Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 53 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πηγα βολτα στα σπιτακια της Θεσσαλονικης υστερα απο καιρο.
Εχουν αλλαξει πολλα, τα μπουρδελα εχουν γινει μονο 2 και τα στουντιο παρα πολλα!
Καπου εκει υστερα απο μια μεγαλη τσαρκα που δυστυχως δεν θυμαμαι διευθυνσεις και ονοματα για να γραψω ενημερωση ειδα την Αννα.
Ομορφη λεπτη ξανθια κοπελα, φορουσε ωραιες γοβες και αντεδρασε ωραια οταν ζητησα αυταρχικο, το οποιο η υπηρεσια δεν ανεφερε.
Πηγα στο δωματιο. Μεγαλο, με ντουζ, αλλα: Χωρις πετσετα και παντοφλες και με πλακακι στο πατωμα, οποτε επαιξε λιγο κρυο μετα το μπανιο. Χρησιμοποιησα χαρτι που υπηρχε σε αφθονια.
Υστερα απο λιγο ηρθε το μωρακι. Με ρωτησε λιγο ηλικια, καταγωγη κτλ. Μου ειπε οτι δουλευει καποιους μηνες εκει, 9 το πρωι ξεκιναει και παει μεχρι το απογευμα. Διαλεξαμε δονητη, το μαγαζι διαθετει εναν ωραιο με ζωνη!
Αρχισα με ποδολαγνεια, ηταν λιγο αξυριστη αλλα τα ποδια της ειναι ωραια! Τα εγλυψα, ετριψα τον πουτσο μου, εχωσα τη μουρη μου μεσα στην κωλαρα της κι αυτη με εσπρωχνε με τον κωλο της να μπω πιο βαθια. Της χαιδεψα/εγλυψα τα βυζακια, ειναι μικρα προς μεσαια και στητα. Ανεβηκαμε στο κρεβατι, περασε καποτα στο δαχτυλο κι αρχισε να με δαχτυλιαζει λιγο βιαια κι ωραια. Ζητησα γλυψιματακι στις μπαλες και πηρα αρνηση. Υστερα απο λιγο μηκε με το στραπ. Καπου εκει την ειδα να δειχνει οτι βαριεται, οποτε το προχωρησα πιο γρηγορα και ανεβηκα πανω της. Τελειωσα στη δευτερη σταση χυνωντας πανω στα βυζια της. Της εφερα χαρτι να σκουπιστει και φυγαμε κι οι δυο.
Γενικα ηταν οκ, γιατι ειναι ομορφη, αλλα τιποτα το ιδιαιτερο απο υπηρεσιες.
Καλες Γιορτες και Καλες Τσαρκες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άννα
Υπηρεσίες
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.751
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού