Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 183 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
— Είναι η Καίτη, μου είπε η ευγενική υπηρεσία κι έμεινε να με κοιτάζει.
Κατάλαβα πως θεωρούσε την κοπέλα της πολύ γνωστή για να προσθέσει κάτι παραπάνω.
Σχεδόν την ίδια στιγμή εμφανίστηκε και η περί ης ο λόγος.
Ξανθιά, μικρόβυζη, με κορμί κοντό, καλοκρεατωμένο, από τη μέση και κάτω, αλλά συνάμα καλοπλασμένο.
'Ενιωσα την αρσενική ορμόνη μέσα μου (όση τέλος πάντων έχει απομείνει) να μου ψιθυρίζει (κάποτε σε ανάλογες περιπτώσεις ούρλιαζε) πως επιθυμητό θα ήταν το αγκάλιασμα μαζί της.
— Τι πρόγραμμα έχει;
— 'Ολα εκτός από κώλο.
— Ελεύθερο στοματικό;
— Να κανονίσετε μαζί της. Να κάνετε και μπανάκι.
Τελικά ελεύθερο στοματικό δεν μου έκανε —όχι πως θα την άφηνα—, απλώς μου έγλειψε τ' αρχίδια — κι αυτά ακρογλώσσια, γιατί από το κρύο (το ερ κοντίσιον άναψε όταν μπήκε η κοπέλα κι έσβησε όταν βγήκε) οι κρεμαστήρες τα είχαν τραβήξει μέσα στην κοιλιά μου.
Επίσης, και πριν κατέβει χαμηλά, έγλειψε – φίλησε – απαλοδάγκασε τις θηλές μου, έγλειψε – φίλησε τις μασχάλες, τα μπράτσα, εσωτερικά, τον λαιμό και τους λοβούς των αυτιών μου, απαλοχαϊδεύοντάς με, ταυτόχρονα, με τ' ακροδάχτυλα.
Την τέχνη του τσιμπουκιού έδειξε να τη γνωρίζει καλά (αν και υπήρχαν στιγμές που με τσιμπούκωνε μονότονα και γρήγορα) και τη στάση της γελαδάρισσας επίσης, όπου ανεβοκατέβηκε και τρίφτηκε, μπρος-πίσω, δυνατά, βογκώντας σιγανά και παροτρύνοντάς με ερωτικά: — Ναι! Ναι, αγάπη μου! Αχ!
Στο πισωκολλητό γονατιστό δεν είχε αντίρρηση να της χτυπάω τον κώλο, ενώ καθώς έπαιρνε θέση ιεραποστολική ο φαρδύς κόλπος της άφησε ένα «μπουρτ!»...
'Οταν συμπληρώσαμε το δεκάλεπτο, κι ενώ συνεχίζαμε να είμαστε "δεμένοι" ιεραποστολικά, άλλαξε κι άρχισε να με παροτρύνει ανυπόμονα: — 'Ελα μωρό μου! 'Ελα μωρό μου! 'Ελα αγάπη μου!... Ενώ δεν άργησε και να το χοντρύνει: — Μωρό μου ώρα, έλα!... Τότε εγώ, ο χοντρόπετσος, της ζήτησα να ξανανέβει από πάνω! Χαχαχα.
Φυσικά αρνήθηκε.
Ευτυχώς η διαδικασία της εκσπερμάτισης είχε προχωρήσει οπότε ύστερα από λίγο ολοκλήρωνα εντός του λεπτού ελαστικού και εντός της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 24, 2016
Όνομα κοπέλας
Καίτη
Φανούρης Τζούρας
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
10 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
526
Likes:
3.685
Πόντοι:
14.156
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sotis99, PEODAS, fouxter και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού