Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 35 10
Sex Studio 52847
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η καταθεση εχει λιγο καιρο που εγινε και δεν θυμαμαι ακριβη ημερομηνια. Η Συλβια ειναι ενα μιλφονι αρκετα ψαρωτικο απο αποψη εμφανισης στο σαλονι και πολλα υποσχομενη. Δουλευε μονη της χωρις τσατσα και αφου εψαχνα μιλφ και βαριομουν να κανω τσαρκα εδωσα το απλο παραβολο και περασα.
Μπηκε μετα απο λιγο με μια πετσετα και μου ειπε να παω στον νιπτηρα να μου πλυνει τα αρχιδια για να μου τα γλειψει οπου μου τα επλυνε με ζεστο νερο και ταυτοχρονα εκανε ποντιακη αναλυση για το τσιμπουκι Προσκύνημα Προσκύνημα
Ξαπλωσαμε και ορμησε πανω μου για προκαταρκτικα που ειχαν πολυ βυζοτριψιμο, αρχιδογλειψιμο και espanol. Ακολουθησε λυσασμενο τσιμπουκι και αρρωστο γαμησι σε πολλες στασεις. Κατα την διαρκεια εκανε σαν λυσασμενη τιγρης που ειχε να γαμηθει απο την εποχη της σοβιετικης ενωσης και ολο αυτο γενικα με αποσυντονισε. Ετσι λοιπον αργουσα να χυσω και μου ειπε να τελειωσω συντομα. Αυτο ηταν και το φαουλ της συναντησης γιατι εκεινη την μερα δεν υπηρχε ψυχη σε ακτινα 100 χιλιομετρων.
Προτεινε μονη της να την χυσω στα βυζια, οποτε λιγο πριν τελειωσω εβγαλα την καποτα και τις τα πεταξα στις βυζαρες και στην μαπα. Τα πασαλειψε και λιγο μονη της και γελουσε...ωραια φαση.
Γενικα μια μετρια περιπτωση που την προτεινω μονο σε χυστες που μπορουν να τελειωσουν αυστηρα μεσα στα 8 - 10 λεπτα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 09, 2017
Όνομα κοπέλας
Σύλβια
Blastbeat208
Τιμημένος
Εγγραφή:
20 Ιουν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
201
Likes:
4.488
Πόντοι:
15.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Geokoro, mpotofilos, airfather και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Φεβρουαρίου, 2019
Ποσα εδωσες για το πρόγραμμα που έκανες;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1