Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 170 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αυτο το ραντεβου αργησε κανα δυο χρονια.
Ειτε γιατι δεν ημουν στην φαση γι αρκετο καιρο, ειτε επειδη απλα δεν προεκυψε.
Υπηρχε παντα στο μυαλο μου ομως σαν πιθανοτητα οποτε εψαχνα για ενα ραντεβου με ενα νεο προσωπο.

Η πρωτη επαφη.
4 piercings στο φρυδι, αλλο 1 κατω απ τα χειλη, tattoo αφθονα.
Εδω ειμαστε. Αν ειχε παρει ξουρα και το μισο μαλλι ή ειχε καμια μοικανα μαλλον δεν θα παιρνα αλλο cg για παρκετο καιρο Κατσικογάμης
Κορμι μια χαρα, βυζι φτιαγμενο σχετικα μεγαλο, ωαραιος κωλος.

Πιτσιρικα, χαμογελαστη και αρκετα περπατημενη στην φαση θα ελεγα.
Με το που τελειωνουμε μπανια κλπ ξεκιναμε με βαθια φιλια τα οποια σε συνδυασμο με την εμφανιση της η οποια απ οτι καταλαβατε μου εβγαλε τρελλα γουστα η ανορθωση πρεπει να πηρε 20 με 30 δευτερολεπτα.
Η πιπα περιποιημενη πανω, κατω και πλαγιως. Δεν χρειαστηκε να επιμεινει πολυ καθοτι ο μικρος κατω ειχε γινει σχεδον μωβ απο την καβλα της στιγμης, οποτε το προφυλακτικο ακολουθησε.
Cowgirl με τοση ενταση και τετοιο βαθμο διεισδυσης που ειλικρινα δεν πιστευα οτι θα αντεχα πανω απο 5λεπτο.
Επειδη γουσταρα ομως πολυ και ηθελα να κρατησει η φαση οσο το δυνατον περισσοτερο, εριξα ταχυτητα και το πηγα πιο χαλαρα.
Αλλαγη σε ιεραποστολικο. Αργο αρχικα με διαρκη γλωσσοφιλα, πιο εντονο στην συνεχεια.
Γυρναμε σε πισωκολλητο και πλεον μου ειναι αδυνατο να κρατησω χαμηλες ταχυτητες.
Οι φωνες της πλεον ακουγονται πολυ, ευτυχως χωρις υπερβολικες μαλακιες του στυλ τι μου κανεις, ασε μου το μουνι στο κομοδινο και δεν ξερω και γω τι αλλο.
"Μην χυσεις!"...μονο αυτο βγηκε απ το στομα της στον χαμο επανω.
Με το που το ακουω, την σηκωνω, την στηνω στον καθρεπτη και...περασαμε ομορφα.
Σφυροκοπημα κατα την διαρκεια του οποιου η πουτσα μου απ το εντονοτατο μπες-βγες, βγηκε εκτος στοχου τουλαχιστον 3 φορες ^^
Η φραση "χυνω" μπορει να ηταν αληθης μπορει και οχι(ποτε δεν θα καταλαβω lol) αλλα μου εδωσε την αισθηση οτι οντως της συνεβη.
Τελειωμα στα γονατα, σε προσωπο το οποιο σχεδον καπακι εγινε στομα.

Αφου πηρε κανα 10λεπτο να τελειωσουμε μπανια, να βρω ανασες(θα το κοψω το γαμιδι το τσιγαρο μονο και μονο γι αυτο το λογο) αραξαμε και τα ψιλολεγαμε. Και εδω ολα κομπλε, τιποτα δεν μου φανηκε περιεργο και αξιο αναφορας.
Κανα 10λεπτο πριν το τελος και με δεδομενο οτι ειχε αλλο ραντεβου καπακι, "τεσταρε" να δει αν υπηρχε ζωη εκει κατω.
Υπηρχε αρκετη, για μια γαματη πιπα. Με καρφωνε διαρκως στα ματια, τα χερια μου χαιδευαν τα βυζια της διαρκως και το τελειωμα δεν αργησε και παλι στο στομα.

Γενικα περασα μια χαρα, χαρηκα που δεν την ειχα ξεχασει παροτι ειχα το τηλ της σχεδον δυο χρονια χωρις ποτε να το χρησιμοποιησω.
Μου εβγαλε πολυ καλα γουστα επειδη κοπελες σαν αυτη εμφανισιακα ειναι και στο γενικοτερο target group μου και χαιρομαι που δεν υπηρξε κατι να με ξενερωσει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
kazabuburas
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
13 Απρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
645
Πόντοι:
376
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, malkotto_94, muffer35 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού