Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 100 10
Sex Studio 108022
Γενική βαθμολογία
 
4.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Η τσατσα την πενεψε αρκετα οπως και ενας μπαγλαμας που καθοταν και συζητουσε μαζι της οτι η κοπελα αξιζει, κλασικη παγιδα που παρεβλεψα. Εμφανησιακα δεν ειχε κατι καλυτερο στην βραδυνη βαρδια και μην ξεροντας τι παιζει με την κοπελα (τωρα διαβαζα 3 αρνητικες εχει) ειπα να ρισκαρω με 30€ απλο προγραμμα. Η κοπελα ειναι μουναρος, αν οχι 10αρι, 9αρι σιγουρα, δηλωνει Ρωσιδα, απο σωμα εχει καλο και βυζι ωραιο φυσικο κοιταει υπεροχο τον ουρανο με ανοιχτοχρωμο περιρωγιο και μεγαλη ρωγα για πιπιλισμα, ξανθα μαλια ανοιχτοχρωμα, προσωπο πολυ ομορφο που οταν πεφτει το φως υπο γωνιες την κανει ομορφοτερη, ματαρες χειλαρες, απο σωμα εχει ωραια αψεγαδιαστει επιδερμιδα, κωλαρακι ωραιο αφρατο, μουνακι λευκο με μεσαια μουνοχειλα οτι πρεπει για φαγωμα. Με την πρωτη ματια δεν σου φενετε τοσο ομορφη αλλα οσο την παρατηρεις γινετε ομορφοτερη. Με το που μπηκε στο δωματιο ειχε μια ψυχραμαρα, που της εκοψα την φορα και την επαιξα μεχρι να μου γινει καγκελο, εγλυψα βυζαρες αρκετα, σε σημειο που να θερμανει λιγο αλλα μεχρι εκει, περασε το σκουφο χωρις περαταιρω προκαταρτικα απο μερους της. Η πιπα της θα ελεγα αγγαρεια εκατσε αναμεσα απο τα ποδια μου πιανοντας το ενα μασταρι της μοναχα προσπαθουσα να καυλωσω. Ανεβηκε απο πανω και η εικονα της πανω στον πουτσο μου ηταν περα για περα μαγικη.!! Αλαγη στασης και εκει τελειωνουν ολα τα ωραια, η κοπελα κατεβασε ρολα.!! ηταν το απολυτο πτωμα, εκανα οτι γουσταρα με τα ποδια της χρωρις να δυασανασχετει καθολου, εγερνε το κεφαλι της δεξια αριστερα με κλειστα τα ματια, καπου καπου πετουσε κανενα ατεχνο βογγυτο, καπου καπου χαμογελουσε, μαλον θυμοταν κατι αστειο απο μεσα της.??? Χμμμ; Γενικα την πεδεψα αρκετα σε πολες παραλαγες μηπως και χυσω, στα 4αρα αν της εδεινα μια λιμα θα λιμαριζε τα νυχια της ανετα, μια οζα ισως τα εβαφε ανεμελα...απαθεια στο φουλ...δεν μπορεσα να χυσω με τιποτα, αρχισα να ιδρωνω και να απορω πως γινετε με τετοια μουναρα να μην μπορεις να χυσεις ποταμια, το απολυτο κομοδινο, για υπνοφιλικες καταστασεις. Δεν μπορεσα να τελειωσω και ενδιαμεσα μου εκανε και νοημα οτι πρεπει να τελειωσω, εεεεεε αποχωρησα απο το κρεβατι, σαν ποτε εφυγε απο το δωματιο χαμπαρι δεν πηρα.!!
Παραδειγμα, πχ η Michelin στα λαστιχα αυτοκινητων η οποια ειναι κορυφη και η θυγρατρικη της, η Kormoran που ειναι για τον πουτσο, εεεε η Εφη ειναι Michelin και η Ελενα Kormoran τοσο απλα. Η Κοπελα ειναι ντροπη για το μαγαζι που απο οσο μαθαινω ειναι της Εφης... Το μονο που θετικο ειναι οτι δεν μουρμουρησε πουθενα και δεν παραπονεθηκε καθολου γιατι πρεπει να την εσπρωχνα γυρω στο 15λεπτο σε διαφορες στασεις, με τα σπορια να μενουν ερμητικα μεσα μου...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 22, 2016
Όνομα κοπέλας
Έλενα
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.137
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ILIAS1339, fouxter, Geokoro και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Δεκεμβρίου, 2016
Δεν θέλω να γίνω κακός, αλλά... ότι πληρώνεις παίρνεις φίλε μου...
Και για όλα αυτά που περιγράφεις, για 30 EUP... μια χαρά μου φαίνονται.
Καλή συνέχεια και χρόνια πολλά, με υγεία.
24 Δεκεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Aneutonass δεν ξερω με τι ασχολεισαι αλλα τα 30ε τη σημερινη εποχη ειναι μεροκαματο σε οχταωρη δουλεια,οποτε δες το αλλιως..
26 Δεκεμβρίου, 2016
Δεν ειναι ετσι, τα 30€ ειναι πολυ καλα για μπουρδελο, δηλαδη οι αλλες που με τα ιδια λεφτα κανουν παπαδες.??? Τι πρεπει να πληρωνεις 100αρια για να περνας καλα.??? Εδω ο αλλος περνει κολγκερλ πληρωνει 150+++ και πανω και τρωει παπα...
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3