Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 22 10
Γενική βαθμολογία
 
4.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Μετα απο τη συναντηση,ειπα να τον δωσω,τι το θελα Κεφάλι σε τοίχο!
Λοιπον η Ναταλια στο μαγαζι,Ελληνιδα μας ειπε,οχι κανενα σουπερ ουα μωρο αλλα ηθελα κατι διαφορετικο απο τα υπολοιπα που εχουμε βαρεθει να τα γαμαμε.
Πηρα το ελευθερο στοματικο,η τσατσα μου ειπε τις τιμες και το ειχε στα 50ε,της λεω με 40ε μπορουμε να το κανουμε?
Μου λεει,αμα περασεις μεσα θα στο αφησω 40ε Χμμμ; Ακομα προσπαθω να καταλαβω τι μαλακια ειπε Χμμμ;
Πετσετα δεν μου εδωσε,καπου να πλυθω,καπου να πλυθω,καπου να πλυθω Χμμμ; ΠΟΥΘΕΝΑ!!!
Ενα νιπτηρα ειχε ολο κι ολο το δωματιο μεσα,οπου ειχε ΜΟΝΟ κρυο νερο!!! Μαλακία
Παλι καλα που ειχα κανει μπανιο πριν την συναντηση και λογο καιρου δεν ιδρωσαμε απο την τσαρκα Ντροπή
Ηρθε η Ναταλια,με ρωτησε αμα ηθελα να βγαλει τα τακουνια η αν τα ηθελα πανω στο κρεβατι(ισως ειναι η μοναδικη αναλυτικη κριτικη που γραφω αλλα εχω λογο)της ειπα οτι δεν εχω τετοια γουστα,κανε οτι θελεις και αυτη δεν τα εβγαλε!!!
Μπαινει αναμεσα στα ποδια μου και αφου μυριζει το πουλι μου,μου λεει,αυτο μοσχοβολαει,οχι σαν κατι αλλους που ερχονται απλυτοι με κασερια και ζητανε γυμνο!!!
Λεω και γω,καλα ειναι δυνατων να ερχεται ο κοσμος απλυτος και να ζηταει γυμνο στοματικο?
Μου λεει φυσικα...
Αφου μου εκανε μια ωραια βαθεια πιπα με deepthroat(οπου ειχε αρκετο πονο)την εβαλα απο κατω απου δεν ειπε πουθενα οχι ΑΛΛΑ εβαζε το χερι της συνεχεια στα @@ μου,το εβαζε αναμεσα στην επαφη που εκανε η πουτσα μου με το μουνι της για να μην μπαινω βαθεια και χιλιες δυο μαλακιες οπου μ'εκαναν να ξενερωσω και ν'αργησω να χυσω Θυμός
Εχυσα λοιπον και την εκανα,με ενα μικρο πονο στο πουτσοκεφαλο!!!
Λεω θα ειναι απο την πιπα της,αλλα που να ξερα...
Το Σαββατο 17/10/2016 παω στο νοσοκομειο γιατι ειχα 3 μερες οπου η πουτσα μου εβγαζε ενα πρασινο υγρο(πρωτη φορα στη ζωη μου μου συμβαινει)απλα το Σαββατο ηταν τοσο εντονο που δεν μπορουσα να ξαπλωσω!!!
Και την Τριτη βγαινει η καλλιεργεια,το αποτελεσμα αυτης?

NEISSERIA GONORRHAE σε απλα Ελληνικα ειχα κολλησει Γονορροια!!!
Ακομα και σημερα παιρνω χαπια και φυσικα θελει αποχη απο καθε σεξουαλικη επαφη.

