Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 181 10
Sex Studio 173444
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ξανα στην αγαπημενη μου Αφροδιτη 11 μηνες μετα...αν ειναι δυνατον το λεω και ντρεπομαι αλλα τελοσπαντων υπηρχαν καποιοι αλλοι παραγοντες που μας δημιουργησαν καποιο θεμα κακου συντονισμου οπως εξηγησα και στην ιδια.Τη σκεφτομουν εντονα τις τελευταιες μερες οποτε σημερα πηγα καρφωτος εκει,τη βρηκα και μαλιστα ηταν και ελευθερη την ωρα που πηγα οποτε μπηκα χωρις δευτερη σκεψη.Παραμενει η γυναικαρα η ψηλη με τις βυζαρες,το στητο κωλαρακι της και την παντα ευχαριστη και ευγενικη διαθεση της...μια γυναικα με εναν χαρακτηρα που σπανια συναντας σε επαγγελματιες αυτου του χωρου.

Με το που μπηκε στο δωματιο με ρωτησε που χαθηκα κλπ αλλα δεν ηθελα να μιλησω...σηκωθηκα και την αγκαλιασα σφιχτα με λαχταρα και με παθος σα να ηταν η αγαπη μου η χαμενη απο χρονια Γερο-μύστης
Την κοιταξα βαθια στα ματια και αναρωτηθηκα...πως αντεξα τοσο καιρο μακρυα της??
Την ξαναεσφιξα δυνατα στην αγκαλια μου και καπου εδω τελειωνει ο ρομαντισμος...την εβαλα να σκυψει ορθια και εχωσα τον κεφαλι μου στην κωλαρα της,μυρισα το στριγκακι της σε βαθος και δαγκουσα τα τρυφερα κωλομαγουλα με δυναμη...εβαλε και τα γονατα της στο κρεβατι και με τις πατουσες της μου επαιξε λιγο τον πουτσο
Μετα ξαπλωσε στο κρεβατι κι εγω απο πανω της απολαυσα τις βυζαρες της με τις μεγαλες καλοσχηματισμενες ρωγες κι αυτη με χαϊδευε στοργικα στο κεφαλι και στη συνεχεια αρχισε να μου παιζει και τον πουτσο που γρηγορα πηρε τα πανω του.

Με ξαπλωσε κι αυτη απο πανω κατεβασε τις βυζαρες στον πουτσο μου και μου προσφερε ενα ρυθμικο ισπανικο λεγοντας μου βρωμολογα ολη την ωρα...
Μου'κανε ενα πολυ ωραιο βαθυ ρυθμικο τσιμπουκι χαϊδευοντας απαλα τα αρχιδια και κοιταζοντας με στα ματια...
Γυρισε και στο πλαϊ οπου χαϊδευα δυνατα μουνι και κωλοτρυπιδα και αφου ειχα καυλωσει για τα καλα ειπαμε να γαμηθουμε και λιγο

Για να μην τα πολυλογω ολες οι στασεις με οσες εναλλαγες ηθελα...αυτη απο πανω με πλατη σε μενα κι εγω να χουφτωνω δυνατα τα βυζια,απο πανω κανονικα οπου εσκυβε και μου εγλειφε τις ρωγες...μετα λιγο πισωκολλητο,μετα την εβαλα απο κατω για πιο τρυφερες στιγμες,μετα ξανα απο πανω...και για το τελος ειπα να πρωτοτυπισω μαζι της μια φορα και με τελειωσε με λυσσασμενη πιπα με καποτα εννοειται...ειναι καλο κοριτσι δεν κανει βρωμιες Σπασίκλας
αρκετη κουβεντουλα ακομα μεχρι να φυγει,ειναι μια γυναικα που καθε λεπτο μαζι της αξιζει και το ευχαριστιεσαι

Συμπερασμα...η Αφροδιτη οπως εχω γραψει αρκετες φορες ειναι για μενα η κορυφαια ολων των εποχων,καθε συνευρεση μαζι της μια ξεχωριστη εμπειρια,μια ερωτικη ιεροτελεστια.Μονο αν το ζησεις το καταλαβαινεις οποτε τα πολλα λογια εδω μεσα δεν εχουν νοημα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 28, 2016
Όνομα κοπέλας
Αφροδίτη
Υπηρεσίες
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.296
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, Karaman 7, topscorer και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού