Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 1 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Ένα παγωμένο απόγευμα κατηφόρισα προς τη χαμένη Ατλαντίδα, εκεί όπου σταβλίζονται οι φοράδες του γραφείου GDE. Η ευγενική κυρία στην τηλεφωνική υποστήριξη, αφού έδειξε κατανόηση για την καθυστέρηση μου, με ενημέρωσε για τον αριθμό του δωματίου.

Είχε σουρουπώσει πια και το κρύο στο δρόμο είχε την αίσθηση συρματοπλέγματος. ‘Ετσι μπήκα βιαστικά στο ξενοδοχείο και κατευθύνθηκα με τις σκάλες στον όροφο της Milena. Στο διάδρομο, προς έκπληξη μου, συνάντησα χαλαρή και σε ημιξεβράκωτη κατάσταση την συνάδελφο της Christina (μάλλον) που αποτραβήχτηκε ήρεμα και ατάραχα στο δωμάτιο της. Η Milena μου άνοιξε χαμογελαστή και η πρώτη εντύπωση ήταν αναμφίβολα με το μέρος της. Καλοντυμένη, με μια ραφινάτη ρόμπα που άφηνε να διακρίνονται τα μαύρα εσώρουχα της, πάνω σε κόκκινα πασουμάκια, που με τη βοήθεια των τακουνιών τους, έδιναν στην κοπέλα άλλα 7 τουλάχιστον εκατοστά. Το πρόσωπο της προσεκτικά βαμμένο, με χείλη που έμοιαζαν με μπολ με γινωμένα κεράσια. Πολύ κοντά στις φωτογραφίες της, με το μεγάλο ατού της να είναι το σώμα της. Ύψος γύρω στο 1,70, με καλλίγραμμο σώμα από τη φύση του, μαλακό στην αφή. Υπέροχο φυσικό στήθος με μεγάλες θηλές, που βρίσκεται όμως λίγο παρακάτω από τελευταία νιάτα του. Τα αγγλικά της αρκούντως ικανοποιητικά για το σκοπό της συνάντησης μας.

Το δωμάτιο της στο χάνι που διέμενε, ήταν όσο καταθλιπτικό έπρεπε, ζεστό όμως και τακτοποιημένο. Μετά τα χαμόγελα και τις συστάσεις μου παραχωρήθηκε χώρος για τα ρούχα μου. Πριν προλάβω να κουνηθώ όμως, η Milena μου ξεκαθάρισε: Money first! Άπληστα, σαν πεινασμένη αλεπού, άρπαξε τα χρήματα και μου έδειξε το μπάνιο. Εντυπωσιακά μεγάλο, με μπανιέρα τύπου jakuzzi, είχε όμως θερμοκρασία τουλάχιστον 5 βαθμούς χαμηλότερη από αυτή του δωματίου. «Let me help you» μου είπε και βιάστηκα να φαντασιωθώ αμαρτίες στην ευρύχωρη μπανιέρα. Αντ’ αυτού όμως μου προσέφερε μια καθαρή πετσέτα και έκλεισε την πόρτα…

Καθαρός αλλά όχι εξαγνισμένος μετά από λίγο την αντίκρυσα, ξαπλωμένη και υπέροχη πάνω στο κρεββάτι, που θα στήριζε τους εραστές της αμαρτωλής γήινης ζωής. Όλα ξεκίνησαν πολύ όμορφα, με τρυφερές αγκαλιές και χάδια. Το σώμα της με αναστάτωσε. Η κοπέλα προχώρησε σχετικά γρήγορα προς τα κάτω και μετά από μια μέτρια και σύντομη ενασχόληση, μου φόρεσε με το στόμα της ένα γελοίο πράσινο φλούο προφυλακτικό με αρκετό τζελ. Βρέθηκε επάνω μου να λικνίζεται όσο παθιασμένα μπορούσε να υποκριθεί. Τα υπέροχα στήθη της με τράβηξαν σα νηστικό βυζανιάρικο. Μια – δύο στάσεις ακόμη, τραβήχτηκα και το πέος μου εμφανίστηκε στο ημίφως σαν glow stick! Αφαίρεσα το προφυλακτικό και κατευθύνθηκα βιαστικά στο στόμα της. Εκεί άρχισαν οι φωνές «No, no, it is extra, it is extra» και αφού εναγωνίως τη διαβεβαίωσα «Don’t worry, no problem» ασχολήθηκε επιτέλους μαζί μου. Μάταια όμως, γιατί φύλαγε τα πρόβατα αφού τα είχε φάει ο λύκος! Το γλίσχρο πάπλωμα είχε καλυφθεί με τους σπόρους της αμαρτίας …

