Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 83 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Πολυ ωραιος χωρος. Ζεστος οχι μονο λογω του κλιματιστικου. Ωραια διακοσμηση χωρις να ειναι κιτς. Η υπηρεσια ευγενεστατη.
Η Εβελινα, οταν την ειδα, δεν μου φανηκε σοι. Αλλα ειχε καλες κριτικες και μαλιστα απο επιφανεις συναγωνιστες.
Δεν τους μεμφομαι, αλλωστε ο υποκειμενικος παραγοντας παιζει μεγα ρολο στο σεξ.

Βεβαια σκεφτηκα οτι μπορει να αναβει στο δωματιο. Ειδα και τον εντυπωσιακο της κωλο και εδωσα το μπλε εισητηριο.
Φατσα που θυμιζει αθωα κορασιδα αλλα λογω ηλικιας μαλλον ελαφρα καθυστερημενο (στα ορια)
Απο προκαταρτικα τιποτα. Bυζια τεχνιτα με σκληρη σιλικονη
Εκανε μια καλη ακαποτη φιφα, αλλα στη αρχη. Μολις αυλωσα 100% αρχισε το πανω κατω της μπιελας.
Αλλες στασεις, τα συνηθισμενα. Αρχισαμε με cow girl.
Ωραια θεα στο πισωκολητο λογω κωλαρας που ειναι σαν πετρα.
Ασχημη η θεα στο ιεραποστολικο λογω του πατσα της κοιλιας (εχει τα κιλακια της), γιαυτο και την ξαναγυρισα παλι στη πισωκολα.
Θα ξαναπαω να δω τι λενε οι αλλες κοπελες γιατι ο χωρος αξιζει. Με την Εβελινα πρωτη και τελευται φορα. Δεν ειμαι απομονωμενο στα βουνα αγροτοπεδο για νε πηδαω γελαδια
.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Εβελίνα
mkavlos
Ανώτατος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
267
Likes:
3.427
Πόντοι:
10.450
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, ThE, Διαγόρας και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Δεκεμβρίου, 2016
Η εβελινα ειναι η πιο ομορφη γυναικα που εχει περαση απο τους οικους ανοχης!!επισης της πανε πολυ τα κιλα που εχει παρει!! Μια φορα μονο που ειμουν πιο εντονος μαζι της (αγριος) στραβοσε λιγο!της εδωσα χρονο και ολα καλα μετα!!!ενοειτε εκτοτε δεν ξανακανα ποτε το λαθος ...παντα προδερμ..ειναι ευαισθητη!!Δεν ξερω τι σε χαλασε τυπε μου , Πανυος οι πιο πολυ συναγωνηστες αν οχι ολοι... εχουν κανει ερωτα μαζι της!!τελος οσο αναφορα την κοιλια της μια χαρα ειναι για φιλημα!!Παντα την παιρνο στην κανονηκη σταση!!ειναι ενα ονειρο Έρωτας
22 Δεκεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Περι ορεξεως κλοκυθοπητα. Ενα ειναι σιγουρο παντως. Δεν προκειτσι ποτε να τσακωθουμε ποιος υα την πρωτοπαρεο
23 Δεκεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ακριβος περι ορεξεος..Αλλοι τρωνε αστακους και αλλοι μακαρονια τυπε μου
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3