Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 273 10
Γενική βαθμολογία
 
5.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε ξημερώματα Δευτέρας πρός Τρίτη στις 01.35 , βόλτα σέ όσα σπίτια ήταν ανοιχτά(πάρα πολλά κλειστά )στην ευρύτερη περιοχή. Ανέβηκα την σκάλα και μπαίνοντας στο σαλόνι αντίκρισα το χριστουγεννιάτικο δέντρο και 4 νεαρούς σε ηλικία να κάθονται στους καναπέδες . Βγήκε πίσω από τα κουρτινάκια η υπηρεσία (η ξανθιά η αγέλαστη που σε άλλα σπίτια χτυπάει πόρτες και ψιλοειρωνέυεται)είπε ότι έχει κοπέλα καινούργια λίγων ημερών την Νικόλ και περήφανη συνέχισε λέγοντας ότι όλοι λένε τα καλύτερα για αυτήν , πρόγραμμα δεν ανακοίνωσε. Μας είπε να περιμένουμε λίγο μίας και ήταν στο δωμάτιο .
Μετά από λίγο εμφανίστηκε στο σαλόνι μια καστανόξανθη κοπέλα μετρίου αναστήματος προς το κοντό με κανονικό σφιχτό κορμί ωραίο και μικρό βυζί , δεν ξέρω αν την έδειχνε έτσι η κόμμωση της αλλά το κεφάλι της έδειχνε δυσανάλογο του κορμιού της. Όλοι οι νεαροί σηκώθηκαν και έφυγαν ενώ και η Νικόλ αποσύρθηκε στο κουζινάκι. Ρώτησα την υπηρεσία τι πρόγραμμα κάνει η κοπέλα , όλα τα κάνει απάντησε η υπηρεσία , λίγο πιο συγκεκριμένα της είπα , δεν κατάλαβε οπότε της είπα , κώλο κάνει , όχι κωλαράκι δεν κάνει , 69 ελεύθερο στοματικό κάνει ναι κάνει απάντησε η υπηρεσία. Θα περάσεις με ρώτησε . Ήμουν να περάσω/επιλέξω μεταξύ της Ζάνας στο Φυλής 109β που την είχα ξαναπάρει και της Νικόλ , τελικά επικράτησε η καινούργια δοκιμή.
Πλήρωσα και πέρασα στο μέσα μέσα δωμάτιο στο τέλος του διαδρόμου , το δωμάτιο καλό αλλά σχετικά κρύο. Φρεσκαρίστηκα και την περίμενα . Ήρθε στο δωμάτιο σχετικά απόμακρη και λιγομίλητη , μιλάει ελάχιστα ελληνικά και μέτρια αγγλικά , είπε ότι είναι 20 χρονών(ίσως να είναι λίγο παραπάνω) από την Ρουμανία (μάλλον από Αλβανία) , αφαίρεσε τα εσώρουχα της και ξάπλωσε δίπλα μου στο κρεβάτι , έπιασε τον πούτσο μου με το χέρι της και άρχισε να τον παίζει ενώ το βλέμμα της ήταν καρφωμένο στο ταβάνι....
Έπιασε το προφυλακτικό να το ανοίξει και της είπα ότι θέλω χωρίς , απάντησε ότι δεν κάνει χωρίς και της είπα ότι ρώτησα την υπηρεσία και απάντησε ότι κάνεις.. δυσανασχέτησε λίγο , κάθισε λίγο σκεπτική , προς στιγμή σκέφτηκα μπάς και ζητήσει έξτρα λεφτά , τελικά έσκυψε ανάμεσα στα πόδια μου , έγλυφε καταμήκος τον πούτσο μου με την γλώσσα της ενώ μετα έβαλε τα χέρια της στον πούτσο μου καλύπτοντας τον ολόκληρο και για λίγο απλά έγλυψε το κεφαλάκι , κατάλαβα ότι ελεύθερο δεν θα μου έκανε οπότε της είπα να περάσει το προφυλακτικό.
Πέρασμα προφυλακτικού , πίπα αρχικά με πάρα πολύ χέρι και αερόπιπα αλλά στην συνέχεια βελτιώθηκε αισθητά και μάλιστα χωρίς να της πώ κάτι ή να την καθοδηγήσω βέβαια ήταν μικρής διάρκειας. Έβαλε στο μουνάκι της κρέμα γρήγορα γρήγορα και με ρώτησε πώς θέλω , την ρώτησα γιατί βιάστηκε να βάλει κρέμα και συνέχισα λέγοντας της ότι ήθελα να την γλύψω λίγο , απάντησε ότι δεν κάνει 69...
Πρώτη στάση με αυτήν ανάσκελα , μια αδιάφορη στάση τελικά μίας και αυτή ήταν απαθέστατη , αλλαγή στάσης την έστησα στα τέσσερα , εδώ είμασταν πολύ καλύτερα ενώ είχαμε και κάποιους αναστεναγμούς από μεριά της , τρίτη στάση την πήρα πισωκολλητά στα όρθια για λίγο αλλά και η διαφορά του ύψους δεν βοήθησε οπότε της είπα να επιστρέψουμε στο κρεβάτι για ιεραποστολικό , σε αυτή την στάση ανταλλάξαμε και κάποια πεταχτά φιλιά αλλά τίποτα περισσότερο , όταν πλησίασα να τελειώσω βγήκα από μέσα της , αυτή νόμιζε ότι θέλω να αλλάξουμε στάση , αφαίρεσα το προφυλακτικό και τέλειωσα στην κοιλιά της. Δεν είπε τίποτα σηκώθηκε πλύθηκε φόρεσε τα εσώρουχα της και με χαιρέτησε , της ευχήθηκα καλές γιορτές και γύρισε με ένα θλιμμένο βλέμμα και μου ευχήθηκε το ίδιο.
Στο δωμάτιο έκατσα περίπου 12 λεπτά , η υπηρεσία δεν χτύπησε πόρτα και ας έχει προϋπηρεσία στο να το κάνει...η Νικόλ διαθέτει ένα ωραίο κορμάκι αλλά από κει και πέρα τίποτα , προκαταρκτικά τίποτα πίπα γενικά μέτρια και πολύ μικρή συμμετοχή βέβαια δεν είχε θέμα στην εναλλαγή στάσεων , τώρα για τα υπόλοιπα (69 , ελεύθερο στοματικό) δεν κατάλαβα ποια απο τις δύο(κοπέλα ή υπηρεσία)φταίει που δεν τα πήρα σαν υπηρεσίες ...μάλλον η λάθος μεταξύ τους συνεννόηση... Η τελευταία επι πληρωμή κατάθεση ήταν γενικά κακή αλλά πάντα κοιτάμε μπροστά και πάμε για άλλα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 27, 2016
Όνομα κοπέλας
Νικόλ
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
189.586
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού