Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.6 109 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την Ζωιτσα την ξερω αρκετο καιρο και την εχω παρει καμια πενταρια φορες οταν δουλευε στο Κολωνου 11 πανω-κατω-ισογειο.Ειπα να την τεσταρω και στο καινουργιο της τσαρδι στην τρογλη του Ιασωνος 30 πανω.Αυτο εγινε σημερα παραμονη Χριστουγεννων.Το συγκεκριμενο ρδελο στο σαλονι δειχνει οτι ειναι τελειως τρογλη αλλα ευτυχως τα δωματια ειναι σχετικα καλα.Δεν ειχα ξαναγαμησει νομιζω στο μαγαζι αυτο ποτε αλλα το αποφασισα σημερα για να τσεκαρω και την Ζωη σε τι κατασταση βρισκεται.Η Ζωη για οσους δεν ξερουν ειναι μια αδυνατη Αλβανιδουλα με καλο σωματακι ειδικα τωρα που πηρε μερικα κιλα και μικρο βυζι.Δεν τη λες μουναρα αλλα ειναι συμπαθητικη και γαμησημη θα ελεγα.Εδωσα λοιπον το 10αρικο και μπηκα στο δεξι δωματιο το οποιο ηταν αρκετα μεγαλο και σε καλη κατασταση αν και δεν το περιμενα να πω την αληθεια.Ειχε μεχρι και τηλεοραση με τσοντουλα να παιζει Ναι! .Η Ζωη ηρθε μετα απο κανα 5λεπτο με χαιρετησε και ηρθε στο κρεβατι κοντα μου.Εβγαλε το σουτιεν της και μου εκανε κανα δυο υποτηπωδει γλυψιματα στις ρογες.Αυτο το βαζω για προκατ.Παλια απο οσο θυμαμαι δεν εκανε τιποτα οποτε ειναι μια μικρη διαφορα.Στη συνεχεια σκουφο σε σχεδον πεσμενο μοριο και πιπα.Βελτιωμενη σε σχεση με πιο παλια,ποτε το εβαζε ολο μεσα,ποτε εγλυφε τον κορμο και μετα μονο το κεφαλι γενικα ειχε ωραιες εναλλαγες στην πιπα της.Στο κυριως πιατο την πηρα μονο ιεραποστολικα με καλη συμμετοχη απο αυτη ειδικα οταν ανεβηκαν οι στροφες με δαγκωματα στο αυτι και φιλακια(οχι στομα) περιφερειακα απο μεριας της.Γενικως καλη συμμετοχη μεχρι το τελειωμα απο μεριας μου.Αποχαιρετισμος και παμε για αλλα.

Εν κατακλειδι η Ζωη ηταν και παραμενει ενα τιμιο γαμησακι στο 10ευρω με καλη συμμετοχη σε λογικα και safe πραγματα και πλεον ομορφοτερη με τα κιλακια που εχει παρει.Αυτα απο μενα καλα Χριστουγεννα σε ολους τους μπουρδελιαρηδες Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ζωή
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, aselgeia, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού