Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 294 10
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Ο χωρος εχει τρεις υπο-χωρους, 2 στο ισογειο και 1 στον 1ο οροφο. Ο καθενας με διαφορετικη ιεροδουλη και διαφορετικο τσατσο/α.
Πηγαινα για την Κιρα που ειναι στο 1ο οροφο αλλα δεν δουλευε.
Επειδη ειχα μπουκωσει και εκανε και κρυο ειπα να δω τι επαιζε στο ισογειο
Στο ισογειο αριστερα εμφανιστηκε η Βικτωρια που συστηθηκε απο μονη της.
Λεπτη, ξανθια, βυζι 1,25αρι, φατσα η μικρομανα της διπλανης πορτας που θα της εριχνες ενα αμα λαχει.
Μου αρεσε ο τροπος που αυτοσυστηθηκε, εδωσε την εντυπωση επαγγελματιας.
Γιαυτο και περασα αλλα εχασα. Τα φαινομενα απατουν
Προκαταρτικα κατω απο το μηδεν.
Πιπα, η χειροτερη που μου εχουν κανει απο το 2008 (στο Βριλλησου 60 μια Ρουμανα). Πιπομαλακια 90% μαλακια με 10% πιπα. Τοσο χερι επεσε. Αμα ηταν ακαποτη δεν υπηρχε περιπτωση να καυλωσω.
Ξεπετα πρωτης κατηγοριας το κοτοπουλο
Μετα απο 60" πιπα ηθελε πισωκολητο.
Οταν της ειπα να ανεβει cow girl ειπε "γυμνατσικη θα κανω". "Ναι μωρη καριολα γυμανστικη θα κανεις να γαμισω ηλθα" της ειπα και παρεξηγηθηκε.
Αφου εκανε λιγο το μιξερ πανω στο πουτσο μου αδιαφορα, χωρις να βγω την τουμπαρα ιεραποστολικα.
Ξεχασα να πω οτι παρολο οτι εχει ωραια ρωγα, ενοχληται οταν την τριβεις.
Αφου την εσπρωξα αγρια ιεραποστολικως λουζοντας την "πουτανα, καριολα" παρολη τη τσαντιλα της, την γυρισα πισωκολλητα χωρις να βγω οπου την πηρα σε 2 παραλλαγες (κανονικο και σκυλισιο)ενω διαμαρτυρονταν που την ελουζα συνεχως "πουτανα, καριολα". Η πλατη της ειναι ολο φακιδες αλλα το κωλι της ειναι αξιοπρεπες
Απο τα χειροτερα γαμησια της ζωης μου με μια δημοσιουπαλληλικη πουτανα.
Με παρηγορει οτι μπορει, με τη κριτικη αυτη, να σωσω το 20αρικο μερικων συναγωνιστων
Να την αποφυγετε. Καλη χρονια αν δεν τα ξαναπουμε

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
mkavlos
Ανώτατος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
266
Likes:
3.391
Πόντοι:
10.450
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 makis80, TOMMY DEVITO, Duke Nukem

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Δεκεμβρίου, 2016
Σε ευχαριστουμε που μας σωζεις 20ευρα! Εισαι ο αντιτσιπρας!
DN
Duke Nukem
29 Δεκεμβρίου, 2016
Μήπως το παράκανες με τη λεκτική και πρακτική απαξίωση που επέδειξες;Συμφωνώ πως αν ξενερώσεις από την αρχή δύσκολα το ''σώζεις'' στη συνέχεια,αλλά έτσι εξάλειψες κάθε πιθανότητα να κυλήσει στα όρια του αξιοπρεπούς γαμησιού!Να σημειώσω πως δεν έχω εμπειρία με τη συγκεκριμένη,συμπαθητική μού φάνηκε σε βόλτες που την είχα δει.
30 Δεκεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

σε οποια η οποιον δεν σεβεται τον πελατη του πρεπει ψογος.
Αν μερικες ιεροδουλεσ δεν θελουν να κανουν σεξ ας πανε να γινουν καθαριστριες η να ξεσκατωνουν γερους
30 Δεκεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μπορεις και συ να μου απαριθμησεις μερικες που πρεπει να αποφευγω για να μη πεταω σε αρχηστομουνα τα 20αρικα
06 Ιανουαρίου, 2017
Πολύ σωστός! Ομορφη εμφάνιση αλλά δυσανασχετεί και σε χαλάει. Να προσθεσω στο πισωκολητο την ψαρίλα!
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5