Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 33 10
Γενική βαθμολογία
 
3.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
επισκεψη στο πιο καλτικο μπουρδελο της πατρας.αν και ανακαινηστηκε συντομα αλλαξε και ονομα το μαυρο γι αυτό το ιδρυμα παραμενει.μπαινω μεσα με υποδεχεται η υπηρεσια μου ανακοινωνει τα προγράμματα ΤΟ ΑΠΛΟ 30 και περιμενα τη παρουσιαση της κορασιδας,φωναζει μαρια και βγαινει μια ξανθια χοντροκομενη μεσαιου υψους και μολις μιλησε επιβεβαιωθηκε ότι είναι νταλικέρης όπως επισης ειχε πολύ εντονα αντρικα χαρακτηριστικα και μου λεει η τσατσα θα περασεις της λεω είναι τρανς δε γουστάρω και μου λεγε ότι δεν είναι ότι είναι γυναικα κλπ για να με πεισει που εγω εχω φαει τη φυλης και το μεταξι με το κουταλι και τις ξεχωρίζω αν και ο καθενας τη ξεχωριζε γιατι εκανε μπαμ.δεν φτανει που είναι καλτικο αλλα μας κοροϊδεύουν από πανω αντι να λεγε ναι είναι τρανς γουστάρεις περνα αλλιως φυγε.φευγοντας η υπηρεσια εκλεισε τη πορτα με δυναμη από τα νευρα της και φανηκε ότι ουτε και συμπεριφορα δεν υπαρχει.ουτε απ εξω πια από τον εν λογω μπουρδελο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 28, 2016
Όνομα κοπέλας
Μαρία
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Fuckeros, numpas, fouxter και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Δεκεμβρίου, 2016
να ινε αραγες η μαρια απο πιπινου ?
16 Ιανουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ηταν ξανθια με μακρια μαλλια και πολύ ανδροπρεπείς στο προσωπο και ψωμομενη.αν ταιριαζει η περιγραφή με αυτή στη πιπινου τοτε ισως είναι.
G
gavelos
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2