Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 82 10
Swingers Clubs 370071
Γενική Εντύπωση
 
10.0
βολτα με την κοπελα μου και τον μπαλαντερ μας.
μπηκαμε 23.30 και φυγαμε 4.30Money Mouth
με το που μπηκαμε κατσαμε στο μπαρ.ειχε 7-8 ατομα μονο .
μεχρι να πιουμε ενα ποτακι και να μιλησουμε λιγακι η ωρα πηγε 12.00
ο κοσμος αρχισε να αυξανεται και πηγαμε επανω για βολτα.
στην μεσα μεσα δεξια καμπινα μια κοπελα 35 περιπου εκανε στον συνομιλικο της πιπα .
επειδη μας αρεσει ο χωρος εκει κατσαμε με τον μπαλαντερ μου και ξεκινησαμε το τριο μας με πιπα και εναλαξ στησιμο στα 4 .
σε 5 λεπτα το ζευαγρι διπλα μας αποχωρησε χωρις καμια κινηση και την θεση τους πηρε μια πολυ λεπτη ξανθια κοπελα(γνωστη στο χωρο) 20 περιπου με ενα παλικαρι στην 24αρι περιπου οπου του εκανε πιπα .απο τον μπαλαντερ μας το πρωτο ζερι μπηκε στο κωλαρακι της διπλανης με χαδια οπου δεν εντισταθηκε.
τοτε εκανα νοημα στον δικο της να ερθει να παιξει με την δικια μου και να βαλει προφυλακτικο να την πιδηξει και ηρθε δινοντας μου την θεση του .η κοπελα του βεβαια με ενημερωσε απο την αρχη μονο πιπα δεν κανει ολοκληρωτικο.
οκ προχωρησαμε αλλα δεν εμεινα ευχαριστημενος πολυ και με το που τελειωσε ο δικος της εγινε παλι η αλλαγη.
μετα πηρε και μια πιπα του μπαλαντερ μου και σε κανενα 30 το παιχνιδι μας τελειωσε και πηγαμε για το δευτερο ποτακι μας.
1.00 περιπου ξαναανεβηκαμε και στην πρωτη καμπινα αριστερα με το παραθυρακι στην πορτα και τα 2 κρεβατια δεξια αριστερα ηταν ενας 40 αρης γεροδεμενος με μια πολυ ωραια κοπελα μελαχρινη η οποια με ανοιχτα τα ποδια πανω στο κρεβατι δεχοταν τα δακτυλα του και μας κοιταγε.
το καλεσμα εγινε και το παιχνιδι ξεκινησε αφηνωντας χωρο και παιζοντας για αρχη μονο οι τρεις μας και αυτοι μονοι τους.
μετα απο 1 λεπτο και πριν κανω την κινηση να κλεισω την πορτα μπηκε και μια κοπελα τρομερη κοντο μαλλι 40+ αδυνατη ωραιο στηθος και γυμνασμενη η οποια ειχε εναν νεαρο 28 αρι περιπου μαζι της και κλεισαμε πορτα.
το συνολο 3 κοπελες 4 αντρες .εκει εγινε ενα τρομερο παιχνιδι με πολλες full εναλαγες και στο τελος απο την κοπελα με το κοντο μαλλι λεσβιακο γλυψιμο στην δικια μου οπου ηταν και επιθυμια της.της κοντο μαλλας ο συνοδος επαιξε με ολες τις κοπελες και ηταν πολυ καλος να πισημανω.η δικια μου τρελλαθηκε.
μετα μια βολτα για ποτακι κατω και ενω ειμαστε με το ζευγαρι που ηταν με τα κοντα μαλλια η κοπελα και γνωρζομασταν καλυτερα ηρθε ο Θεμης(ιδιοκτητης)''λεει περασατε καλα αλλα το ζευγαρι εκει το νεο απεναντι σας θελει να παιξετε''.
του ειπα '' οτι σε λιγο που θα παμε επανω να ανεβουν να παιξουμε''.
πηγε και κατι τους ειπε και ανεβηκαν.
η ωρα ειχε παει 3.30 και το μαγαζι εκλεινε 4 τι να κανουμε ομως το αφεντικο το ειπε να χαλασουμε χατιρι.
πηγαμε επανω και ηταν το ζευγαρι τερμα αριστερη καμπινα και επαιζαν μονοι με κλειστη την πορτα. ο θεμης ηρθε να δει αν ολα πανε καλα μιας και ειχαμε μεινει σχεδον μονοι μας.μας ειπε να πει η κοπελα στο ζευαγρι να περασουμε και ετσι εγινε και ανοιξε η πορτα.
το ζευγαρι ηταν η κοπελα 24 περιπου γυμνασμενη ωραιο στηθος και ο δικος της ψηλος με μακρια μαλια λιγο και μουσι αλλα με πολυ καλα προσοντα απο οτι εμαθα απο την δικια μου.
στην αρχη παιξαμε οπως παντα μεταξυ μας τριαδα και αυτοι μονοι τους μεσα σε 5 λεπτα ομως οι φωνες της κοπελας μου τραβηξαν τον δικοτης στην κοπελα μου και εγω με τον μπαλαντερ μου περιποιηθηκαμε την κοπελα του με πολυ δακτυλιασμα καβαλημα στον μπαλαντερ μου και βοηθεια απο εμενα στο πανω κατω με πολλα χαδια.η κοπελα ηξερε καλα να αφηνετε στα χερια μας και να περναει καλα.
μετα το καβαλημα εκανε πιπα στον μπαλαντερ μου και εγω την αρχισα σε ενα 25λεπτο γλυψιμο με πολυ δακτυλο και χυσιματα απο πλευρας της.
επισης η δικια μου περασε καλα αν και την πονεσε λιγο ο ψηλος.
η μουσικη ειχε σταματησει και η ωρα ειχε παει 4.20 με τον θεμη να περιμενει χαχα.
αφου τελειωσαμε μας ειπαν το ζευαγρι οτι ηταν η πρωτη τους φορα και ηξεραν ομως τι ηθελαν και οτι θα ξαναερθουν.
και στην ερωτηση μου που τους ειπα πως και μας επελεξαν .μου απαντησαν οτι ο θεμης τους ειπε'' οτι εμεις θελαμε να παιξουμε με αυτους και γιαυτο και ανεβηκαν''.
γιαυτο λεω ειναι τρελλο το αφεντικο .
Θεμη εχεις υπεροχο χωρο και υπεροχο προσωπικο.
βαθμολογια καθαριοτητας 10''''''' απιστευτη.
βαθμολογια προσωπικου 10''''''' .

ευχαριστουμε ολα τα ζευαγρια για την υπεροχη βραδια .
Πρόσβαση
Εύκολη
Parking
Άνετο και διακριτικό
Τιμή Εισόδου
20
Η είσοδος επιτρέπεται
Μόνο σε ζευγάρια
Η τιμή περιλαμβάνει
Ποτό
thomas115656
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Δεκ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
690
Πόντοι:
996
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, Stefanos the grait, Kostas13341 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Δεκεμβρίου, 2016
ε ρε προμοταρισμα του πεφτει !!! κανα δυο φορες που πηγα κατι γεροι με μπαζα μιλφαρες ειχε ΜαλακίαΜαλακία
02 Ιανουαρίου, 2017
δεν εχω παει ποτε στον χωρο..με τετοια σχολια δεν προκειται κιολας..μιλαμε για επιστημονικη φαντασια..ο αλλος εμαθε και τον ιδιοκτητη που του προμοταρε ζευγαρι..οτι να ναι
03 Ιανουαρίου, 2017
ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία οτι να'ναι....το swinging στην Ελλαδα απλα ειναι ανυπαρκτο...εχω παει στο εξωτερικο μονος σε ειδικη βραδιά που μπαινουν μονοι αντρες,εκτος απο ζευγάρια και περασα υπεροχα!Βγηκα 6 το πρωι τρεκλιζοντας...Ποτα αφθονα και φαγητο!
06 Ιανουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

θα κανονισουμε και για σουβλακια να εχουμε να μην πεινασεις
.ΜαλακίαΜαλακία
06 Ιανουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

οταν καταφερεις να βρεις γυναικα να πας μιλαμε .τωρα εισαι σε αλλο επιπεδο.ΚαπέλοΚαπέλο
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5