Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 177 10
Sex Studio 163353
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Κάνοντας τη τσάρκα μου,μπαίνοντας στο εν λόγω σπιτάκι,ήταν ήδη μια παρέα που έφευγε.Μπαίνω βλέπω τη Σαμπρίνα με τα βυζιά απ έξω.Εμφανισιακά δεν με τρέλανε,ένα κλασσικό τσιγγανάκι είναι που πάντα είχα τη περιέργεια να πηδήξω.Είπα και γω για βόλτα πήγα και αυτή επέμενε να μπω,μέχρι και μ αγκάλιασε,μου κατέβασε το φερμουάρ από το μπουφάν.Λέω άντε καλά,αφού επιμένει τόσο πολύ δεν θα ναι κανένα κομοδίνο.Πέρασα με το απλό το 30 και δεν άργησε να μπει στο δωμάτιο.

Είχε πολύ όρεξη για πλάκα είναι η αλήθεια,αφού περισσότερο για χαβαλέ είχε διάθεση παρά για πήδημα.Εκεί που με βάζει να ξαπλώσω,πήγε να μου βάλει το σκούφο με το εργαλείο πεσμένο και λέω μέσα μου ωχ τη γαμήσαμε.Αρχίζω να τον παίζω λίγο να σηκωθεί και απορούσε.Λέω αφού δεν είναι τέρμα σηκωμένο πως θα μου βάλεις τη καπότα; Μου λέει δεν πειράζε,θα σου πάρω πίπα και θα σηκωθεί.Μέσα στη καπότα!!! ΕμμμμΕμμμμ.Ξεκινά μια μέτρια πίπα-προς καλή με δόντι,μετά που την είπα καλυτέρεψαν ελάχιστα κάπως τα πράγματα.Αρχικά ανέβηκε πάνω μου και γελούσε,κουνιόταν μπρος πίσω αργά αργά,κουτσά στραβά τη βγάλαμε την άκρη.Μετά ιεραποστολικά κάπως καλύτερα ήταν τα πράγματα που βογγούσε,ωστόσο τα πόδια όπως να ναι τα χε και πάλι δυσκολεύτηκα.Μετά στα 4 επειδή είναι στενομούνα,δεν μπορούσα να της τον βάλω και αυτή καθόταν και με κοιτούσε αντί να τον πάρει και να τον βάλει όπου έπρεπε να της το πω για να το κάνει.Τέλος πάντων τουλάχιστον πήγε καλά αυτή η στάση και δόξα το θεό έχυσα Προσκύνημα.Με αγκάλιασε,με φίλησε στο μάγουλο,πήγε στον νυπτήρα να πλυθεί και την έκανε

Η κοπέλα πολύ χαβαλετζού.Ή μπορεί να πήγα σε λάθος μέρα,δεν ξέρω τι να πω.Όσοι δεν ανήκετε στην κατηγορία μέσης ηλικίας και άνω,δεν έχετε να χάσετε κάτι αν τη δοκιμάσετε.Το 30άρι πολύ είναι για τη συγκεκριμένη,άντε ένα 10ρικο παραπάνω για να τη χύσεις στα βυζιά.Ελπίζω να βοήθησα Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σαμπρίνα
teochatz
Σεβαστός
Εγγραφή:
24 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
1.500
Πόντοι:
1.071
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Χυσεας

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού