Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 273 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
— Ελάτε μαζί μου (υπηρεσία)
Πρώτη φορά θα συνουσιαζόμουν σ' αυτό το μπουρδέλο — στο κάτω.
Εκείνο το απόγευμα βάρδια είχε η Αντζελίνα˙ μία αψηλούτσικη νεαρή, με καστανό, ίσιο μαλλί μέχρι την πλάτη ψηλά, μετριοκαλούτσικο πρόσωπο, βυζέττα και κανονικό σώμα στ' οποίο είχε ζωγραφισμένα δύο ταττού — ένα μικρό στον αριστερό ώμο κι ένα μεγάλο στο δεξί κωλομέρι. Η συγκεκριμένη πρόσφερε ελεύθερο στοματικό κι αυταρχικό.
Η τσατσά με οδήγησε σ' ένα απ' τα δωμάτια ενός μακριού διαδρόμου. 'Υστερα από λίγο ήρθε κι η κοκότα.
Πριν ξεκινήσουμε ρώτησε εάν την πίπα θα την ήθελα «με ή χωρίς». Απάντησα «με».
— Α, ωραία. Πολύ ωραία. Ευχαριστήθηκε από την επιλογή μου.
Ξεκίνησε ψευτογλείφοντάς με για λίγο στις θηλές, στον λαιμό, στ' αυτί, ενώ ταυτόχρονα παλινδρομούσε, αργά, τη χούφτα της κατά μήκος της καυλωμένης ψωλής μου —βρισκόμουν γονατιστός πάνω στο κρεβάτι κι έχοντας γείρει πίσω τον κορμό στηριζόμουν στα χέρια μου— για να συνεχίσει μ' ένα μέτριο τσιμπούκι.
— Νομίζω ότι μπορούμε να προχωρήσουμε στο σεξ. Τι λες; της πρότεινα ύστερα από λίγο.
— 'Ο,τι θες.
— Από πάνω;
— Δεν σ' αρέσει στα τέσσερα;
— Στα τέσσερα. Πάμε στα τέσσερα.
Χαλάω χατίρια εγώ; Χεχεχε...
— Μμμαα!... Μμμαα!... σιγανοβογγούσε καθώς την απαύτωνα (καλή αίσθηση) και την κωλοχαστούκωνα (όχι δυνατά).
Κάποια στιγμή το γυρίσαμε σ' ιεραποστολικό. Συνεχίσαμε έτσι μέχρι που άρχισε να μου πέφτει... Τραβήχτηκα.
— Θες στα όρθια; με κοίταξε
— Στα όρθια, συμφώνησα. Για να δοκιμάσουμε στα όρθια. 'Η μάλλον, θέλεις ν' ανέβεις εσύ από πάνω; της είπα μετανιώνοντας και ζητώντας της, τελικά, να με καβαλήσει.
Στη στάση της καουμπόισας ανεβοκατέβηκε, στηριζόμενη πότε στο στήθος και πότε στις κνήμες μου, μέχρι που ολοκλήρωσα.
Η υπηρεσία ενόχλησε τρία λεπτά μετά τη συμπλήρωση του δεκαλέπτου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 20, 2016
Όνομα κοπέλας
Αντζελίνα
Φανούρης Τζούρας
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
10 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
526
Likes:
3.685
Πόντοι:
14.156
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 astakos, sotis99, PEODAS και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού