Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 57 10
Call-Girls 116879
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Έχω διαβάσει κι εγώ πάρα πολλά για τη Βερόνικα. Κουραστικά πολλά θα έλεγα. Το συμπέρασμά μου πριν τη συναντήσω ήταν ότι πρόκειται μάλλον για κάτι το ιδιαίτερο, για μία πολύ sexy πιπίνα που οι συντριπτικά περισσότεροι από όσους την έχουν συναντήσει γράφουν πολύ θετικά. Ενώ άλλοι που της την πέφτουν αγρίως είτε δεν την έχουν συναντήσει ποτέ είτε έχουν άλλου είδους προβλήματα μαζί της... Και δεν μιλάω φυσικά για όσους απλά δεν γουστάρουν το πακέτο Βερόνικα, όπως έχουν κάθε δικαίωμα άλλωστε,, χωρίς όμως να γράφουν κατινιές, ύβρεις, ειρωνείες και επιθέσεις. Και έπεσα μέσα. Η άποψή μου λοιπόν μετά το σημερινό ραντεβού μας: Εξαιρετική, πάρα πολύ sexy, με τέλειο στήθος για τα γούστα μου, πολύ όμορφο πρόσωπο, ματάρες, κωλάρα από τις πολύ oλίγες και, πάνω απ' όλα, φοβερή συμπεριφορά, συμμετοχή και όλα όσα ελπίζει να βρει κανείς στο πληρωμένο, και όχι μόνο, sex. Και τα γράφω αυτά όντας λάτρης των ψηλών γυναικών και των μοντελέ σωμάτων. Τίποτα από τα δύο δεν είναι η Βερόνικα. Φυσικά και δεν είναι ψηλή. Κοντούλα θα την έλεγε κάποιος και δεν θα είχε τελείως άδικο. Όμως το ύψος της είναι ιδανικό για την κορμάρα της. Επίσης έχει τα πιασίματά της, αλλά έχει και το γυμνασμένο σώμα με τη λεία κοιλιά, τα πολύ περιποιημένα άκρα και τον υπέροχο κώλο, αυτόν ακριβώς που ονειρεύεται κανείς, τον τέλειο κώλο της ηλικίας της (γύρω στα 20 την κάνω...). Πολύ ωραίο τυπάκι, μπορείς να πεις πολλά μαζί της, συνδυάζει μαγκιά με την αφέλεια της ηλικίας της. Έχει μυαλό και αυτό είναι το πιό ερωτικό σε μία γυναίκα. Πεντακάθαρη, πρόσχαρη και πολλά άλλα. Μπορούν , λοιπόν, να αρχίσουν τώρα οι επιθέσεις από όσους έχουν τους λόγους τους. Ναι είμαι αγαπούλης, στερημένος,"προμότορας", άσχετος, κομπλεξικός και άλλα πολλά, Ο,τι πείτε αδέρφια. Εγώ πάλι πέρασα υπέροχα με τη Βερόνικα και θα την ξαναπάρω με την πρώτη ευκαιρία. Οχι γιατί μου έκανε από μόνη της έκπτωση ένα πενηντάρικο, επειδή άργησε ένα τέταρτο. Αλλά γιατί αξίζει το κάθε ευρώ από τα 250 που ζητάει. Να είσαι καλά κοριτσάρα μου, όπως και όλοι οι εσείς που με διαβάζετε τώρα. Καλή σας χρονιά!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Ανώτερος
Εγγραφή:
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
65
Likes:
2.188
Πόντοι:
7.335
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 lahm, ΒΑΛΚΑΝΙΟΣ ΠΟΥΤΣΑΡΑΣ, doc_lin και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Δεκεμβρίου, 2016
Πρωκτικό???
B
Boldoras
28 Δεκεμβρίου, 2016
Οταν ειςαι στο κατώφλι της 6ης δεκαετίας, ενας γεροεντοερωτας ειναι πολυ τονωτικος, δε λέω... Αλλα εσυ το πήρες πολυ Πατριωτικά το θεμα με το κοριτσι. Αναμφισβήτητα θα εχει κορυφαία εμφανιση και υπηρησιες, δεν μπορει όλοι οσοι την εχουν συναντήσει και βαθμολογούν να κάνουν λαθος. Απλα, " παρασύρεται " και μπαίνει σε πειρασμό να κανει σχόλια που δεν την κολακεύουν. ιδιαιτέρως. Εκει θα επρεπε η "μεγάλη αδελφή" που ειναι πολυ πιο προςγειωμενη, να της κανει ενα coaching.
28 Δεκεμβρίου, 2016
Αυτη τουλαχιστον ( σε αντιθεση με τις προηγουμενες) ΕΙΝΑΙ κριτική. Ευγε
S
Sc0rpi0s
28 Δεκεμβρίου, 2016
Για αγαπούλης δεν ξέρω αλλά πρέπει να είσαι μεγάλος παίκτης εσύ. Οι άλλοι ένα τσουβάλι 10αρια έβαλαν, ένα κάρο λεφτά έδωσαν, σουίτες,πισίνες, σαμπάνιες, κώλο δεν γάμησαν. Εσύ σε μια ώρα και με ψαλίδι το κατάφερες.
N
nickos99
29 Δεκεμβρίου, 2016
Η Βερονικα απλα τα σπαει !!! Ειναι τελεια απο ολες τις αποψεις !!!! Χρονια πολλα και καλη χρονια !!!!
29 Δεκεμβρίου, 2016
ρε φιλε εισαι τοσο τυχερος. εγω ηρθα για μια εβδομαδα ελλαδα ελπιζοντας οτι ο αγιος βασιλης θα κανει το θαυμα του αλλα ακομα το τηλεφωνο της δεν το εχω βρει.
29 Δεκεμβρίου, 2016
Για να μην γίνονται παρανοησεις πρωκτικο Δεν κάναμε! και άργησα μισή ώρα με 40 λεπτα λογο κινησης γιαυτό και έγινε μείωση. Αν αργήσω 10 15 λεπτά δεν γίνεται μείωση. Φιλάκια μωράκι Φιλί Φιλί Φιλί
29 Δεκεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν λες που σε περιμενε 40 λεπτα ? Ευχαριστω να λες !
29 Δεκεμβρίου, 2016
διευκρινιζω οτι πρωκτικό δεν κάναμε και η καθυστέρηση της ήταν πάνω απο 30 λεπτά!!!
29 Δεκεμβρίου, 2016
Επειδή γράφουν διάφοροι σε πμ το ξαναλέω. Λαθος έκανα κι έβαλα ναι. Δεν το είδα. Πρωκτικό δεν κάναμε. Άλλωστε δεν το ζητάω σχεδόν ποτε με τη Βερόνικα θα το κανα; Κατα τα αλλα υπέροχη και φοβερά ανεβαςτικη η μικρή!!!
12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2