Η ευγενική Milena μου προσέφερε τσιγάρο στην ανάπαυλα, το οποίο και αρνήθηκα. Η ίδια, για να μη με ενοχλήσει, στάθηκε δίπλα στο παγωμένο άνοιγμα του παραθύρου και ρουφούσε το τσιγάρο της σα να της τροφοδοτούσε τον οργανισμό της με πρωτεΐνες. Έχοντας επίγνωση του ρόλου της, σύντομα προσφέρθηκε για μασάζ που το απέφυγα. Προτίμησα το υπέροχο κορμί της και η Milena ξεκίνησε τις υποχρεώσεις της με μια τελεολογική αντίληψη. Το στόμα της αδικαιολόγητα γρήγορα το απέσυρε και χρησιμοποιούσε τα χέρια της με μια διάθεση γρήγορου ξεφορτώματος. Πούλαγε λίγο περισσότερη πραγματικότητα για τα γούστα μου και παρά την προφανή όμορφη γύμνια της, δεν υπήρξε ουσιαστική αντίδραση από μέρους μου. Τη γύρισα στο πλάι, την αγκάλιασα και άρχισα να τη χαϊδεύω αργά, ζητώντας και από την ίδια να ανταποκριθεί. Σε λίγο της ζήτησα να ασχοληθεί μαζί μου με το στόμα της και μόνο. Με αυτόν τον τρόπο, υποκατάστατο μιας φαντασίωσης, φτάσαμε επιτέλους στην κορυφή του βουνού. Με επιτήδειο όμως τρόπο, μόλις προ του κατακλυσμού και με αμείλικτη ακρίβεια, χρησιμοποίησε το χέρι της αφήνοντας το στόμα της σε ρόλο θεατή. Προσπάθησα να διαλύσω το κακόβουλο σύννεφο που συγκεντρωνόταν στο κεφάλι μου και όταν λίγο πριν φύγω μου ζήτησε το «my extra» της άφησα μουρμουρίζοντας ένα εικοσάρικο. Το βούτηξε με χαρά σα χιονάνθρωπος με φρέσκο καρότο στο στόμα.

Αναμφισβήτητα δεν κίνησα στη Milena κανένα απολύτως ενδιαφέρον, υπήρξε όμως έλλειμμα επαγγελματισμού από μέρους της. Ας είναι, δεν την κατηγορώ. Οι κατηγορίες είναι για ανθρώπους με πιο καθαρή συνείδηση από τη δική μου. Πολύ θα ήθελα να ήταν διαφορετική η συνάντηση μου με αυτή την όμορφη κοπέλα, με πολύ οιστρογόνο και πολύ συναίσθημα και να μπορούσα να τη διάβαζα σαν ανοικτό βιβλίο. Η ίδια βρίσκει στα χρήματα κάποιο ιερό κίνητρο. Προφανώς της προσφέρουν πολύ μεγαλύτερη ασφάλεια από κάτι τόσο άστατο και αναξιόπιστο όσο ο Θεός. Κατανοητό θα μου πείτε για την ηθική μας, λεπτή και αμφίβολης ποιότητας, όσο το καουτσούκ του χρησιμοποιημένου προφυλακτικού…

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Διαγραμμένο μέλος 141202
Ανώτατος
Εγγραφή:
10 Σεπ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
41
Likes:
6.779
Πόντοι:
15.256
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 rodriguez65, wired77, PSAXTIRI και 38 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Δεκεμβρίου, 2016
Για άλλη μια φορά απολαυστικός!
Δυστυχώς, απ' ότι κατάλαβα, όχι και η κοπέλα...
22 Δεκεμβρίου, 2016
Ενημέρωση και ουσία έκφρασης! Άψογος για πολλοστή φορά! Καπέλο
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 136408
23 Δεκεμβρίου, 2016
Μιας και το υψος ηταν στο 1.70m και το σώμα καλλίγραμμο, θα έλεγα οτι δεν οφειλεται αποκλειστικά φύση, αλλά επισης μπορει μικρη να δοκιμασε ζωμό απο τη μαρμίτα του Γαλάτη Δρυίδη.
23 Δεκεμβρίου, 2016
Η αριστοκρατική ευγένειά σας και ο εξαίρετος τρόπος γραφής και ενημέρωσης συγχωρούν πολλά ελαττώματα της εργαζομένης σε μία πρώτη ανάγνωση. Μία ακόμη εργαζομένη που επειδή γεννήθηκε όμορφη, φρονεί ότι αυτό της είναι αρκετό. Ας είναι. Δεν θα πάρουμε από την κυρία!
23 Δεκεμβρίου, 2016
Περιγραφή για Oscar!!! Ωραίος…Προσκύνημα
23 Δεκεμβρίου, 2016
ωραια πενα φιλε Καπέλο
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6