Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 114 10
Call-Girls 161544
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Λοιπον....
Προβληματίστηκα λίγο στο αν αξίζει να γράψω κριτική μιας και ο καθένας απόσο φαίνεται γράφει ότι του καπνίσει. Ο λόγος που το κάνω είναι για να ακουστεί και μία άλλη γνώμη γιατί αν κάποιος (όπως και εγώ) διαβάζει αυτά που γράφονται θα περιμένει να συναντήσει κανένα διαστημικό μ@#$ι.
Δυστυχώς διαβάζοντας τις κριτικές και βλέποντας τις φωτό περίμενα κάτι πολύ πολύ καλύτερο από αυτό που εντέλει είδα, εξ ου και ο τίτλος (απομυθοποίηση). Πηγαίνοντας στο ξενοδοχείο (Πριαμος - Παγκράτι) το γέλιο είναι οτι τη συνάντησα στην reception (χωρίς να την γνωρίζω βέβαια αφού θα ήταν η πρώτη φορά) και είπα απο μέσα μου: Μη μου πεις οτι αυτή τώρα είναι CG....Ποιος λαλάκας την παίρνει; Που να ήξερα οτι ο λαλάκας ήμουν εγώ! Τέλος πάντων....τρώω μία φόλα με το που ανοιγει η πόρτα και είμαι λίγο μαγκωμένος. Το σκέφτηκα για λίγο, αλλά για να βρω αυτή τη γαμημένη ώρα είχα κάνει τόσες αλλαγές στο πρόγραμμά μου που δεν με έπαιρνε να τη διώξω. Επίσης σκέφτηκα ότι μπορεί να έχει άλλα προσόντα, οπότε ας της δώσω την ευκαιρία να τα δείξει.
Το ντύσιμό της παραήταν απλό, όπως επίσης και το μακιγιάζ. Στον δρόμο δε θα την πρόσεχα ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.
Το σώμα της όχι άσχημο, αλλά σε καμία περίπτωση αυτό των φωτογραφιών. Ίσως είχε πάρει λίγα κιλα, τι να πω.
Στα θετικά της πάντως για να μην την αδικώ οφείλω να ομολογήσω ότι δε λέει όχι σε τίποτα, η πίπα της είναι για σεμινάριο και επίσης φαίνεται και "καλό παιδί". Αλλά ρε γαμώτο τι να τα κάνεις αυτά;;;;; Για εμένα εμφανισιακά είναι παντελώς αδιάφορη, δεν μου λέει τίποτα. Μετά από αυτό λέω να το ρίξω στα γραφεία, δεν ξέρω. Νομίζω πιο πολύ με πείραξαν τα τόσο διθυραμβικά σχόλια που γίνονται εδώ μέσα για την Μαριαλένα. Με κάθε σεβασμό για την κοπέλα, την οποία δε θέλω να αδικήσω.....εντάξει ρε παιδιά, μην τρελαινόμαστε τώρα...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 10, 2016
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
110€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Απρ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
869
Πόντοι:
991
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, Βάσος, AlexEasyRider και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

