Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 38 10
Sex Studio 53425
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Γιασμίν και από Ισπανία κατά κόσμον και σύμφωνα με την τσατσά, λίγο μετά τις 10 πρωινή βολτάρω στα σπίτια χωρίς να βρίσκω κάτι αξιόλογο. Στην Φρίξου 14Β σαλονάρεται ένα προμίλφ με μια πρόστυχη φάτσα και ωραίο σώμα. Με έφτιαξε και χωρίς να έχω διαβάσει κριτικές λέω να δοκιμάσω και ότι γίνει!! Το πολύ πολύ να χάσω 30 ευρώ, δεν είναι πρώτη φορά. Κάνω το ντουζάκι και πριν τελειώσω μπαίνει μέσα στο δωμάτιο αφού με ρώτησε πρώτα για να μπει. Περιγραφή δεν κάνω διότι υπάρχουν κριτικές συναγωνιστών που με καλύπτουν. Αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι ότι βγάζει την καπότα, την βάζει στο στόμα σαν τσίχλα, πριν καν ξεκινήσουμε τα προκαταρκτικά. Ωχ λέω μέσα μου, άλλη μία ξεπέτα, πάνε τα λεφτά. Στην συνέχεια δεν φάνηκε να βιάζεται, με πολύ ωραία πίπα και περιποίηση στα πέριξ του πούτσου συμπεριλαμβανομένων και των αρχιδιών. Είχε προηγηθεί βυζοτρίψιμο και έπαρση για ένα δύο λεπτά. Με αφήνει ανάσκελα, αφού της σταμάτησα την πίπα μην εκραγώ, και κάνει ένα reverse cowgirl που έχασα το φως μου. Η θέα του κώλου της ήταν το κάτι. Δεν μπορώ να πω το ίδιο για το μουνί της που ήταν φουλ στο τζελ. Εν πάση περιπτώση η κοπέλα ξέρει να σε ευχαριστεί αλλά κρατάω επιφύλαξη, εάν θα έχει κόσμο ή θα είναι στα κάτω της, τότε δεν εγγυώμαι τίποτα σύμφωνα και με παλαιότερες εμπειρίες συναγωνιστών. Τα σχόλια τα διάβασα μετά την επίσκεψη και είναι διφορούμενα. Τεσπα μου είπε δουλεύει μόνο Τρίτες πρωινή αλλά θα το σκεφτώ σοβαρά να ξαναπάω....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 20, 2016
Όνομα κοπέλας
Γιασμίν
Geokoro
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Νοε 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
1.810
Πόντοι:
1.196
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού