Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 53 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
2,5 χρόνια μετά την τελευταια κριτικη απο τις 3 που ειχα γραψει ειμαι στην ευχαριστη θεση να ξαναγραφω γι'αυτο το υπεροχο πλασμα την Αντριαννα τη Ρουμανα που επεστρεψε εδω και λιγες μερες...
Ειναι καστανοξανθη,πολυ αδυνατη,ομορφουλα στη φατσα,καθολου βυζι αλλα ενα κωλαρακι μικρο και στητο σκετη κολαση.Εδωσα 50ε για 69 με γυμνο τσιμπουκι.

Πλεον μιλαει πολυ καλα ελληνικα,ειναι και ιδιαιτερα επικοινωνιακη οποτε απο την αρχη νιωθεις ανεση και οικειοτητα μαζι της.Της ειπα οτι βγαζαμε ωραια γουστα μαζι πιο παλια,χαρηκε που το ακουσε και με πλακωσε κατευθειαν στα βαθια γλωσσοφιλα γεματα παθος αγκαλιαζοντας με με δυναμη.Πεσαμε με τα γονατα στο κρεβατι οπου κανα 5λεπτο φιλιομασταν ασταματητα κι εγω αρχισα να της δαχτυλιαζω και το κωλοτρυπιδι απο πισω.
Την εβγαλα το βρακακι και ξαπλωσα πανω της για πουτσοτριψιμο στο μουνοχειλα και ο πουτσος εγινε γρηγορα καγκελο,τη γυρισα στα 4 οπου τον ετριψα και λιγο στη σουφρα αλλα ηθελα να τη γλειψω οποτε εχωσα το κεφαλι μου στο μικρο κωλαρακι και εγλειφα με μανια και πιεση την τρυπα της και αυτη καυλωνε και βογγουσε...
Τη γυρισα και απο μπροστα για γλειφομουνι οπου καυλωνει πολυ και δεν αντεχει και προσπαθει να σου ξεγλυστρισει προς τα πανω αλλα δε την αφηνα σε ησυχια...την εβαλα και ενα δαχτυλο στο μουνι το οποιο επαιζα γρηγορα μεσα εξω οποτε η πρωτη υγρασια δεν αργησε να ερθει...

Μετα μου κανε μια ωραια πιπα,αργη και αισθησιακη οχι ιδιαιτερα βαθια αλλα εχει καλο ρυθμο με πιεση στο πουτσοκεφαλο,με κοιτουσε και στα ματια...
Γυρισαμε σε 69 οπου την εγλειφα το μουνι και καρφωνα τον αντιχειρα μου στην κωλοτρυπιδα της...
Πρωτη σταση αυτη απο πανω να χτυπιεται πανω κατω με δυναμη αλλα συγχρονως ηθελε να με φιλαει κιολας οποτε οποτε εγειρε προς το μερος μου και αρχισαμε παλι τα γλωσσοφιλα.
Μετα την εβαλα απο κατω και τη γαμησα πιο χαλαρα παλι με γλωσσοφιλα αν και αυτη ηθελε δυνατα και με γραπωσε με τα γονατα της και χτυπιοταν κι αυτη προς τα πανω με το ρυθμο...

Ομως το στρωμα του κρεβατιου ηταν πολυ χαλια,τα γονατα μου βρηκαν στα ελατηρια και βουλιαζαν προς τα κατω οπτε καπου αποσυντονιστηκα και δε μπορουσα να χυσω ετσι οποτε την λεω θες να σε χυσω με πιπα??Γλώσσα...βεβαια μου λεει,μου βγαζει την καποτα μονη της,ξαπλωνω εγω κανονικα και αρχιζει παλι το κλαρινο,μου ριχνει και κατι γλειψιες στα αρχιδια οσο πηγαινε ανεβαζε ρυθμο οποτε οταν καταλαβε οτι θα χυσω μου τον επαιζε πολυ γρηγορα αλλα τραβηχτηκε και τα φλοκια την πηραν στο στηθος και στα χερια.
Τον ξεζουμισε εντελως και μετα σηκωθηκε σαν καλο κοριτσι εφερε χαρτι με σκουπισε καλα,πηγε τα πεταξε και ξαναηρθε στο κρεβατι για λιγη κουβεντουλα ακομα...ριξαμε και τα τελευταια γλωσσοφιλα και αποχωρησε.

Συμπερασμα...ειναι πολυ ιδιαιτερη περιπτωση αυτη η πιτσιρικα,εχει επιστρεψει ακομα καλυτερη απο πριν και αν συνεχισει σ'αυτους τους ρυθμους θα μιλαμε για την απολυτη βασιλισσα της βραδυνης ζωνης.Κανει τα παντα,δε βιαζεται,δε γινεται να μη τη συμπαθησεις...οι παλιοι ετσι κι αλλιως την ξερουν και σιγουρα ειναι ευκαιρια να τη γνωρισουν και οι νεοτεροι.Θα κατσει ενα χρονο ειπε οποτε εχουμε πολλα γαμησια μπροστα μας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 31, 2016
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.274
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 argyropelekanos, Yakuza boy, Karaman 7 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Ιανουαρίου, 2017
Ωραίος Καπέλο
01 Ιανουαρίου, 2017
Αξιος !!! Γλώσσα
17 Απριλίου, 2017
ωραιος ετσι ακριβως οπος τα εγραψες ειναι
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3