18 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Δεκεμβρίου, 2016
freesoul77 δεν την εχω συναντησει την κοπελα.........τι δεν σου αρεσε ακριβως πανω της ?
21 Δεκεμβρίου, 2016
Δυο κριτικές έχεις γράψει για call girl και πανω κατω τις ίδιες εντυπώσεις φαίνεται να είχες και απο τις δυο οι οποιες παρεπιπτόντως ειναι πολυ πολυ ψηλα σε αξιολογήσεις απο πολυ πολυ κοςμο. Μεταφέρεις βέβαια τη δική σου γνώμη η οποία δεν ειναι ανάγκη να συμφωνεί με το "Λαό" Μαλλον ομως εχεις κάποιο θεματάκι και προφανως υψηλές εμφανισιακά απαιτήσεις . Οποτε, η παίζεις σε επίπεδο studio όπου μάλλον εχει καλυτερες εντυπώσεις, η σπας τον κουμπαρά και πας στα 140+ με κανα Glamour ας πουμε. Υπαρχουν βέβαια και οι ανεξάρτητες τύπου Βερόνικα-Ναγια στα 250 που σιγουρα θα σε καλύψουν εμφανισιακά και υπηρεσιακά .
21 Δεκεμβρίου, 2016
Καλησπέρα φρισολ, μια ερωτηση. Δεν βλεπω να αναφερεσαι σε πρωκτικο.. Μην μου πεις οτι η μις γκροβερ το γυρισε στο φυσιολογικο????
21 Δεκεμβρίου, 2016
να και κάποιος που γράφει αντικειμενικη κριτική για την συγκεκριμένη κοπέλα....είπαμε καλή μέχρι ενός ορισμένου σημείου,οχι όμως δυναμιτης στο κρεβάτι σουπερ ντουπερ,θεα μουναρα και άλλα κουραφεξαλα απο λιγουρηδες και προμοτορες
21 Δεκεμβρίου, 2016
Φιλε ακριβως ετσι τη πατησα εγω με λιζα βιπ.
Ολοι λενε τι θεομουνο τι υπηρεσιες,πηρα και ελεγα απο μεσα μου οτι δε γινεται να πληρωνω για τετοια γυναικα.
21 Δεκεμβρίου, 2016
Τα σχολια που διαβαζει ο καθενας στις κριτικες που γραφονται ειναι καθαρα υποκειμενικα, δηλαδη δεν σημαινει οτι ολοι θα περασουν τελεια με την συγκεκριμενη ή με καποια αλλη. Ισως οι περισσοτεροι που την εχουν δοκιμασει εχουν περασει παρα πολυ καλα, οπως κι εγω. Και φυσικα το θεμα της εμφανισης ειναι και αυτο καθαρα υποκειμενικο για τον καθενα. Καλα κανεις και καταθετεις την γνωμη σου και παντα χρειαζεται να ειμαστε και λιγο επιφυλακτικοι οταν ακουμε και διαβαζουμε διθυραμβικα σχολια.
Καλα να περνας!!!!
21 Δεκεμβρίου, 2016
Στο ντύσιμο και στο μακιγιάζ τι περίμενες δηλαδή; Δεν είναι απο τα γνωστά πορνίδια της Τρούμπας η κοπέλα... Σαν άνθρωπος βάφεται και σαν άνθρωπος ντύνεται και κυκλοφορεί στο δρόμο και σαν άνθρωπος παρουσιάζεται στον πελάτη της.

Για το οτι σου φάνηκε διαφορετική από τις φωτό. Ο φακός είτε φωτό είτε βίντεο προσθέτει όγκο. Θα έπρεπε να το περιμένεις. Οι περιγραφές μιλάνε για μικροκαμωμένη κοπέλα...

Στο οτι δεν σου άρεσε σεβαστή η άποψή σου. Αλλά στο πρόσωπο, σχέση απόδοσης/τιμής, Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή και γενικής συμπεριφοράς την αδίκησες. Άξιζε πιστεύω κάτι παραπάνω!
21 Δεκεμβρίου, 2016
Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο! Εχεισ δικιο, το ιδιο επαθα και διαπιστωσα και εγω όταν
την συναντησα σε χοτελ στο μοναστηρακι....... τελικα ότι λαμπει δεν είναι χρυσος...
21 Δεκεμβρίου, 2016
καλησπερα φιλε τα εχω γραψει και εγω δεν ειναι οπως την περιγραφουν ορισμενοι. ακολη ειναι και χωρις χειλια μονο πιπα κανει καλη και στο προσωπο παλι δεν λεει. αυτα ειχα να πω.καλη χρονια και καλα γαμησια σε ολους.
22 Δεκεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Κι εσύ ρε τύπε είχες ευκαιρία να γράψεις την αλήθεια, αλλά το στρογγύλεψες από ‘δώ από ‘κει και κατέληξες σε μέσο όρο 8,5 !! Money Mouth
C
Cr9
18 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2