρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
24
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Χυσεας, azazel, topscorer και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού