Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 140 10
Γενική βαθμολογία
 
9.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Εμένα που δεν ειμαι από χωριό δεν με ενοχλούν οι χωριατισες απεναντίας γουστάρω την αυθόρμητη συμπεριφορά τους ενώ με ενοχουν τα τυποποιημένα φτιασιδωμενα κορίτσια της πόλης. Αν πάω στους "οίκους" πάω όχι τόσο για να παρατρίψω το πέος μου αλλά γιατί τη βρίσκω με κάποια αυθεντικά πιπίνια απαραιτήτως που με κάποια έχω δημιουργήσει και στενότερες σχέσεις.
Όσον αφορά τον άνωθεν τίτλο, είναι τίτλος κινηματογραφικης ταινίας της δεκαετίας του ...όσοι επιζούν ξέρουν !!!.
Έτσι προχτές Σάββατο, χτες ανήμερα δεν δούλευε, επισκέφτηκα πρωΐ το βατραχάκι μου.
Φρέσκο αυτό αν θυμώσει θα τη ηρεμισω, είπαμε έχω το ΝΑΚ.
Η διαφορά από τις άλλες μου κούκλες είναι ότι μόλις μπει μου ρίχνεται και αρχίζει να με πιλατεύει ποικιλοτρόπως.
Σωματοτυπος, βυζάκι, κωλαρακι ερεθιστικά καλλίγραμμα, όπως τα περιγράφουν οι φίλοι.
Προσωπάκι: Εδώ διαφέρουν οι απόψεις, αν ζούσε ο Fellini και με εμένα για Ταρζαν !!! και εκείνη Τζεην, θα γυριζε τσοντα !!!. Τέλος πάντων, μην του ταράζουμε τον ύπνο του ανθρώπου.
Ας είναι, το κοριτσάκι τα κανε ΟΛΑ εκτός πρωκτικού, αυταρχικό και 69 μακριά από εμένα παντού.
Αλλά στα υπόλοιπα το γλεντήσαμε και το γλεντάμε με άνεση χρόνου οικειότητα και κέφι ατελείωτο.
Δεν πάω στις μικρές για να επιβεβαιωθώ σαν αρσενικός βιαστής, αλλά για να δόσω και να πάρω μιά γλυκιά μικρη γεύση από ερωτική σχέση που σε επίπεδο γνωριμίας με μερικά κορίτσια κρατάει καιρό.
Ξέρετε μακριά απ την πατρίδα τους και όχι πάντοτε σε καλές συνθήκες, το αντίθετο ισχύει, κάποια ψήγματα στοργής που τους έλειψε, τις αγγίζουν και χαίρομαι να τους τα προσφέρω.
Όμως μην το κάνουμε μελό, η μικρή και το μαγαζί αξίζουν το 20 ευρώ και οποιος έχει την εμπειρία να χειρίζεται χαρακτήρες θα περάσει τέλεια.
Την τσατσά βλέπω κάποιοι την λιγουρεύονται, εγώ μόνο πιπίνια.
Το μικρό έχει το χαρακτήρα που γουστάρω να πειράζω, χούϊ μου, μην το μαλώνετε και το χάσετε είναι σπάνιο στο είδος του.
Καλές γιορτές.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αντριάνα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
11 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
42
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 professorx, Gingos

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Δεκεμβρίου, 2016
Χμμμ;μηπως εισαι ο μαρκετιστας της? Παντως δεν τα καταφερνεις στο μαρκετινκ. Δεν καταφερες να κρυψεις οτι η κριτικη σου ηλθε ως αντιβαρο προς την δικη μου. Καλες γιορτες
26 Δεκεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μαρκετιστας δεν ξερω αν ειναι ο τυπος, παντως για να πουμε και και την αληθεια η κριτικη του ερχεται σαν συνεχεια των υπολοιπων μετριων-θετικων. Η δικια σου ειναι αυτη που ξεχωριζει( και για το υφος της αλλα και για την μποχα που αναδυεται, και δεν αναφερομαι στο μουνι της τυπισσας).
S
Sexriots
26 Δεκεμβρίου, 2016
Πως γινεται οταν ανεβαινει μια κακη κριτικη για καποια φολα να βγαινει καποιος στο καπακι και να την εκθειαζει; Κουλ
DN
Duke Nukem
14 Ιανουαρίου, 2017
Την 1η φορά ήταν καλή. Την 2η χασμουριότανε, είχε πονοκέφαλο και όλο με ρώταγε αν μου αρέσουν τα μαλλιά της. Μάλλον τα μυαλά της πήρανε αέρα και νομίζει ότι είναι ντίβα.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4