Για να προλαβω ορισμενους που σιγουρα θα σχολιασουν,να πω οτι ακαποτες μαλακιες εγω δεν κανω(μονο ακαποτες πιπες)η τελευταια φορα που εκανα ακαποτο γαμησι με γκομενα ηταν πριν απο ενα χρονο,αρα ειναι αδυνατον να κουβαλαω το μικροβιο ενα χρονο πανω μου.


http://www.healthyliving.gr/2014/06/18/gonorroia-vlenorroia-symtomata-therapeia/

Εβαλα και το λινκ για να δειτε πως γινεται να κολλησει καποιος και πως γινεται να το μεταδωσει Κεφάλι σε τοίχο!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 10, 2016
Όνομα κοπέλας
Ναταλία
azazel
Τιμημένος
Εγγραφή:
20 Ιουν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
215
Likes:
17.172
Πόντοι:
35.697
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mad_max, FILOXENOUMENOS, Geokoro και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

14 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Δεκεμβρίου, 2016
Περαστικά ρε φίλε γαμώτο!!! Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
21 Δεκεμβρίου, 2016
Λύπη Περαστικά ρε motherfucker....
22 Δεκεμβρίου, 2016
φιλε δεν πλυθηκες αμέσως μετα λογικα λογω ελλειψης ντουζιερας ε; και μαλλον αυτο προχωρησε
22 Δεκεμβρίου, 2016
φιλαράκο εκεί μπαινοβγαίνουν σύριοιMoney Mouth θα αρπαξες κανα συριακό παράσημοMoney Mouth
N
ntastic1988
22 Δεκεμβρίου, 2016
'Αφου μου εκανε μια ωραια βαθεια πιπα με deepthroat...' εγω παλι θα ελεγα οτι το ξερε και ηθελε να σε κολλησει συνοπαδε μου...περαστικα σου και εξετασεις πιστευω να σου ειπε ο γιατρος να ξανακανεις μολις τελειωσεις τη θεραπεία.
22 Δεκεμβρίου, 2016
περαστικά να είναι, γονόρροια κολλάς από το γυμνό κλαρίνο εύκολα από τι κατάλαβα και ειδικά άμα έχει προηγηθεί έντονο ρούφηγμα και έχουν δημιουργηθεί ψιλό-αμυχές.
Κανονικά τους μπιχλιάρηδες με τα "κασέρια" πάνω πρέπει να τους δίνουν δρόμο οι τάνες.Κατσικογάμης
M
mars_ch
22 Δεκεμβρίου, 2016
1. περαστικά.
2. επειδή δεν είναι δυνατόν να αποδείξεις ότι το κόλλησες απ' τη συγκεκριμένη, γιατί το λες και την "ενοχοποιείς";. Δηλαδή αυτός που θα διαβάσει την κριτική σου πού ξέρει τί άλλα έκανες, πότε, με ποιές κλπ.; Που στην τελική τη μισή ευθύνη την έχεις εσύ γι' αυτό που κόλλησες, αλλά δεν είναι καν αυτό το θέμα εδώ τώρα.
22 Δεκεμβρίου, 2016
Κατά την άποψή μου δεν στέκει ιατρικά η εξήγηση ότι ο πόνος που ένοιωσες οφείλεται σε ΣΜΝ που κόλλησες από την κοπέλα.Ακόμα και στην περίπτωση που είναι φορέας κάποιας μόλυνσης,χρειάζονται κάποιες μέρες για να εμφανιστούν τα συμπτώματα,όποια κι αν είναι αυτά.
23 Δεκεμβρίου, 2016
Το γεγονός παραμένει ότι το ακάποτο στοματικό είναι ακάποτο σεξ. Και μπορείς να κολλήσεις κυριολεκτικά τα πάντα εκτός από HIV/AIDS.
23 Δεκεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πιστευω πως η κριτικη μου ειναι ακριβης σε αυτα που γραφω και αυτα που επαθα.Η προηγουμενη ερωτικη μου επαφη ηταν στις 4/12/2016 με την Μιρα στο Πετρου Ερημιτη 3 (οπου απο τοτε εχουν περασει αρκετοι συναθλητες αμα δεις στην μπουρδελοκατασταση Θεσσαλονικης)!!!
Φυσικα και δεν εχω κανενα λογο-σκοπο να βλαψω καμια κοπελα της δουλειας,απλα οταν κολλας κατι και ειδικα απο κοπελα σε μπουρδελο,πρεπει να ενημερωσεις και τους υπολοιπους για να μην παθουν κατι αναλογο η και χειροτερο!!!

Εχθες 22/12/2016 κατα μια περιεργη συμπτωση το μαγαζι ηταν κλειστο κατα την βραδινη βαρδια,ξερω συμπτωση!!!
14 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2