Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 5 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πριν απο λιγο επεστρεψα απ το ραντεβου με την μαγια σε χοτελ του φαληρου.Μπορω να πω ότι έμεινα αρκετα ευχαριστημενος απ την συμμετοχη της και απ την εμφάνιση της
Ήρθε στην ωρα της ντυμένη με ένα μπεζ φόρεμα και μπότες,η εμφάνιση της ήταν όπως την βλέπετε στις φώτο με γλυκό πρόσωπο,πράσινα μάτια αδύνατο σώμα με τουρλωτό κωλαράκι με μόνο μειονέκτημα το ανύπαρκτο βυζί.Επισης τα αγγλικα της είναι σχεδόν ανύπαρκτα με το ζόρι ανταλλαζεις δυο-τρεις κουβεντες και οτι δεν καταλαβαίνει σου δίνει να το γραψεις στο κινητό της για μετάφραση.Αλλα στον αγωνα τα εδωσε ολα βαθια γλωσσοφιλα, γλύψιμο στον λαιμό μου στα αυτιά μου,στις θηλες μου και η πίπα της ήταν μαεστρικη,εγλυφε τα μπαλακια μου και την περιοχή ανάμεσα στα μπαλάκια και στον πρωκτό ενώ με κοιτούσε με λάγνες ματιές και εγώ της έδινα δυνατά χαστουκακια στα κωλομέρια της,στην συνέχεια το πήρε στο στόμα της και το ρούφαγε έντονα ενώ της έτρεχαν τα σάλια,μάλιστα αρκετές φορές το έπαιρνε όλο μέσα στο στόμα της ενώ πνιγόταν.
Και στο σεξ το ίδιο καλή ήταν αλλάξαμε δυο στάσεις στα 4(ολα τα λεφτα οταν στηνεται στα 4 Ναι!) και με αυτήν από πάνω,και στις δυο στάσεις η συμμετοχή της ήταν αρκετά καλή με κραυγουλες στα 4.Το τέλος του πρώτου γύρου με βρήκε με αυτήν απο πάνω να χοροπηδαει πανω μου έντονα και να με γλύφει στον λαιμό μου και στο αυτί.
Ντουζάκι και απ τους δυο,λιγες κουβεντουλες μιας και δεν μιλαει σχεδον καθόλου αγγλικα και ξεκινημα με πιπα η οποια ηταν υγρη με φτυσιματα και σεξ με αυτην παλι απο πανω να τα δινει όλα μιας και είχα αργήσει να τελειώσω αλλά τελικά σκόραρα δεύτερη φορά στις καθυστερησεις στο στοματακι της με αυτήν να τα φτύνει Ματάκι.Ξανα ντουζακι και απ τους δυο μας και αποχαιρετηστηριο φιλί ανανεωνοντας το ραντεβου απ το νεο έτος.
Συνοψίζοντας η μάγια είναι μια πρόθυμη 25χρονη κοπέλα απ την Λευκορωσία όπως μου είπε,η οποια προσπαθει στο μεγιστο να ευχαριστήσει τον πελάτη,είτε οι απαιτήσεις του ειναι πσε ειτε γφε.Το μονο της μειονεκτημα είναι το ανύπαρκτο βυζί της και ότι μυρίζει πολύ λίγο το στόμα της τσιγαριλα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
mihla
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
21 Μαϊ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
194
Likes:
7.166
Πόντοι:
30.298
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LanciaRallye037, mad_max, doc_lin και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού