Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 34 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σε ολους τους τομείς ετσι και στον αγοραιο έρωτα η σχεση τιμής αποδοσης παιζει καθοριστικο ρόλο.. καθότι νεαρος(22χρονων) απο την ομορφη Πιερία και εχοντάς συναντήσει αρκετα city tour σε σχεση με την ηλικια μου παντα..αποφασια να συναντήσω την εν λόγω κυρία..παρα πολυ ευκολη συννενοοηση απο πλευρας της με διαθεση απαντησεις των μηνυμάτων μου(αρκετών) . αφου κανονισαμε στο γνωστο ξενοδοχειο πίσω απο το νοσοκομειο.η κυρία εφτασε στην ωρα της.. μια καθημερινη κυρια με ενα ωραιο φουστανι χτυπαει την πορτα......σπαει αμεσως τον παγο και θελει πραγματικα να σε ευχαριστησει....εκανε ακριβως οτι της ειπα..χωρις να δυσανασχετισει καθολου..αρκετα δουλεμενη πισω τρυπα την οποια τιμησα εννοειται και πιπα με αρκετα deep throats και σαλιο που ειναι το αγαπημενο μου... η πρωτα φορα ηρθε μεσα στον κώλο της και η δευτερα μονοο με πιπα που παρολο που δεν τελειωνα με τιποτα δν σταματησε να με ρουφαει μεχρι να τελειωσω τελικα... για τα λεφτα της νομιζω οτι αξιζει..μια τιμια επιλογη !!!!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 20, 2016
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Μαϊ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
166
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, fouxter, muffer35 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Δεκεμβρίου, 2016
Άποψη μου: δεν αξίζει.
Έχει και μια μυρωδιά το νινάκι...
Δεν θα έπαιρνα ξανά
26 Δεκεμβρίου, 2016
Τυπε,δεν ξερω αν γνωριζεις απο βαθμους(που βαζεις)η αν το συστημα σου επιτρεπει μεχρι εκει,αλλα δεν μπορει να βαζεις προσωπο και σωμα 6 σε μια γυναικα 45+ και τους ιδιους βαθμους σε μια συνομηλικη σου(25 οπως γραφεις)καπου εχει χαθει η μπαλα..
26 Δεκεμβρίου, 2016
Για πολλα γουστα η Κυρια!!!Αξιζει!!!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3