Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 558 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Αφου έχουμε κάνει βόλτα σε όλα τα μαγαζάκια της περιοχής και δέν βρίσκουμε ΤΙΠΟΤΑ αξιόλογο επισκεπτόμαστε τον οίκο για να πάρουμε παρτούζα την Τζανίνα. Η κοπέλα είναι γύρω στο 1,65 με χαλαρά μικρά στήθη και λίγη κυταρριτιδα στο κωλαράκι που όμως στις όποιες σφαλιάρες έπεσαν έδειξε αρκετά σφιχτό και σφρυγιλό. Ξεκίνησε και τους 2 σε πίπα αρκετά μέτρια χωρίς καθόλου deepthroat ωπου και ακολούθησαν διάφορες στάσεις με τον έναν να την πηδάει και τον άλλον να την πιπώνει και αντίστροφα μιάς και δέν έδινε κώλο για σαντουιτσάκι. Ευχάριστη κοπέλα και ολίγον πρόθυμη. Δεν έχω πολλά να πώ, 3-4 στάσεις και τελείωμα και των 2. Το μόνο που μου άρεσε ήταν η εικόνα των ποδιών σε συνάρτηση με τα τακουνα διότι μαρέσει να πηδάω γκόμενες όταν αυτές φοράνε ωραία τακούνια. Η εικόνα αυτή με τρελαίνει.
ΥΣ. Η Τζανίνα ήταν επιλογη του κολλητού μιάς και εγώ είχα ξενερώσει απο την όλη βόλτα και τα ανύπαρτα μουνιά οπότε μπήκα με προτροπή για παρτούζα. Δέν θα την έπερνα ποτέ μόνος μου και πλέον ούτε και με το φιλαράκι μιάς και υπάρχουν ΠΟΛΥ καλύτερες επιλογές.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζανίνα
Stefanos the grait
Σεβαστός
Εγγραφή:
30 Μαϊ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
59
Likes:
913
Πόντοι:
1.061
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, airfather

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού