Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 112 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Κάνοντας μία μικρή βόλτα χθες το πρωί είπα να ρίξω μία ματιά και στη Φιλιππίδου.
Στον όροφο λοιπόν ήταν "η Άννα η πορνοστάρ" όπως τη διαφήμιζε η υπηρεσία της.
Πρέπει να την είχα δει κάνα δυο φορές στη Φωκαίας-η επιφύλαξη είναι γιατί η τωρινή εμφάνισή της δεν έχει καμμία σχέση με την τότε.

Σχετικά καλή στο σαλόνι,στάθηκα για λίγο αναποφάσιστος,με κοίταξε με βλέμμα βλήτου και στο λεπτό το αποφάσισα να μπω.

Μετά από κάνα 5λεπτο έρχεται στο δωμάτιο και η Άννα.
Ξαπλωμένος εγώ,με βλέπει έτσι χαλαρό και αράζει κι αυτή δίπλα μου αρχίζοντας να μου λέει διάφορα για τη δουλειά της,για τη ζωή της, για το τι θα κάνει τις γιορτές κλπ κλπ.

Στη διάρκεια της κουβέντας μού τον παίζει κιόλας και μόλις βλέπει σχετική ανόρθωση πλησιάζει και τον βάζει στο στόμα της.
Μέτρια η πίπα της, όχι τόσο βαθιά όσο διαφημίζονταν στο σαλόνι μού έκανε κάτι σαχλά δήθεν παιχνιδίσματα που πιο πολύ με ξενέρωναν παρά με έφτιαχναν για το παρακάτω.

Στο οποίο παρακάτω προχώρησε η ίδια ξαφνικά από μόνη της (αφού μου πέρασε το πλαστικό) ανεβαίνοντας από πάνω μου.
Δυστυχώς δεν το'χει η κοπέλα:
αρκετά βαριά κορμοστασιά και άγαρμπη στις κινήσεις της μόνο που δεν μου τον έσπασε ενώ αυτή πίστευε πως γαμιόνταν πορνοσταρικά!

Βλέποντας που πάει το πράγμα και για να μη κλάψω εντελώς το 20άρικο,την κατέβασα απότομα την έβαλα στα τέσσερα και έδωσα γκάζι!
Το στήσιμό της και το κορμί της μου θύμησε ένα σακκί αλεύρι ως προς τον όγκο και τη χαλαρότητητά του αυτή έβγαζε κάτι ξενερωτικά βογγητά οπότε ανέβασα κι άλλο ταχύτητα ώσπου και τελείωσα.

Το αστείο της ύποθεσης ήταν που η Άννα έπεσε ξάπλα δίπλα μου δήθεν ξεθεωμένη από την προσπάθεια (που δεν έκανε) και τάχα ερεθισμένη από όσα...πορνοσταρικά συνέβησαν λέγοντάς μου μάλιστα "με έξαντλησες μωρό μου"!!!
(Έλα μουνί στον τόπο σου!!!)

Δυστυχώς πεταμένο 20άρικο τελικά η Άννα.
Ορεξη και διάθεση δεν έχει (μάλλον βαρεμάρα και αρκετή μάλιστα) είναι απ'τις περιπτώσεις που νομίζει ότι φτάνει να έχει ένα όνομα ή κάποιον τίτλο για να δουλέψει και να τα κονομάει πουλώντας φύκια για μεταξωτές κορδέλες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 21, 2016
Όνομα κοπέλας
Άννυ
P0
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LanciaRallye037, mad_max, iuakoya και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Δεκεμβρίου, 2016
Δουλεύει ακόμη αυτή η μπαζοφολάρα;
T
thor_69
25 Δεκεμβρίου, 2016
Ο ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ κάνει καλά γαμήσια στην Άννυ.Φίλε μου, πριν πας εκεί, το είπες στον Γάσπαρη;
Πως λέμε όταν πάμε σε μια δημόσια υπηρεσία, «έρχομαι εκ μέρους του τάδε»;
Δ
Διαγόρας
23 Φεβρουαρίου, 2017
Σαπια σε ολα της.Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3