Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 190 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Ντανιέλα είναι η έκπληξη των εορτών απο πλευράς υπηρεσιών και είναι ασφαλώς καινούρια άφιξη.Εμφανισιακά είναι πολύ λεπτή, με μικρά στήθη, καστανοκόκκινα κοντά μαλλιά στο ύψος του καρέ,μελαμψό δέρμα,τραχύ πρόσωπο,μικρό μαλακό κωλαράκι. Γνωρίζει Ρωσικά και η ίδια δηλώνει Ρωσίδα. Αλλά θα τολμήσω απο τα χαρακτηριστικά της να πω ότι είναι διασταυρωμένη αθίγγανη με Μολδαβό η Μολδαβή.Στο μπράτσο της φέρει και ένα tribal τατού.
Πέρασα με την κοπέλα και έμεινα απόλυτα ευχαριστημένος,τόσο που επανέλαβα μαζί της την συνεδρία και δεύτερη φορά.
Η κοπέλα μπήκε στο δωμάτιο κοιτώντας με,με τα ανοιχτόχρωμα μάτια της.Την πλησίασα μιλώντας της Αγγλικά, αλλά απότι διαπίστωσα δεν καταλάβαινε,μόνο λίγες λέξεις έπιανε.Ελληνικά ασφαλώς δεν γνωρίζει. Μιλήσαμε λοιπόν με την γλώσσα του σώματος. Αγκαλιαστήκαμε και αρχίσαμε να φιλιόμαστε. Η κοπέλα ανταπέδιδε με πάθος. Χάιδευα το ντελικάτο κορμάκι της, τα βυζάκια της και το κωλαράκι της. Δάχτυλα δεν δεχόταν αλλά όλα τα άλλα τα έκανε με μαεστρία.
Της αφαίρεσα το στηθόδεσμο,έβγαλε το κυλοτάκι της και ξαπλώσαμε στο κρεββάτι με την κοπέλα να είναι απο πάνω μου και να φιλιόμαστε και χαμουρευόμαστε.
Μετά απο προτροπή μου έγλυφε και τον λαιμό μου.
Κατέβηκε χαμηλότερα και πήρε τον σκληρό πούτσο στο στόμα της. Πέρασε σε μία πολύ καλή πίπα, αρχικά με χρήση χεριού αλλά σε αντίθεση με άλλες πίπες που είναι άγαρμπες η κοπέλα ήξερε πως ακριβώς έπρεπε να τον παίξει κάνοντας τσιμπούκι βαθύ και υγρό.Κατόπιν της είπα να τον πάρει χωρίς χέρι και συνέχισε να τσιμπουκώνει ικανοποιητικά. Συνέχισε την καλή της πίπα αυτήν την φορά μαλάσοντας με δεξιοτεχνία τα αρχίδια.Η αίσθηση ήταν τόσο καλή που θα μπορούσα να είχα χύσει εκείνη την στιγμή.
Της είπα ή μάλλον της έδειξα γιατί δεν καταλάβαινε να περιποιηθεί και τα δίδυμα.Κατέβηκε κάτω και άρχισε πολύ φιλότημα να ρουφάει αρκετά καλά χωρίς να με πονέσει τα αρχίδια. Θαυμάζοντας την δεξιοτεχνία της της έδειξα να τα καραμελώσει και με την γλώσσα της. Παράλληλα εγώ χούφτωνα το κωλαράκι της και χάιδευα το μουνάκι της.
Την γυρνάω σε 69 και αρχίζω να γλύφω το μουνάκι της με τα παχιά μικρά σκούρα μουνόχειλα που κρεμόταν απο κάτω της και με κάβλωναν όταν την έβλεπα όρθια και απο πίσω.Η Ντανιέλα την είχε καταβρεί βογγώντας ηδονικά.Σε όλη την διάρκεια του σεξ η Ντανιέλα βογγούσε και το έκανε τόσο πειστικά και καβλωτικά.Είχε βολευτεί και απολάμβανε το γλύψιμο ενώ μου έκανε deepthroat και έκανε και εναλλαγές με καραμέλωμα και ρούφηγμα στα αρχίδια.Έγλυψα και λίγο την μικρή της κωλοτρυπίδα να μην μείνει παραπονεμένη.
Της πρότεινα να περάσουμε στο σεξ. Η Ντανιέλα πέρασε το προφυλακτικό και καβάλησε το σκληρό κοντάρι.Απολάμβανε το ξέσκισμα βογγώντας απο ευχαρίστηση ενώ είχε έρθει κοντά μου αγκαλιά και φιλιόμασταν.
Στην στάση του πισοκωλητού είχε πάρει θέση με ελαφρώς ανασηκομένη την πλάτη αλλά παρόλα αυτά δεχόταν τις δυνατές μου και βαθιές διεισδύσεις χωρίς πρόβλημα.
Το σεξ συνεχίστηκε στην κλασσική στάση στα γόνατα η με τα κορμιά μας ενωμένα ενώ συνεχίζαμε τα βαθιά φιλιά.Σε μία φάση την γαμούσα δυνατά με τα πόδια της περασμένα πάνω στους ώμους μου ενώ η Ντανιέλα το απολάμβανε αναστενάζοντας απο κάβλα.
Για φινάλε αφαίρεσα το προφυλακτικό ξάπλωσα και την έβαλα να κάνει παιχνίδι με τα αρχίδια ρουφώντας τα και καραμελώνοντας τα.'Οταν ήμουν σχεδόν έτοιμος της εδωσα τον πούτσο στο στόμα αδειάζοντας μία ικανοποιητική ποσότητα σπέρματος.
Προτείνεται ανεπιφύλακτα σε όσους θέλουν καλές υπηρεσίες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ντανιέλα
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ZeroTolerance, Jim25jim και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού